Отговори
# 15
  • Мнения: 737
 ЗДРАВЕЙТЕ  Hug разбира се че ще съм тук и ще чета, все пак и 6 месеца ще съм у дома..............., но и след това  Peace надявам се никой от вас да няма нужда от мен като човек с който да сподели ( нали ме разбирате).........
Мога да кажа че аз съм добре, одавна ми излезе епикризата и съм ОК, лекаря каза да си живея живота и за "там" изобщо да не мисля, надявам се да е така. Чувствам се добре, и най-вече нищо не ми липсва:))))))))) до скороооо момичета Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 964
 Simple Smile ReaNora, чудесна новина ! Много се радвам за теб!  Дай боже на всички само добри резултати!!! Peace Peace





                 Hug Hug Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 484
реа нора
мила браво,радвам се за добрите резолтати,само здраве ти желая от сега нататьк.....  bouquet

# 19
  • Мнения: 22 922
Simple Smile ReaNora, чудесна новина ! Много се радвам за теб!  Дай боже на всички само добри резултати!!! Peace Peace





                 Hug Hug Hug
И от мен много ,многог здраве!!! Hug

# 20
  • Мнения: 636
Само добри новини в темата да има наистина.
Влизам да питам - Синеоч, как мина при доктора?  Wink

# 21
  • Мнения: 5 140
Само добри новини в темата да има наистина.
Влизам да питам - Синеоч, как мина при доктора?  Wink


Как мина ли?...ами никак, в петък ми дойде цикъла и го отложихме за петък Rolling Eyes, ами петък....петък в 10 часа Whistling и да видим тогава, това цито кво ще покаже  Praynig Мисена ти как си?


РеаНора радвам се че всичко с теб е ОК, ПИШИ ТУК МОЛЯ ТЕ, имаме нужда. Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 737
ЕЙ писанки:)))) благодаря за подкрепата в трудните ( минали ) моменти  вие ми бяхте подкрепата.........hug:
 
ДесиХ2  ДАЙ БОЖЕ за верни и хубави резултати

Синеоч  според мен мислиш мн за морето........шегувам се разбира се, знам че всичко ще е ОК при теб в резултатите
И нека всички да знаят ,че 90% от "проблемите ви" приключват с конизацията (според онколога ми ) и дано всички други 10% да са с моята диагноза и след желаният брой деца. Hug

# 23
  • Мнения: 5 140
РеаНора  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, знаеш ли какво е хем да искаш да имаш бебе, хем да не искаш....защо така съм се разполовила, незнам....трябва да реша, ама не мога да искам само АЗ все пак.
Иииииииииии изобщо не мисля за морето, за първи път в живота ми, даже не ми се ходи честно казано....нооооооо като всичко е уредено, хайде няма да се дърпам. Аз обичам морето. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 737
Синеоч  решението за деца е лично.
Исках да кажа че с конизацията не приключва всичко. Толкова жени има с деца след конизацията , решението да имаш 1,2,3 и т.н. е индивидуално.
Важното е всички в семейството да са щастливи. Важното е да сме живи и здрави.

# 25
  • Мнения: 5 140
Синеоч  решението за деца е лично.
Исках да кажа че с конизацията не приключва всичко. Толкова жени има с деца след конизацията , решението да имаш 1,2,3 и т.н. е индивидуално.
Важното е всички в семейството да са щастливи. Важното е да сме живи и здрави.



оххххх колко си праваааааа, да знам че с конизацията не приключва всичко...аз като бях за конизация имаше една мадама, на нея и правеха твоята операция - хистеректомия, тя беше 2 год. след конизация....затоваааааа май искам още едно бебе, в петък ще попитам какъв е + ЗА МЕН АКО ЗАБРЕМЕНЕЯ, охххххх мъка, мъкаааааа...гадно е хем така, хем така.... Cry

# 26
  • Мнения: 3 695
здравейте и от мен момичета, записвам се в тази много важна тема за мен  Grinning

ReaNora радвам се за хубавите резултати  Peace дано само това да се чува в темата  Flutter

# 27
  • Мнения: 5 140
Неземнаааааааа, радвам се да те видя.... ох кво ми става обърнах го на спам  ooooh!, ти как си?

# 28
  • Мнения: 3 695
Неземнаааааааа, радвам се да те видя.... ох кво ми става обърнах го на спам  ooooh!, ти как си?
Joy  добре съм, почивам си усилено и чакам само хубави новини да пишете и без да чувам, че не ти се ходи на морето  Naughty я да идеш и да му се насладиш както трябва, пък после ще го мислим  Laughing

# 29
  • Мнения: 5 140
Неземнаааааааа, радвам се да те видя.... ох кво ми става обърнах го на спам  ooooh!, ти как си?
Joy  добре съм, почивам си усилено и чакам само хубави новини да пишете и без да чувам, че не ти се ходи на морето  Naughty я да идеш и да му се насладиш както трябва, пък после ще го мислим  Laughing


ааааа то че аз ще отида, ще отида, ама нека първо ми мине цитонамзката, тя ми е по важна

Общи условия

Активация на акаунт