Жената ЛЪВ - III част

  • 12 554
  • 405
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Благодаря ви, момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 361
  • София
  • Мнения: 6 210
Честит празник, ТессаМон! Желая ти много здраве и щастие   bouquet!

# 362
  • Мнения: 9 776
АЙДЕ ЧЕСТИТО НА СЛЕДВАЩАТА ЛЪВИЦА! TessaMon, МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ОТ МЕН Hug! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! И СИ НАБАВЕТЕ ВОДНИ ПИСТОЛЕТЧЕТА, ЧЕ В ТАЗИ ЖЕГА Е АД ooooh!.

# 363
  • Мнения: 156
TessaMon, Честит рожден ден! Бъди здрава и винаги усмихната!



Стефи, е много е красиво, веднага ми замириса на бор Laughing Ей на такива места за мен сякаш времето спира... наистина си почивам.

# 364
  • Мнения: X
TessaMon, Честит рожден ден!

Да си жива и здрава и много щастлива  Hug

Честит рожден ден и на вчерашните рожденнички на патерици. Да са живи, здрави, щастливи и всичко най-хубаво им пожелавам.

# 365
  • Мнения: 510
Честит рожден ден, ТесаМон!!!

# 366
  • Мнения: 116
Честит Рожден ден на TessaMon!Да си жива и здрава. Много късмет, щастие и любов ти желая!  Hug

# 367
  • Мнения: 71
Честит Рожден ден на TessaMon! Добре дошла сред нас! Жива и здрава, много късмет, щастие и любов  Hug

(кликни на снимката)

Поздрав и за всички рожденнички които съм пропуснала до сега - sisi_8227, Brittany Embarassed .Сори, момичета, но бях доста заета тези дни и се връщах като пребито кученце Crazy


# 368
  • Мнения: 4 006


Днес май няма рожденици.  newsm78 Тогава поне сутрешно кафе.

(Хич ми го няма настроението днеска. Въпреки страхотното време (тук разхлади с ветрец). Та не знам какво ще се правя. Дали не изпаднах в какви бяха там дупки дето преди рожден ден? И на сватба да ходя... Много ми тежат всякакви задължения тази неделя. Искам само да си лежа и да гледам филми. А моят се  е вдъхновил за тая сватба все едно ние ще се женим Laughing)

# 369
  • Мнения: 9 776
Добро да е утрото за всички! Понеделник е, затова нека ви е лека цялата седмица Hug!

Джули, Madam Stasita, M_Nik, Diana, passion, да е ви е честит днешният празник! Пожелавам ви само здраве, усмивки и весело настроение! Бъдете най-щастливи вие и вашите семейства!

Спорен ден на всички! Peace

# 370
  • Мнения: 510
Честит рожден ден на
Джуличка!
Madam Stasita!
M_Nik!
Diana!
passion!

  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ви много щастие!

# 371
  • Мнения: 668
Честит рожден ден и от мен на Джуличка, Madam Stasita, M_Nik, Diana и passion мноооого здраве и усмивки   newsm59

# 372
  • София
  • Мнения: 708
Добро утро! Честито на празнуващите! Пожелавам ви весел празник и много хубави подаръци  Grinning
  bouquet

# 373
  • София
  • Мнения: 6 210
Джуличка, Madam Stasita, M_Nik, Diana, passion, честит празник!

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Честит Рожден Ден на всички които изтървах !
Честит Рожден Ден на  Джуличка,Madam Stasita,M_Nik,Diana,passion днес!Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт