Безплатни програми за разговори с чужбина и България

  • 76 579
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
благодаря. намерих това -     Bulgarije   CallsDiscount   0900-7501020      4,5           4      *              Juist / Onjuist

сигурно е тъпо, но как избираш точно?
мобилен , имам предвид.
защото аз набрах този номер 0900-7501020 и после номера /мобилен/ в бг и ме информираха, че цената е 1, 75 еуро пер минут  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 16
  • Мнения: 5 183
Ние ползваме Скайп.
А също и ето това http://www.nonoh.net/en/index.php

# 17
  • Мнения: 25
 Аз говоря чрез :  http://www.12voip.com/en/index.html
първоначално ти дава 4-5 мин свободно. После, ако заредиш мин 10 евро, получаваш 90 дни, през които можеш да говориш без пари със стационарни телефони не само в Европа, но Америка, Азия.
Отделно, цените за разговори с мобилни телефони са доста по-евтини от скайп.
Ползвам я от доста време и съм много доволна. Ползвам си 10 евро за мобилни, а като свърши..зареждам пак и получавам нови 90 дни  Wink

# 18
  • Мнения: 703
Ползвам си мобилния и скайпа..и си плащам...
Към "безплатните"оферти,промоции и разни други мoшмурлъци бях преди доста подозрителна.Сега вече направо ги подминавам,без дори изцяло да ги прочета..

БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА!....не се ли научихте бе,момичета? Naughty Peace

# 19
  • Мнения: 276
И аз позвам justvoip от 3 години и съм много доволна цените са по ниски от тези на скайп и за 10евро получаваш 120дни фрии след това за стационарен е 0,02 на минута  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 250
И аз ползвам skype и 12voip.com

# 21
  • Мнения: 3 094
Сроко ще ми потрябват такива програми и затова се записвам за да получа инфо и съвети. Благодаря!

# 22
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
благодаря. намерих това -     Bulgarije   CallsDiscount   0900-7501020      4,5           4      *              Juist / Onjuist

сигурно е тъпо, но как избираш точно?
мобилен , имам предвид.
защото аз набрах този номер 0900-7501020 и после номера /мобилен/ в бг и ме информираха, че цената е 1, 75 еуро пер минут  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Понякога променят цената и затова преди да се обадиш трябва да проверяваш.
Първо набираш номера (0900), чуваш какво ти казват, набираш БГ номер и звездичка накрая.
Аз от години използвам televergelijk и никога съм нямала проблем.

Сестра ми ползвра voip и много зле се чува. При вас как е връзката?

# 23
  • Мнения: 1 101
Аз ползвам жуст войп и съм много доволна Peace
Калинке аз го ползвам през телефона и връзката си е перфектна Peace

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз ползвам жуст войп и съм много доволна Peace
Калинке аз го ползвам през телефона и връзката си е перфектна Peace

Тя ползва през лаптопа...Може и от там да е.
Малко за лаици: как става през телефона?

# 25
  • Мнения: 3 371
Аз ползвам жуст войп и съм много доволна Peace
Калинке аз го ползвам през телефона и връзката си е перфектна Peace

Тя ползва през лаптопа...Може и от там да е.
Малко за лаици: как става през телефона?
и аз го ползвам през тел. ами мн просто, има опция - phone-to-phone .
набираш твоя тел горе, отдолу, на абоната и звъниш. звънва ти първо твоя тел, вдигаш си слушалката и чакаш да вдигне другият. после говориш.
аз говоря предимно към мобилни и така или иначе ми е скъпо. евтино е само към стационарни, но в Бг твърде малко от познатите ми имат стационарни. май само майка ми и леля ми, и то заради мен ги държат.

# 26
  • Мнения: 1 101
Палмира го е обяснила Peace
Е взима по 5 сентима на свързване...но разговора  си е без пари на стационарни Peace

# 27
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Аз говоря чрез :  http://www.12voip.com/en/index.html
първоначално ти дава 4-5 мин свободно. После, ако заредиш мин 10 евро, получаваш 90 дни, през които можеш да говориш без пари със стационарни телефони не само в Европа, но Америка, Азия.
Отделно, цените за разговори с мобилни телефони са доста по-евтини от скайп.
Ползвам я от доста време и съм много доволна. Ползвам си 10 евро за мобилни, а като свърши..зареждам пак и получавам нови 90 дни  Wink

Защо плащаш през 12voip, ползвам го повече от година и никога не съм внасяла каквито и да е пари, просто като ми свършат промоционалните минути, които са около 43, ако не се лъжа, си правя нова регистрация с измислена ел. поща и пак си говоря и така до ден днешен

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте!
Бих искала някой да ми помогне с малко информация! Искам да ползвам скайп за разговори към мобилен телефон в Италия. Платих за кредит и го получих, но опитите ми за свързване са неуспешни. За първи път ми е,така че, моля ви, който е ползвал услугата, помогнете с информация. Как се избира кода- 39, 0 ? пробвах различни варианти,но не успях  да се свържа! Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 5 475
 Алекса, пробвай с 0039 или +39 и после направо номера на мобилния телефон без нули. (Номерата, започват с тройка и после са още 8 или 9 цифри)  Peace

  Аз ползвам  www.voipstunt.com

 Много съм доволна, имат и локални номера за свързване.
   Примерно , ако съм  в движение набирам домашен телефон в Милано и оттам звъня в Бг чрез програмата. Peace
   Плащам разговор до домашен телефон в Италия (от мобилния ми телефон тук), а за обаждането до Бг по тарифата на voipstunt - 0.02 евро.  Peace
   

Общи условия

Активация на акаунт