Отговори
# 165
  • Мнения: 419
Dime, много красиво си го написала Hug Благодаря Hug
Маринекс Hug

# 166
  • Мнения: 806
Така е,момичета,сигурна съм,че просто нашите бебенца,чакат своя ред на пързалката Heart Eyes
Обичкам ви и ви пожелавам хубав и релаксиращ уикенд Hug Hug Hug

# 167
  • Мнения: 290
привет кукли  Hug
Мира   action032
Маринекс дръж се,всички ще полудеем напълно един ден,но от щастие
Dime страхотно е  Peace
да почерпя - дойдоха новите ни мебели за хола,харесват ми,ама много ми мирише на лепила и разни други неща  Mr. Green

приятна почивка на всички
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 168
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Равал, честити мебели! Със здраве да си ги ползваш и дано скоро да има кой да ги цапа.
Дора, благодаря ти.

# 169
  • Мнения: 3 246
Равал, честити мебели! Със здраве да си ги ползваш и дано скоро да има кой да ги цапа.
Peace Hug

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
МИра,миличка,силно се надявам това да е последният ти неуспешен опит  Praynig Hug
МАринекс,не унивай,ние сме с теб и ще видиш ,че това ще е ТВОЯТ УСПЕШЕН ОПИТ!!!!!!!!!!!!!!!!  Praynig Praynig PraynigСигурна съм в това  Peace

# 171
  • Мнения: 1 768
Цент , не съм унила , само дето ме ловят сестрите , но и това е от време на време  Laughing Днес даже по едно време ми мина лудата мисъл да ходя да пусна едно ЧХГ преди Овитрела , но добре , че са ми останали няколко здрави мозъчни клетки след стимулацията та се спрях  Laughing Laughing Laughing

# 172
  • Мнения: 1 062
Честита придобивка, Равал Simple Smile
Дай една снимка да ги видим, и ние да им се радваме  Mr. Green  bouquet


Маринекс  Hug

# 173
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Grinning
След яката гръмотевична буря в Сряда останах без нет и затова се появявам чак сега, ама много ми домъчня за вас Heart Eyes
Мира много много те гушкам и вярвам, че съвсем скоро ще дойте твоето щастие Hug Hug Hug
Равалче супер яко е да имаш нови мебели със здраве да си ги ползвате, а между другото аз умирам да ми мирише на лепила и разни такива след ремонт Wink
marinex продължавам да стискам палци за теб, дано ти ни донесеш най щастливата вест този месец Praynig
Желая лека вечер на всички и много ви гушкам Hug

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Добро утро, мацки!   bouquet

Хайде днес кафенцето да е от мен ... Laughing



Приятен ден ви желая и никакво униние!!!  Naughty

# 175
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Laughing
Хариелче , благодарско за кайвето мила , но мен ме брой въздържал се  Laughing Laughing
Пожелавам ви хубав слънчев ден момичета  Hug

# 176
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Да,беееее..зян да става! Naughty Пиши ме мен за две кафенца,Хари Joy
Горе нослетата на всички кукли!Особено на 2  Wink
Маринекс,ако знаеш колко те мисля,душице Hug
Кали,ще идвате ли към морето,че докато чакам Ели и Зюмбюлче да се наканят.. Whistling
Равалче,честита ти покъщнина Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 1 868
Добро утро на всички мацки Laughing
Аз не съм по кафенцето ама сметанката много ме съблазнява Blush
Хубав ден ви желая Hug

# 178
  • Мнения: 1 156
Хари, направо Ще мина като тайфун през кафенцата, страхотни са, а каква нужда имам ...
СноЩи  ни гръмна половината ел.инсталация в апартамента. Останахме без контакти и без осветление, в момента нали4ни имаме 1 круШка в банята и 1 телевизор в спалнята. Хубаво поне 4е хладилника не е засегнат, тъкмо го бях натъпкала до горе 4е Щбе празнуваме РД на мъжо...АКо имаме светло до тогава . И сега съм една подпухнала от недоспиване... И с дънки Sick

Маринекс, стискай зъби и трай. Теста Ще е положителене, ама всяко неЩо с времето си..

Диме, много хубава приказка.
Отивам да а4кам, 4е има за целия китайски народ..

Лек уикенд, котета . И усмихнат.

# 179
  • Мнения: 3 246
Здравейте и от мен  Hug
Хариелка, страхотни  кафенца си сервирала  Hug
Маринекс  Praynig а това е за теб
Свраченце  Hug, а за омрето не знам точно, вероятно август но къде -нямам идея  Hug

Общи условия

Активация на акаунт