Юни отминава, Юли наближава, надеждата остава... /29.06-05.07.09г./

  • 8 527
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Шошо, и от мен едно тихичко честито и успешна бременност  Praynig
И аз се опитвам да се разсейвам, ама много не ми се получава  Crazy

# 256
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 328
Здравейте!

Чак сега се връщаме от горите без интернет!

Shosho, честито, миличка! Много ти се радвам! Лека бременност ти желая!

Рейни, и аз се олелих от днес. Надявам се дуфастонът да си е свършил работата! Сега започва ново броене!  Peace

Лека вечер на всички и с нови сили от утре!

# 257
  • Мнения: 2 617
Здравейте! Simple Smile

Шошо, честито!  bouquet Лека бременност!

Миленце, тъкмо си мислех кога ли ще си дойдете! Heart Eyes Хайде почвам пак да стискам палци за теб! Praynig

Рейни, олекна ли ти?  Hug Хайде догодина с подарък! Grinning

Аманита, радвам си, че си добре! Честит рожден ден  на половинката! smile3525 Най-големия подарък вече го очаквате! Heart Eyes

Момичета, мен нещо ме бяха подгонили параноите, та ходих да се изследвам за токсоплазмоза и за рубеола, и се оказа, че си имам имунитет и към двете. Така че два големи проблема за евентуална бъдеща бременност отпадат, ура! Да ви кажа - ако ви подгонят и вас, не ходете в първата лаборатория, а където трябва - в Центъра по паразитология и вирусология, където, освен че ще ви направят изследвания, ще ви консултират и ще ви обяснят какво е положението. Ако имате нужда от информация, насреща съм!  Hug
Извинете за лекцията, но аз първо се прецаках - пуснах ги в обикновена лаборатория и излязоха едни резултати, дето нито нещо ми говореха, нито имаше кой да ми ги разчете.

Ходих и на гинеколог за рутинен преглед, каза човекът, че хормоните ми са екстра, расте фоликул, малко късна овулация се предвижда, но нищо ново не е това за мен, така че смятам да се поспра малко и да се радвам на живота!

Хубава вечер на всички ви желая!  bouquet

# 258
  • Мнения: 629
shosho, честито, миличка! Лека и безпроблемна бременност!!!   bouquet

Миле, хайде гони лелката  newsm28  Това да и е за последно!

caritas, чудих се къде се изгуби  newsm78 Радвам се, че изследванията са добри. Сигурно си по-спокойна. А, фоликула го гонете до дупка  Hug Hug Hug

# 259
  • Мнения: 2 617
caritas, чудих се къде се изгуби  newsm78 Радвам се, че изследванията са добри. Сигурно си по-спокойна. А, фоликула го гонете до дупка  Hug Hug Hug

bgmamma123, надявам се, че вече си добре!  Hug
Аз се поизгубих не защото съм висяла от сутрин до вечер по лаборатории и доктори Laughing, а защото доста задачки имах, а нет в работата - нъц. Т само ви прочитах по диагонал, но съм си тук.
По-спокойна съм, да. Относно фоликула - ще направим, каквото можем.  Wink

# 260
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Шошо, честито! Нека всичко при теб мине по вода!

Каритас, сега си отдъхни до овуто и после ...

При мен нищо ново. Уж ловуваме, ама ... Някои от вас знаят как е при мен  Confused.

# 261
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Каритас,браво за резултатите,сега душичката ти трябва да е по спокойна Hug
Бгмамма,как сте? Grinning

# 262
  • Мнения: 629

Добре сме за сега Simple Smile Утре ще си запазя час за преглед и ще ви пиша като мине Simple Smile

# 263
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

Добре сме за сега Simple Smile Утре ще си запазя час за преглед и ще ви пиша като мине Simple Smile
Стискам ти палци тогава  Hug

# 264
  • Мнения: 653
Привет, момичета-кокичета Hug!

amanita, честит ти рожденик! Нека бъде жив и здрав, и да слуша жена си Wink!
shosho, честито! Лека и красива бременност ти желая!

При мен уикендът не беше нищо особено.
Вчера излизахме с приятели, но за кратко. Виновната бях аз - ужасни коремни болки, просто ужасни. Нито можех да седя, нито да лежа, нищо! Тръгнахме си раничко и след около час гърч заспах изтощена.
Днес гласувахме, разходихме се с кученцето, пазарувахме... И съпругът ми отиде на работа.

Още нямам МЦ, но не разчитам този месец на нищо Confused. Всички симптоми са налице - от характерните болежки, до кривото настроение. Е, имам някаква надежда, макар и съвсееем дребничка Blush. Но тест по-рано от 7-8 мисля да не си правя.

Прекрасна вечер, милички!

# 265
  • София
  • Мнения: 1 220
Shosho, честито и лека бременност  Hug
caritas , браво за резултатите  Hug
Ох, момичета и  аз се олелих днес следобед, след 2дни закъснение почти  ooooh!. Малко ме е яд, чаках и днешния ден да мине и да се тествам утре, но не би, няма да си имаме Йорго  Wink,.... Сега поне съм на далавера с два тест и другия месец няма да купувам.  Laughing
Дано следващия път да имаме повече късмет  Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 6 022
shosho Честито!
Бг мама стискам палци всичко да е наред.

# 267
  • Мнения: 3 695
shosho честито и от мен, всичко най хубаво ти желая  Hug

# 268
  • Мнения: 2 617
Shosho, честито и лека бременност  Hug
caritas , браво за резултатите  Hug
Ох, момичета и  аз се олелих днес следобед, след 2дни закъснение почти  ooooh!. Малко ме е яд, чаках и днешния ден да мине и да се тествам утре, но не би, няма да си имаме Йорго  Wink,.... Сега поне съм на далавера с два тест и другия месец няма да купувам.  Laughing
Дано следващия път да имаме повече късмет  Hug Hug Hug

Хе-хе, миличка, и аз съм така с тестовете - какви ли не успокоения си намира човек! Wink Hug
Съжалявам за лелището,  spokoайде ще го гоним от другия месец надалеч!

# 269
  • София
  • Мнения: 1 220
Да, дано поне времето да отлети бързо и скоро да се радваме на хубави новини  Hug

Общи условия

Активация на акаунт