Време не губи,БАНЯТА си покажи! -11та тема

  • 119 489
  • 829
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 118
Всъщност сега погледнах снимката за паркета - на опаковката пише Krono Original - Kronostep

# 766
  • Мнения: 255
мнооого благодаря Simple Smile
аз имах предвид, че имаме шкафа с мивката за банята, но и другия много ми харесва. Сега се замислих за този дългия шкаф, че имам подходяща ниша в тоалетната за него така, че може и ние да си вземем
Благодаря ти tzveta Simple Smile

# 767
  • Варна
  • Мнения: 552
Елица, ето нещо повече за фугата:
http://www.denicom.bg/articledetails.php?ArticleID=29
Ако те интересуват техническите характеристики, долу на страницата си ги дръпни.

# 768
  • Мнения: 581
Ох, дойде и моят ред най - накрая да споделя с вас до къде я докарахме - за сега изцяло само банята и детската:

http://druppy.snimka.bg/other/k-shta.447680.all
Много хубаво е направено!
Изпратих ти ЛС с въпроси  Wink

# 769
  • Мнения: 73
Момичета изправена съм пред доста сериозен проблем...помагайте с идеи!

Вертикалните тръби за топла, студена вода и отходната тръба не са в отделно помещение, ами са в тоалетната и се виждат. Иска ми се да ги скрия по някакъв начин, но мъжо не дава да ги скрием с гипскартон, понеже са доста стари и скоро може да се наложи да се сменят в целия блок, пък не дай си боже да стане авария трябвало да се разбива. Та си мислехме да ги скрием с нещо подвижно като остъклена рамка ..и аз не знам...не ми се иска да се виждат.

Някой имал ли е такъв казус?

# 770
  • София
  • Мнения: 2 438
Остъкена рамка може да ти излезе по-скъпо от гипсокартон....

 Може все пак да сложите картон, като вместо да завинтвате Плайзените - да ги залепите с лепило на Сико за пода и стените. После завинтвате на тях гипсокартона сами и му слагате метално ъгълче, измазвате с колоркит, шлайфате и боядисвате. Така си стои красиво докато се наложи да сменяте тръбите,което може да е и след 3 години... А пък когато трябва да се бута - само гипсокартона го чупите и готово  Peace

# 771
  • Мнения: 469
Момичета изправена съм пред доста сериозен проблем...помагайте с идеи!

Вертикалните тръби за топла, студена вода и отходната тръба не са в отделно помещение, ами са в тоалетната и се виждат. Иска ми се да ги скрия по някакъв начин, но мъжо не дава да ги скрием с гипскартон, понеже са доста стари и скоро може да се наложи да се сменят в целия блок, пък не дай си боже да стане авария трябвало да се разбива. Та си мислехме да ги скрием с нещо подвижно като остъклена рамка ..и аз не знам...не ми се иска да се виждат.

Някой имал ли е такъв казус?

Преди време имаше дискусия на тази тема в някоя от по-старите темички и тогава снимах как сме скрили нашите тръби. Ето снимки.

# 772
  • Мнения: 39
Момичета изправена съм пред доста сериозен проблем...помагайте с идеи!

Вертикалните тръби за топла, студена вода и отходната тръба не са в отделно помещение, ами са в тоалетната и се виждат. Иска ми се да ги скрия по някакъв начин, но мъжо не дава да ги скрием с гипскартон, понеже са доста стари и скоро може да се наложи да се сменят в целия блок, пък не дай си боже да стане авария трябвало да се разбива. Та си мислехме да ги скрием с нещо подвижно като остъклена рамка ..и аз не знам...не ми се иска да се виждат.

Някой имал ли е такъв казус?

Защо не се допиташ до специалист. Повечето мъже не им се занимава и си намират само оправдание.  Simple Smile Ето я и моята баня.
http://nicolee.snimka.bg/daily/moya-dom.424625.16143895

# 773
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223

Преди време имаше дискусия на тази тема в някоя от по-старите темички и тогава снимах как сме скрили нашите тръби. Ето снимки.

Харесва ми! А какво преставляват всъщност тези "паравани"  - от какво са , къде са поръчвани?

# 774
  • Мнения: 469

Преди време имаше дискусия на тази тема в някоя от по-старите темички и тогава снимах как сме скрили нашите тръби. Ето снимки.

Харесва ми! А какво преставляват всъщност тези "паравани"  - от какво са , къде са поръчвани?

Честно да ти кажа не мога да се сетя дали майсторът ни ги препоръча и купи или сами си ги купихме от кварталния магазин за фаянс и санитарни материали. Метални са, тънки, пропускат топлината от тръбите, би трябвало да ги има по магазините. ако се интересуваш мога да ти измеря колко са широки.

# 775
  • Мнения: 73
[Преди време имаше дискусия на тази тема в някоя от по-старите темички и тогава снимах как сме скрили нашите тръби. Ето снимки.

И на мен ми харесва идеята, за нещо такова мислехме, но от къде могат да се поръчат?

# 776
  • Мнения: 196
Ето и моята баня  Hug  http://bisssy.snimka.bg/properties/noviya-ni-dom.445676.16050184   Peace надявам скоро да е напълно завършена.

# 777
  • Мнения: 118
bisssy , честита нова баня!!! Представям си как й се радваш, много е хубава!

# 778
  • Мнения: 1 305
bisssy много е хубава банята  Peace

# 779
  • Мнения: 581
Имам нужда от идеи  Grinning
Банята ни не е голяма и имаме място за душ кабина 80-80, но ми се струва тясна и не искам да слагам такава. Трябва ми идея за преграждане на мястото за къпане по начин, който да не ограничава много, като например нещо подобно на завеса  Thinking Само дето не съм виждала хубави завеси,както и не ми хрумва как може да се постави завесата, защото трябва да е на ъгъл...
Ще съм благодарна, ако споделите идеи и мнения  Peace

Общи условия

Активация на акаунт