АВГУСТинчето добро учи се да кара колело

  • 10 713
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 554
много съм лоша,но днес така ми вдигна нервите ,удари ми шамар през лицето,на бих го едно хубаво,развиках му се,да не съм някоя случайна ,че ще ме удря,беше като насрано докато се приберем #Cussing out

# 31
  • Мнения: 1 258
Гледам за бой си говорите...да се включа и аз.И аз пощляпвам дечко.Ама то направо не се издържа.Научи се от едно по-голямо детенце на площадката да вика"Няма" и сега само това повтаря.Преди си даваше играчките,сега е направо ад.Писка за най-малкото нещо и е непоносим на моменти.Но избягвам да го пляскам пред хора.

# 32
  • Мнения: 1 554
тази дума 'няма' е какво да ти кажа,каквото му кажа и той все 'няма' #Cussing out скуби,хапи децата ходи удря хората които минават покрай нас,малък кошмар е,аз крещя ли,крещя Outta Joint много ми е миличък много си го обичам,обаче сега са в ужасна фаза ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 258
Дааа.И аз го обичам моя малък мъж ,но само когато спи  Mr. Green Поне при нас няма изпълнения с удряне..даже преди повече от месец се скарах с една мама на площадката,За малко ми беше да я оскубя.Нейното дете кара колелото на Пламен и Пламен отива да си го вземе и другото дете(Кристин) го удря.Това се повтаря поне  още 2 пъти.Помолих майката да направи нещо по въпроса,а тя ми заявява:"Ами твоето дете да не е мухльо ,че да не може да се защити?"Откачих.От една страна е хубаво че не се бие.Но от друга ми става кофти.При нас има 2 които се бият и ми е много тъпо като го удари някое от тях.А незнам ти как се справяш с малък побойник.

# 34
  • Мнения: 1 554
да ти кажа той не беше такъв,един кротък,някое дете като тръгнеше към него да му вземе играчката пускаше,само него да не го закачат,а сега тук около 2 седмици е ужасссссТ Crazy
е не мога да кажа ,че е побойник,не винаги ги прави тези неща,по скоро както Лулумба писа,че може да я ухажва мацката,ама момчето какво да му ухажва бе,явно изразява любовта си по различен начин,постоянно ги удря и ги скуби,те са по големи от него,Теди постоянно ги търси да играят,но по малките..... бам-бам им прави Crazy днес определено съм решила да се оплаквам от моето Чаве Joy

# 35
  • Мнения: 1 258
Това бам-бам искрено ме разсмя.Казват че като са палави като малки и като големи стават едни кроткиии,като агънца.Аз ако не се оплаквам ще се наложи да влезна в санаториум за да си лекувам нервите покрай Пламен. Laughing

# 36
  • Мнения: 1 554
 Laughing

мисля,че е нормално палав,не му пускам много аванта,но на Лелка момченцето съм го признала страшен пакостник Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 467
Laughing

мисля,че е нормално палав,не му пускам много аванта,но на Лелка момченцето съм го признала страшен пакостник Heart Eyes Hug
Мисля, че той поставя рекорда по непослушание и късане на нерви  Laughing (Лелка, да не се обидиш  Wink).

Добро утро !

# 38
  • Мнения: 1 554
Добрутру,днес сме при хомеопат,после ще пиша как е минало,дано си паснем с нея,чее аман,писнами от болести ,не искам да ми прави такива спазми...

Тони и Тото Hug

# 39
  • Мнения: 660
Добро утро  Wink
Не ги бийте децата,както вие се отнасяте с тях,после те копират и го прилагат на децата,обяснявайте им,че това не е хубаво и на  детето ще му стане мъчно и ще плаче и няма да има приятелчета,ако се отнася така.
Алма,на мен някоя майка ако ми беше казала подобно нещо,нямаше да и се иска повече да идва където аз ходя,аман от селяндури с ниско образование и смешни реплики,понякога забравят обаче,че не минават номерата пред всички и трябва да внимават на кой какво чуруликат  Wink hahaha Twisted Evil
Айде до нови срещи  bouquet


# 40
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
ЕЕЕ мерси за първото място,ама ние ве4е по4ти не се тръшкаме,откак пихме лекарство хомеопати4но за това.Като е сам без кака си ме слуша много,но ако и тя е с нас,ве4е става напе4ено.
Ина4е деца никога не бие,даже като го наближат и сам дава игра4ката и ме е яд,4е не се защитава,щото в яслата ще го тормозят.Какъвто е едър и голям като дойде агресивно дете нашия се свива и ми става гадно.Ина4е много оби4а децата и им с еусмихва,гушка ги,играе с тях,ама ударят ли го и бяга и пла4е.

# 41
# 42
  • Мнения: 361
Малиииииии,значи не сме само ние толкова лоши Mr. Green

Аз също съм на мнението на Ирка.Ивон не яде шамари,но повишавам тон доста честичко.За нея най-голямото наказание е да мълча и да не я гушкам Tired(то и за мен де).
Само дето вече взех да се чудя,дали найстина и се карам когато има осователна причина или съм толкова изнервена,че си изкарвам нервите на нея newsm78Незнам,но понякога се чувствам много гузно.

# 43
  • Мнения: 287
Оле ,аз щях да си хваля детето какъв ми е послушен ,но като гледам май не е уместно. Laughing Напоследък е просто злато!Пу-пу!Преди половин година се бях отказала от второ дете ,заради невъзможното поведение на Лъчо ,но от хомеопатията ли ,от какво ли ,вече е доста вразумен.Има диалог вече между нас. Party И от вчера взех да умувам :дали да направим сестричка на Лъчко? Heart Eyes Ще я видим таз работа.Все още не сме взели решение ,но ми е приятно да мисля за това. Blush
За шамарите - и аз удрях преди време без да жаля ,но не видях особен ефект. Thinking В тази връзка да питам всички ,които са без пампи - как да процедирам когато Лъчо умишлено пишка навсякъде другаде ,но не и в гърнето. ooooh! Вече ака само там ,но защо не иска да пишка там???За сега само му говорим ,че не бива така ,но май трябва да сме по-строги или пък да открием причината да не иска да пишка там. newsm78
Иначе неговия Мечо вече пишка там (с напълнената с вода помпичка за нос Laughing) и Лъчо е в тежък възторг. hahaha

# 44
  • Мнения: 1 554
Крокодил,накарай Боян да се изпикае в гърнето пред Лючо,белким му просветне Joy

Общи условия

Активация на акаунт