Жената ЛЪВ - III част

  • 12 504
  • 405
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 510
Здравейте днес!
Честит рожден ден на рожденничките!!!   bouquet
Откак почнаха рожденните дни не сте много разговорливи Simple Smile
То и аз де - минавам, поздравявам и заминавам.
Я да ви питам, срам не срам, какво означава "КГО"???  newsm78 Гледам имат отчетни теми, пък съм в неведение за значението.
Вчера и днес тук е по-прохладно и е много приятно.
Хайде лек ви ден. Сигурно се търкаляте по плажа  Grinning

# 391
  • Мнения: 3 981
Здравейте днес!
Откак почнаха рожденните дни не сте много разговорливи Simple Smile

Сигурно се търкаляте по плажа  Grinning

Не, не сме още на плажа. Инак и на мене ми се приказва в тема, в която няма люти спорове и ежби. Но наистина май няма желаещи. Да се надяваме тогава, че е защото всички са спокойни, доволни и щастливо мъркат някъде на сянка.

Честит рожден ден на празнуващите.

# 392
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет и от мен!
Чесит рожден ден на всички празнуващи днес лъвици! Да са живи и здрави   bouquet
Аз съм почивка днес и мислех да чистя... ама за сега си оставам само с мисленето  Crazy.

Чили, преди (а и сега май, де) имаше тема КГБ - Клуб на готините баби. Да не би КГО да означава Клуб на готините октомврийки  Thinking?

# 393
  • Мнения: 510
Вени, бях се ровила преди време да видя от къде произлиза, но без успех и още ме гризе  Laughing
Стефка, че къде са тия ежби и чудесии? Тук си се разбираме добре  Peace

# 394
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, бях се ровила преди време да видя от къде произлиза, но без успех и още ме гризе  Laughing
сега и мен ме гризе, а като ме захапе съвсем - най-много да вляза в темата и да ги питам мацките  hahaha! Но гледам, че на първата им страница са публикувани имена на дечица, повечето от които са родени през октомври и само няколко през септември, та от там си правя извода.

# 395
  • Мнения: 3 981
Стефка, че къде са тия ежби и чудесии? Тук си се разбираме добре  Peace

Е, как къде? Па то само тука е кротко и в разните други отчетни или където се събират по различни поводи хора с общи интереси. Навсякъде останалото е врящ казан. Според мен поне.

Преди да попадна във вашата темичка и  в една друга за любители на котки (понеже имаме един тлъст котарак) на моменти направо вдигах ръце дори само като се зачета. Клюкарник-а например. Малиии. Всяка втора тема ескалира в препирня с елементи на сръдливост и ирония в изобилие (толкова голямо, че спира да бъде ирония и си става чиста проба злобария)

# 396
  • Мнения: 668

Чили, преди (а и сега май, де) имаше тема КГБ - Клуб на готините баби. Да не би КГО да означава Клуб на готините октомврийки  Thinking?
Точно така  Peace Това защото имаше спорове в отчетната и група момичета си направиха нова тема с позволението на модераторите  Peace
Аз щот съм мама на октомврийче, та съм светната по въпроса, а останалите сме си само октомврийки  Laughing

# 397
  • София
  • Мнения: 6 210
Точно така  Peace Това защото имаше спорове в отчетната и група момичета си направиха нова тема с позволението на модераторите  Peace
Аз щот съм мама на октомврийче, та съм светната по въпроса, а останалите сме си само октомврийки  Laughing
Аха, ясно! Хей, много ти е сладко октомврийчето  Hug!

# 398
  • Мнения: 668
Точно така  Peace Това защото имаше спорове в отчетната и група момичета си направиха нова тема с позволението на модераторите  Peace
Аз щот съм мама на октомврийче, та съм светната по въпроса, а останалите сме си само октомврийки  Laughing
Аха, ясно! Хей, много ти е сладко октомврийчето  Hug!
Благодарим   Blush  Hug

# 399
  • Мнения: 781
Eх, и аз да имам време за писане тук. То колко имам да наваксвам с четенето.  Лъвици бързописки Laughing
Честит рожден ден на всички днешни рожденици.

Да сте много усмихнати и винаги изпълнени с положителни емоции

# 400
  • Мнения: 9 776
честит рожден ден на празнуващите днес! бъдете здрави, щастливи и много влюбени! Hug  bouquet

Много малко лъвици пишем тук Thinking. Даже и кафе няма кой да пусне Rolling Eyes.

# 401
  • София
  • Мнения: 6 210
Мдааа! Хайде от мен кафето тоз следбед, а ако някой има идея за тема за разгвор - да я сподели  Mr. Green!

# 402
  • Мнения: 668
Писахме ли за любимите цветове /това прозвуча като от детски лексикон едно време/  Laughing
Малко тривиално, но на мен любим цвят ми е червено. Гардероба ми изобилства от червени дрехи  Crazy най вече блузи  Laughing
Вени ** благодаря за кафенцето
Честито на днешните рожденнички, че забравих. Много здраве и усмивки  bdbaloni

# 403
  • Мнения: 510
Ха, мерси че ме светнахте  Grinning Гледам аз, че благодарят на модовете, но недоумявах защо.
Стефка, тия дето спорят, особено в Клю-то, ме забавляват.
Доста теми сме обсъждали. Не се сещам нещо кой знае какво  newsm78

# 404
  • София
  • Мнения: 6 210
Хм, за цветовете на дрехите се замилих... и установих, че в гардеробът ми преобладават черното и бялото! Като сервитьорка съм... или като пингвин  ooooh!!

Общи условия

Активация на акаунт