Юни отминава, Юли наближава, надеждата остава... /29.06-05.07.09г./

  • 8 525
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен! Hug
Жаки,чудна темичка!Имаш стиснатите ми палчета и дано темичката ти е на късмет! Hug
Бг мама,как си?Всичко наред ли е при теб?Почивай повечко! Heart Eyes Hug
Малката мама,стискам силнооооо,вади го положителния тест вече! Praynig Hug

Стеф,честит рожден ден!Желая ти всичко най хубаво и само сълзи от щастие!




Приятна и изпълнена само с хубави новини и събития седмица!
На всички нечакащи УСПЕХ! Hug Hug Hug

# 16
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Честит Петровден!
Жаки мерси за темичката Grinning  fingerscrossed
Toche добре дошла  Grinning
malkata mama  чакаме хубави новини  fingerscrossed
За всички  Hug
Хубав ден.  bouquet

# 17
  • Мнения: 234
Добро утро и от мен. Страхотна темичка - нека да е пълна с положителни тестове и страхотно настроение. На всички нечакащи стискам палци, на всички други  Hug Hug Hug Честит празник на именниците   bouquet
На мен трябваше да ми дойде в събота, но все още няма никой. Вчера не издържах и направих тест - отрицателен  Rolling Eyes Има три варианта - понеже овулацията ми беше късна - да ми закъснее, може организма ми да реагира както след първия мисед (кюртажа) и да ми дойде по-късно или пък съм бременна, а теста не показва, защото имах късна овулация  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 5 255


малката_мама: Хайде да започнем седмицата с хубава новина...  Hug Правиш теста - докладваш 2 черти и всичко е наред  Crazy
me4ekle4e : нали знаеш как ще разбереш 100%?  ще ти кажа, нещо което не си чувала никога от никой като съвет в
подобна ситуация- кръвен тест  Crazy  Crazy  Crazy И стискам палци скоро да видиш магистралката  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
И аз в новата темичка Simple Smile за което благодаря на Жаки  Hug
Жаки, Малка мама имате и моите палчета Wink
Ние днес пуснахме спермограма в Щерев Simple Smile мъжо милия не му беше никак весело и хубаво, но дано поне резултатите са добри Simple Smile
Хубава седмица на всички, изпълнена само с добри новини и положителни емоции  Hug
Аз от няколко дни съм по-добре явно дуфастона действа почти не ме болят корема и гърдите и много рядко ми се повръща  Crazy (какво нещо са хормоните  Whistling )

# 20
  • Мнения: 609
Успешна седмица и да напълним темата с положителни тестове, емоции, събития и т.н.

# 21
  • Мнения: 609
Момичета, я да ви питам:
Току що получих резултатите от микробиологията на мъжа ми и пише следното:
Патогенни микроорганизми /аеробни/ не се изолират Лаб 41
Изследване за Candida  - Не се изолира
Микроскопски припарат   4-5 Левкоцити на поле

Същевременно с това от спермограмата му излезнаха завишени левкоцити над норма.

Та се чудех тези резултати май показват, че микробиологията е чиста, пък има завишени левкоцити

Какво означава това?

Чувала съм, че пре варикоцеле се вдигат, ама като си не разбирам.

Дайте малко инфо, моля.

# 22
  • Мнения: 576
Жаки имаш всичките ми стиснати палци и молитви  Hug Hug Praynig Praynig Flowers Four Leaf Clover babydust7

мечеклече, дано да е това, което най-много искаш  Praynig Flowers Four Leaf Clover

малкамама, стиснати палци и за теб, дано тестът е положителен !!! Flowers Four Leaf Clover

Честит Имен Ден и на всички празнуващи !!!

Етийорданова, скоро да е боледувал ? Мисля, че тогава излизаха левкоцити, ако е прекарал скоро грип или настинка... newsm78

И за всички останали много детелники за късмет !!!


Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover


# 23
  • Видин
  • Мнения: 961
Малката мама, Мечеклече, силно стискам палци резултата да е  EFP Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Ети, за съжаление не мога да ти помогна.Дано не е нещо сериозно Peace

Мамбинкааа, не остана... Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 5 566
Здравейте, момичета!  Hug

Жаки, благодаря за прекрасната темичка!  Hug Дано е много късметлийска!  Praynig Praynig Praynig

Малката мама, мечеклече, имате силно стиснати палци!  Praynig

Ети, не знам какво значи това, но се надявам да е нещо съвсем безобидно!  Hug

Мамбинка, Доренце,  Hug Heart Eyes Hug

Ама Стефи верно ли има рожден ен днес? Ако е така - супер!  Grinning Честито, Стефи!   bouquet   Да си жива и здрава и много леко раждане!  Praynig



Успешна седмица, момичета!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 497
Добър ден !
Честит имен ден на всички именници - да са живи и здрави  Simple Smile
На нечакащите - да не дочакат  Simple Smile
Много късмет на всчки и успешна седмица Ви пожелавам  Hug

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Стефи честити рожден ден,ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!  bouquet
Ети нищо не знам по въпроса ти. Hug

# 27
  • Мнения: 1 001
здравейте сладурки Praynig
честит Петров ден на всички празнуващи днес.
Малката мама fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed- газ към тоалетната дано се похвалиш за да ни тръгне добре темата.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 764
Жаки, благодаря за темичката!   bouquet fingerscrossed
Малката мама, Мечеклече,  стискам ви палци за  EFP
Честито на всички именници!
На мен трябва да ми дойде в сряда. Дано да пропусне, де ! Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 3 860
Еххх голям съм заплес  ooooh!
Честит имен ден на всички именици да им е живо и здраво името и те с него   bouquet
Стеф честит рожден ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт