Отговори
# 210
  • Мнения: 4 700
Айде да ви е честито новото управление. Да им пожелаем на управляваЩите малко повече да мислят zа иzбирателите си от теzи преди тях.

# 211
  • Мнения: 1 768
То тези преди тях , няма какво да ги коментираме , аз такова чудо не бях виждала скоро .А пък поведението на премиера на моменти беше  Sick Sick

# 212
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
аре - аз цял ден не се вяснах ама подуших бирцока и ей ма на - еееее хубаво нещо си е биричката - наздраве момичета

# 213
  • Мнения: 1 768
Абе гледате ли какъв панаир е било днес в новините сега , какво чудо показват малееееее страх.Разни турски баби , дето ни знаят да говорят на Бг , ни как да гласуват са тръгнали към урните .Малееееееее страх  ooooh!

# 214
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
marinex, нямам думи за тия турски неграмотни баби. А, зор..

# 215
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 757
Мимс, кво очакваш от премиер мека китка Sick А за бабите и тем подобни - показаха една девойка, дето говори на английски - и тя дошла да гласува тук Crossing Arms
А за бат Бойко - лошо нема бе, нашия народ има нужда от падни, стани Mr. Green

# 216
  • Мнения: 609
Здравейте момичета
за първи път пиша в проблемного - до сега все си мислех , че ще стане бебето докато не предприехме прегледи с мъжа ми
на мен ми откриха хламидия, а на него трихомоназа
на всичкото отгоре доктора предписа лекарства, които ги няма в България, но пък давли по-добър резултат от нашите и сега не знаем от къде да ги търсим
с две думи съм срината и обърката - док каза че след терапията ако се излекуваме има шанс да забременея, освен това ме посъветва да си направя тест за проходимост на тръбите, защото при хламидия давало такова отражение - това болезнено ли е?
всичко ми е ново и просто не знам от къде да почна
с дъщеря ми забременях на 5 месец а сега просто не знам какво да мисля.

Общи условия

Активация на акаунт