братята и сестрите

  • 2 440
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Нещо не те разбирам! Ами ако на всички им е приятно, какъв е проблема? Ходи и ти! Забавлявай се и се радвай, че децата ти общуват с близките си роднини. Няма нужда да киселееш. Мен лично биха ме притеснили студените официални отношения между близки хора.

# 16
  • Мнения: 25 611
Абе, не е приятно да си бедният роднина...

# 17

Ох Сийке какъв беден роднина ,какви глупости ,ако има значение това сме мааааалко по беднички от тях Naughty, просто се чудя  дали не  нормално нашето  семейство да си е заедно, а пък при роднини един два пъти примерно, колко съм чела тук за провалени бракове заради роднини  ,мъничко дистанция . Незнам и аз, обърках се вече. В началото малко ни се бъркаха и затова и аз не вися нон стоп там ,напрегнато ми е.

# 18
  • Мнения: 25 611

Ох Сийке какъв беден роднина ,какви глупости ,ако има значение това сме мааааалко по беднички от тях Naughty

А, не знам.  Stop
Не го писах аз това:


еми другите са доста заможни ,огромна къща , басейн , пясъци ,пързалки ,какви ли не играчки в къщата , батути по 10 метра дълги на двора ,а ние сме в апартаментче без тия екстри и няма място, та затова ходят там.

# 19
  • Мнения: 593
... просто се чудя  дали не  нормално нашето  семейство да си е заедно, а пък при роднини един два пъти примерно, колко съм чела тук за провалени бракове заради роднини  ,мъничко дистанция . Незнам и аз, обърках се вече. В началото малко ни се бъркаха и затова и аз не вися нон стоп там ,напрегнато ми е.

A, да си дойдем на думатааааа...
Мисля, че трябва да ходиш по-често с мъжа си у тях.
Ако имаш някакви съмнения, добре е да ги държиш под око.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ревнуваш или само така ми се струва ... няма смисъл да се правиш на ощипана.
оправете си взаимоотношенията.

# 21

ми може и да рувнувам ,но не за друго, а защото съм далече от мой приятели , роднини, нашите  и тн. и си кукувам сама тук в града, ако не бях ,сигурно нямаше да ме интересува ,отивам си някъде и това е .

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
е, това е ключа към палатката. не се чувстваш с тях така добре, както с твоите приятели.
сменяй чипа и си живей живота, не се трови с глупости.

# 23
  • Мнения: 1 341
Според мен, авторката иска да има собствено време със семейството си. Да отидат на място различно от деверовата къща.
Поне така я разбрах. А това, че ревнува си личи.
Опитай се да се приобщиш към тях, сигурно не са толкова лоши колкото си мислиш.

# 24
  • Мнения: 2 471
чуденка вместо да пишеш по форумите, си говори със съпруга. Ако нямаш приятели - вината в кой е? Казваш, че имате деца, значи не от вчера живеете там. Ревността не води до нищо добро.

# 25

мерси на всички ,вместо да занимавам майка с тези работи ,ми олеква като пиша тук и така никой не се и натоварва , не е девер, а зълва ми ако има значение

# 26
  • Мнения: 919

Чудех се има ли такива дето на мъжете им сестрите или братята живеят до тях съседен апартамент ,къща или на 2 минути пеша. Моя е  почти всеки ден там с децата  ,да играели братовчедчетата  ,а аз почивам ,вярно спокойно ми е ,няма суматоха в къщи ,но се чудя до къде се простира границата. Хем се радвам че ги няма, хем се чудя нормално ли е да ги няма. Какво мислите. 
В стария квартал живеехме на 10мин. пеша с етърва ми.Ами беше ми хубаво.Постоянно ходех у тях на кафе с детето /тогава имах едно / или без...Тя идваше също.Да чукна на дърво,до сега 17 години не сме си казали и дума на криво,при положение че дълги  години се виждахме толкова често.Защо не ходиш и ти с тях примерно, когато ти стане кофти? Wink

# 27
  • Мнения: 8 952
Според мен трябва просто да разговаряш със съпруга си, че искаш да ходите и на други места. Иначе не виждам нищо чак толкова лошо. Поне имаш време да си починеш.

Аз съм в сходна, но в същото време доста различна ситуация. Сестра ми живее в къща точно до нашето блокче. Докато беше бременна, а после и с малкото бебе, почти всеки ден съм минавала край тях за по няколко минути да я видя, а ако мога и с нещичко да й помогна. Почти всеки ден съм й пазаряла от магазина. В същото време тя изобщо не идваше до вкъщи. Дори при изричната ми покана, винаги е намирала повод да откаже - уморени били, детето не било спало, щели да се къпят... Детенцето отрасна, вече е на три годинки. Но те продължават да не се отбиват през къщи. Не мога да си го обясня. Мързи я да изкачи стълбите до третия етаж ли? Или я е срам от продавачките от магазинчетата до входа???  #Crazy Откакто родих, сестра ми е идвала 3-4 пъти да види бебето, а то вече стана на 7 месеца.  Shocked Ами с времето съм се примирила и гледам много да не го мисля.  Но в същото време ми е адски обидно. Не веднъж съм й го казвала. А тя продължава да ми се оправдава, че имала голям ангажимент с детенцето си. Това вече аз не го смятам за нормално. И аз имам две деца, знам какво е. Не я карам да ми помага с нещо. Нито да стои с часове. За пет минути да се качи да се видим, дет се вика....  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 34
Честно, изобщо не проумявам къде виждаш проблем Thinking Аз най-обичам, когато мъжът ми изведе малката. Не ме интересува къде.
и аз така  Laughing И като ме задърпа и мен....ужас, най-си ми е хубаво в нас  Sunglasses Peace

# 29
  • Мнения: 34
Абе, не е приятно да си бедният роднина...
bowuu мдаааа

Общи условия

Активация на акаунт