Безплатни програми за разговори с чужбина и България

  • 76 627
  • 160
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9
 Simple Smileблагодаря много за информацията.дано и за турция да има такъв номер

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
Simple Smileблагодаря много за информацията.дано и за турция да има такъв номер


Да има - това е номера +90 212 7055639

Ето тук са номерата за всички държави: http://www.voicebridge.eu/en/numbers.html

# 152
  • Мнения: 1
Palen falsh ama mn falshiv sabirat sami e maili i pose chte vi atakuvat s reklamni emayi hihi

# 153
  • София
  • Мнения: 4 493
Виждам че темата е по-замряла, но да питам.  Rolling Eyes
Започнах да я чета отначало, но нямам толкова време ....

Налага ми се да се обадя еднократно от БГ  /дай боже с един разговор да се решат нещата/ на тел в САЩ, даже нямам идея какъв е - предполагам стационарен - даден ми е номер " Give us a call any day of the week!  1-866-495-3229 Thanks," та, коя програма ще ми препоръчате като най-изгодна и все пак за еднократно обажадане.
Благодаря предварително на всички отзовали се

# 154
  • Мнения: 1 101
Опитай от тук Peace

# 155
  • Мнения: 14 705
Последно се обаждах през ноември от дом.тел на мобилен в щатите и беше мн.евтино.Десет минути-лев и нещо.Провери тарифите на твоя оператор.Ние сме с него от соц.време,бившето БТК.Сега даже не знам Виваком ли са или Вивател.

# 156
  • София
  • Мнения: 4 493

Благодаря,


Silverstone - нямам домашен телефон

# 157
  • Мнения: 1 121

Налага ми се да се обадя еднократно от БГ  /дай боже с един разговор да се решат нещата/ на тел в САЩ, даже нямам идея какъв е - предполагам стационарен - даден ми е номер " Give us a call any day of the week!  1-866-495-3229 Thanks," та, коя програма ще ми препоръчате като най-изгодна

за САЩ няма разлика мобилни и фиксирани. Аз изплзвам rebtel. Първият разговор е безплатен но трябва регистрация.

# 158
  • Мнения: 332
Здравейте

По препоръка на любезна съфорумка си инсталирах и вече ползвам FreeVoipDeal като платих 10 еуро.
Да попитам ползвалите програмата: първо говориш безплатно 120 дни и после си ползваш кредита от 10 еуро, правилно ли  съм го разбрала? Явно е така, а през тези 120 дни само със стационарни телефони ли може да се говори?

Благодаря много

pp Имах един разговор на фиксен телефон и като погледнах баланса от 10 - 9,98 еуро?!

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 15:35 от Сарита

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 4 070
Защо трябва да плащате? Всички вече ползват Viber.

# 160
  • Мнения: 1 101
 Mr. GreenДа но трябва да имат интернет и естествено подходящ телефон..

Общи условия

Активация на акаунт