1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 90

  • 25 788
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Благодаря! Ще направя всичко възможно да отида. Беше ми неприятен като персонаж и това е защото е прекрасен актьор.

# 31
  • Мнения: 345
Току що имаше анонс по нова, ще има интервю с Ергюн Демир и в 7 часа по новините. Тогава може би ще се внесе яснота относно срещата утре  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 381
Само от време на време ще го гледам. Нямам толкова време вече, щото се върнах на работа.
Дайте линк с интервюто на Ергюн Демир, моля.  Praynig

# 33
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Скъпи фенки и фенове ,
още докато подготвях тази поредна  90 -та тема , нещо в мене  се засили да " изплюе " думичката  знакова.
Ами сериалът е 90 серии,
днес  започваме 90-тема ,
също днес започва и повторението на филма
.....

Абе не ви ли се струва ,че е странно ?...
Или всяко съвпадение на случайни събития , всъщност не е случайно !

 newsm10   Много си права за думата знакова !
Ето нещо за момичетата от клон Онур, докато чакаме старта  на филма по Диема  Ф   newsm03   http://www.vbox7.com/play:765c88ee&al=&vid=2817624

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте,да се запиша и аз в новата тема bowuu Аша,благодарности за темата и новото заглавие е много подходящо  bouquet  bouquet  bouquet И аз съм съгласна че няма нищо случайно и това,че темата е 90 също не е случйност Rolling EyesМар Томова го е обяснила много добре,поздравления,Мари как ще си досадила много интересно си го описла  bouquet Ферина мноооооого ти благодаря за тази снимка на Бенну и Керем просто е невероятна,веднага си я запазих.ще се реванширам Hug Heart Eyes Благодарности на всички и за снимките и инфото всичко е прекрасно,а малкия Каан е такъв сладур че ме разтопява като го гледам, прекрасна игра Party Crazy Хиацинт поздравления за изказването много ми хареса  bouquet До колкото разбиам от постовете ви интервюто с Ергюн Дермир е било много интересно и впечатляващо,а той е прекрасен човек и аз се нядявам някой да го качи и да имам възможност да го изгледам Praynig За анкетата ще го гледам за пореден път и отново и отново,нямам търпение да го гледам довечера пак Crazy Добре дошли на всички нови фенки на филма   bouquet И аз благородно завиждам на тези който ще гледат филма за първи път и за всички емоций който им предстоят Rolling Eyes Heart Eyes Hug

# 35
  • Мнения: 0
Това е един от любимите ми клипове с Бенну и Керем и специално за ферина не е нов,но е много хубав Hug
http://www.youtube.com/watch?v=eyHMnQ60dyo

# 36
  • Мнения: 0
И тук си представяме че се обажда на мене hahaha Joy Joy

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 657
Дафи, страхотен клип  Hug благодаря ти.
Гледах интервюто при Гала,останах очарована от този човек.А ми беше един от най неприятните персонажи във филма.

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 19
Линк с интервюто с Ергюн Демир,но мисля ,че не е цялото.
http://vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%95%D1%80%D0%B3%D1%8E%D0%BD+% … D0%BC%D0%B8%D1%80

# 43
# 44
  • Мнения: 0
ще гледаме ли отново, момичета. сигурна съм че имаме още какво да си кажем

Общи условия

Активация на акаунт