1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 90

  • 25 776
  • 432
  •   1
Отговори
# 15
  • на морето
  • Мнения: 103
Скъпи фенки и фенове ,
още докато подготвях тази поредна  90 -та тема , нещо в мене  се засили да " изплюе " думичката  знакова.
Ами сериалът е 90 серии,
днес  започваме 90-тема ,
също днес започва и повторението на филма
.....

Абе не ви ли се струва ,че е странно ?...
Или всяко съвпадение на случайни събития , всъщност не е случайно !

# 16
  • Мнения: 1 558
Трябва да си признаем,че този път Гала се справи добре с интервюто Wink А Ергюн Демир беше великолепен Peace
За анкетата гласувах с „друго„: няма да гледам повторението,защото съм си записала филма на dvd и мога да го гледам когато си искам.По това време гледам „Перла„

# 17
  • Мнения: 1 064
Asha, сто пъти разгледах 1-вия пост, но нещо не виждам. Там, където пише Саундрак ... е всъщност линкове към Ютуб с клипове. Аз искам да си сваля музиката... или нещо не разбирам... Извинявам се предварително.

Благодаря за добрия прием. Снощи завърших сериала. Изгледах го за 10 дни, за малко да ме стрелят у нас...

# 18
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Много сте бързи,смятам отвреме навреме да следя повторенията.

# 19
  • София
  • Мнения: 3
Скъпи фенки и фенове ,
още докато подготвях тази поредна  90 -та тема , нещо в мене  се засили да " изплюе " думичката  знакова.
Ами сериалът е 90 серии,
днес  започваме 90-тема ,
също днес започва и повторението на филма
.....

Абе не ви ли се струва ,че е странно ?...
Или всяко съвпадение на случайни събития , всъщност не е случайно !

 newsm10   newsm51  smile3525  newsm51

 

# 20
  • Мнения: 345
Ергюн Демир беше невероятен. Няма на кой да оставя бебка, затова ще й се наложи и тя да се види с него утре
 Joy Поне за една снимчица с този невероятен актьор, а както се видя и от интервюто и прекрасен човек  Hug

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:19 от aleni_cvetya

# 21
  • Мнения: 6
Здравейте милички,дали някой не го е записал това интервю за нас работещите по това време  Thinking Praynig Hug

# 22
  • Мнения: 636
Много сте бързи, момичета. Едва ви догонвам. За такива като нас, които не са гледали интервюто, някой може ли да ни даде пак линк.

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ASHA,  Hug

Нищо случайно няма на тази земя!   Peace
Така е, знакова е тема № 90 !
Дори от нумерологична точка да го погледнеш,
числото девет е числото на универсалната любов,
на микрокосмичния цикъл на човека ,числото на света.
То е ключово число, защото е последното от едноцифрените,
след което се връщаме отново към нулата.
Нулата е новото начало, потегляне по нов път.
А в 90 те са едно до друго.
Завършва един цикъл от събития ,започва нов!
Числото 90. Това е вечния кръговрат в природата.
Днес ние сме на върха на цикъла, гледаме на нещата от птичи поглед,
без да забелязваме детайлите, следвайки само крайната цел.
В следващия момент сме на земята и най -  дребните неща ще ни впечатлявят.
Сякаш сме включени във вибрациите на всички велики хора ,живели някога.
Осъзнаваме , че започваме да живеем в един нов цикъл на постижения
и искаме всеки да сподели радостта ни.
 
А и филма е самият  кръговрат на чувства.
След 90 епизод  ново начало и за героите ни!  txtloves txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Стана много дълго и скучно за някои, за което се извинявам!   Praynig Praynig

 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:08 от mar_tomova

# 24
  • Мнения: 1
asha, наистина има нещо знаково в това, че вече сме навъртяли, и то точно днес,  90 теми за нашия 90-сериен филм, който започваме да гледаме наново точно в този ден.
Добре дошли на всички нови фенки, заразата се разпространява много бързо и много лесно, защото вируса BBG е много силен и е достатъчно да го погледнеш с половин око и вече си заразен неизлечимо. Но не се бойте, това е сладка зараза и тук, в този форум,  ще намерите най-доброто облекчение за душата.
Тук работи страхотен медицински екип - чаршафите ни ги осигурява основно Ани от Чикаго, но в последно време има и нови помощнички, които достойно я заместват - Мар Томова от Пловдив, Венетат, Ари, Цвети, много са. А имаме и поетеси, те също ще допринесат за вашето лечение. Аша ни снабдява с нова и интересна информация за нашите любимци, грижи се за оформлението на форума. Така, че сте добре дошли.

# 25
  • Мнения: 0
За вашето добро настроение  Hug  Heart Eyes  Hug... и Дафи специално за теб    smile3525

 txtloves txtloves

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 14:13 от ferina

# 26
  • Мнения: 466
И аз ще гледам отново, доколкото мога в този час.
Дали сериите пак ще са час и половина? Че гледам Д-р Хаус от 9 ч.

# 27
  • Мнения: 118
И аз да се впиша в новата темичка, някой ако знае къде мога да гледам интервюто с Ергюн Демир ще съм му благодарна ако каже  Grinning Grinning

# 28
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте, усещам как емоцията ни завладява с нова сила. Чакам с нетърпение довечера първа серия. Не можах да гледам интервюто с Ергюн Демир - надявам се някой да го пусне. Ако е сигурно за срещата утре ще се опитам да отида, макар че вечерта съм на опера и ще е малко трудно да вместя и това. От къде е информацията?

# 29
  • Мнения: 345
Ако е сигурно за срещата утре ще се опитам да отида, макар че вечерта съм на опера и ще е малко трудно да вместя и това. От къде е информацията?
Казаха го от предаването на Гала, а мисля че го споменаха и в обедните новини.

Общи условия

Активация на акаунт