Какво точно е 'мъж под чехъл'?

  • 9 185
  • 226
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 716
И аз така. И като легнем двамата под колата, всичко си знам. Помагам и не питам  bowuu  Joy

# 91
  • Мнения: 46 641
Ами мен не ме е срам да си сменя крушката, вместо да седя на тъмно, не виждам особена разлика м/у това да завинтя капачката на лака си или изгорялата крушка, на същия принцип е  Mr. Green
А и не виждам защо винаги се намесват инцидентни неща като това, какво общо имат с ежедневните? Не ми казвай, че всеки ден ви горят крушките  Laughing или, че като направиш пролетно почистване после цяла година седиш и не пипваш нищо Simple Smile

... Въпрос на виждане. По-важното е това дали всеки е доволен от положението, дали е щастлив, дали дава и получава това, от което има нужда, дали се е изградила т.нар. златна среда. А тя се постига по различен начин за различните хора.

Това е така, има жени, които са доволни и от това, че всеки ден ядат бой, лошо няма, всеки има различни разбирания за живота, но защо трябва да измисляме хиляди оправдания за елементарни неща, които са част от ежедневието на възрастен човек и да слагаме определения?

surfline, тц, прав,  лошото е, че детето го имитира, ама ще си мине си с тоя кусур  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 7 947
Явно обичаш да се "ловиш" за буквалния смисъл.
Не, не стоя на тъмно. Не, не ни горят крушките всеки ден  Crazy
 Не говоря за инциденти. Давам прости примери. Не измислям оправдания.
Аз не виждам нищо прекрасно в роботизирането на отношенията - всеки действа , без да говори. За мен не е проблем да кажа какво искам, как го искам, кога го искам. Много по-близко ми е, отколкото да вярвам и да очаквам, че моя винаги ще се сети какво имам впредвид. И много скучно ми звучи подобна предсказуемост...
Това на мен обаче, затова казвам, че различни хора, различни виждания.

# 93
  • Мнения: 46 641
За нищо не се ловя, казвам само, че не може инцидентна повреда да е оправдание за целогодишно седене, а дали е крушка, спукана гума или каране на пералнята на ремонт, няма значние, не могат да се сравняват нещата, които трябва да ни минават през ръцете всеки ден, с нещо, което я стане, я не.

И това, че никой не заповядва на другия, не значи, че не си говорят, има много теми на разговор, различни от "Вдигни масата и измий чиниите" Peace

На мен не ми е скучно, ако ми беше скучно, щях да си потърся някой друг  Grinning

Както и да е, това е моето обаснение на лафа от темата и аргументите към него, е задължавам никой да ги приема, щом има по-добри под ръка  Hug

# 94
  • Мнения: 7 947
Какво едногодишно седене  ooooh!

Спирам вече, мисля, че бях достатъчно ясна за тези, които искат да вникнат и достатъчно неразбираема за тези, които са на друго мнение.
Нищо лично, просто   bouquet

# 95
  • Мнения: 4 300
И без това отдавна влезе в номинациите, а за предизборна кампания ми се струва твърде рано. Макар че я започна достойно дето се вика:)

# 96
  • Мнения: 7 947
За предизборна много си се объркала - отдавна започнаха, но то не всеки разбира от политика  Crazy
Наистина не виждам нищо подигравателно в изказванията си, но ти щом откри и реши, че е наложително така подобаващо да ми отвърнеш...дерзай, но поне по-компетентно го прави.

# 97
  • Мнения: 3 405
Личи ти, че не четеш темите след трета страница  Laughing

# 98
  • Мнения: 4 300
Въпрос с повишена трудност за потребители с над 500 мнения.
Когато прочетете"номинации" и "предизборна кампания" в едно мнение си мислите :
а) евроизбори
б) парламентарни избори
в) годишните форумски номинации & малини
г) на кой му пука, докато обмисля, и е дошъл Гущерът с катанеца и метлата

# 99
  • Мнения: 3 521
Сложно. Трябва да се призове на помощ някой Моделиер. Rolling Eyes

# 100
# 101
  • Мнения: 3 405
Отговорът на роксиния въпрос е 42.

# 102
  • Мнения: 7 947
Не се заяждам, ама между "номинации" и "предизборна кампания" ще да има огромна разлика...та в тая насока не ще да отговоря май  Thinking
Както и да е, темата се измести достатъчно.
Така и не се уточни какво е "мъж под чехъл".

# 103
  • Мнения: 3 405
Така де, аз откога разправям, че ДиС и Клюто са различни вселени.
Тук може да се случи всичко, дори и изместване на темата  Laughing

# 104
  • Мнения: 7 947
Много моля мамите, използващи абревиатури и съкращения - да вметнат за какво иде реч, защото вече съвсем се чувствам непросветена, а това не е добре  Joy

Общи условия

Активация на акаунт