Жената ЛЪВ - III част

  • 12 464
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
Честит имен ден , на всички празнуващи!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 708
Честито на празнуващите! Пожелавам им най-вече много здраве!

Как ви завиждам на пътуващите, от кога си мечтая за някой хубав уикенд. Само да свърши тая сесия.....!!!!

# 17
  • Мнения: 3 894
Добър ден и от мен. Да цопна в темата, че ми избягахте. Бях на сватба и съм ви изтървала вчера вечерта. Ще се върна да почета.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Ихааа, сигурно има доста празнуващи, не се обаждате много много днес  Sunglasses.
Аз приготвих много вкусни тиквички с кисело млекце, чесън и копър, зелена салата... и това ни беше вечерята! Сега мисля да позяпам някое сериалче.

# 19
  • Видин
  • Мнения: 685
Сега мисля да позяпам някое сериалче.
По БТВ дават "Перла", много ми харесва този сериал Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 210
Не съм го заглеждала... Само зная, че е от нашумелите напоследък турски продукции. Обикновено си свалям нещо от интернет и гледам, когато ми е удобно. Напоследък съм го ударила на криминални сериали - един за профайлъри, занимаващи се със серийни убийства; друг за писател на криминални романи, сътрудник на полицията; трети - за един "менталист" пак сътрудник на полицията. Хах, звуча все едно планирам убийство  Joy

# 21
  • Мнения: 71
Хах, звуча все едно планирам убийство  Joy
Яяяяя си признай  Flutter Ние няма да издааваме  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 6 210
Хах, звуча все едно планирам убийство  Joy
Яяяяя си признай  Flutter Ние няма да издааваме  Mr. Green
Joy
Ше трепам милото!!! Т'ва щото в предните теми разисквахме, че вторите връзки/бракове са по-успешни, та си викам и аз да пробвам  Joy. Ама вие си трайте, де  Mr. Green

# 23
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Т'ва щото в предните теми разисквахме, че вторите връзки/бракове са по-успешни...

Наистина? Mr. Green Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 6 210
Т'ва щото в предните теми разисквахме, че вторите връзки/бракове са по-успешни...

Наистина? Mr. Green Grinning

Ми така казаха няколко колежки-лъвици. Аз още не знам  newsm78.

# 25
  • Мнения: 9 776

Аз споменах, а някои тук потвърдиха. Надявам се да не разбера лично. Добре ми е така Laughing. Засега Laughing.

# 26
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз споменах, а някои тук потвърдиха. Надявам се да не разбера лично. Добре ми е така Laughing. Засега Laughing.
И аз го четох при вас, и когато се скараме, особено като днес, си мисля да не би да е вярно. Но после се сдобряваме и всичко е ок, а и малкото ми момче много обича баща си Hug

# 27
  • Мнения: 71
Добро утро, лъвчета!
Днес кафето е "на крак" , че излитам да водя малката у баба и после - н а работа. Хубав ден!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 894
Аз чак обедно се включвам ама защо така кафето на крак. Аз си го пия дълго, цял ритуал.

# 29
  • Видин
  • Мнения: 685
И аз обичам да пия кафето дълго, но като съм на работа гледам да спя възможно най-много, за това ставам в последния момент и кафе вкъщи не пия. Сега както съм отвикнала да работя ще ми е много търсене в началото. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт