Безплатни програми за разговори с чужбина и България

  • 76 638
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 101
 Naughty  Не не от страницата на жуствойп може да се обаждаш без да имаш акаунт Peace
Но за съжаление само до безплатните дестинации..
Аз за кратки разговори( дава май по 2мин) до Португалия си го ползвам Peace и преди така звънках до Бг но ве4е не може...иска кредит

# 61
  • далечно
  • Мнения: 1 029
ами аз последно от джъствойп доста се разочаровах, тъй като си заредих отново кредит от 10 евро - нали БГ стационарен уж е фрий - ама си ми сваля по цент на минутка. Мога да го преживея този 'финансов удър'  Party , ама ми се струва некоректно. Пуснах им едно запитване преди няколко дни - ни вест, ни кост. Та вероятно ще се ориентирам към воип райдир

# 62
  • Мнения: 1 101
 Naughty ооо отдавна не е фрее на жуствойпа...поне от няколко месеца си взима по 0.01  за БГ:peace:

# 63
  • далечно
  • Мнения: 1 029
а аз уж гледах, че е на списъка с фрий дестинации  ooooh!

# 64
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Аз снощи платих 10 долара на voipraider, но не успях да звънна. Преди малко звъних в България и ме чаржва по 1 цент на минута, а в акаунта ми пише, че имам 90 дни фрее, а и на страницата им за цените пише, че България е фрее дестинация. Утре ще се разправяме май.
Loreley мъжа ми им прати на джъст войпа три е-мейла още октомври, когато почнаха да вземат пари пък пишеше че е фрее. И отговор никакъв.

# 65
  • Мнения: 1 101
 Doret на малкото прозор4е на на4ална страница  пише фрее но като натиснеш  на цените там има "супер дайл" но не фрее Naughty
Но пък ДА това е подвеждащо Peace

# 66
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Лозева, където и да натисна ми излиза Българиа, ландлайн фрее Thinking

# 67
  • Мнения: 1 101
 newsm78 а?
е малко по назад ти пуснах цитат от в4ера...сега влизам и наистина е Фрее Rolling Eyes
Странно Thinking

# 68
  • Мнения: 558
аз мислех да пиша мейл на voip-raider, че почнаха да ме таксуват и когато звъня из Германия и Гърция (а те бяха и все още са free)... ама както прочетох, май никой не отговаря на пратени мейли...  Sad може би е заради изговорени минути  Thinking имам вече над 8h на телефона, а дори не е минал 1/2 месец  ooooh!

# 69
  • Мнения: 1 101
Strega Negra лимита е на седмица май..по 300мин. ..и като го преминеш те таксуват дори и на фрее дестинациите Peace

# 70
  • Мнения: 957
Малко офф. Чак толкова много ли е 0,01 цент на минута  newsm78
Аз Изговарям 10 евро по 12voip със стационарен телефон за около 2 месеца при всекидневни разговори (таксата за БГ е 1 цент, а има и страни, където разговорите са безплатни). Не съм забелязала да ми се е отразило особено на финансовото "благополучие". Качеството е добро. Какво повече !

# 71
  • далечно
  • Мнения: 1 029
ами не е много, даже е на безценица. Но въпросът е принципен - или е безплатно, или не е. Кофти е да пишат, че е безплатно и фрий дейс ала-бала, а после да те таксуват.

От такива мушмороци бих се отказала, даже и да плащам повече на някой, който да не ме подвежда - въпрос на принцип (за мен, всеки си решава). Например се замислям дали да не се върна към Скайпа или да пробвам някой от "новите" (за мен) Джъст-нещо си

# 72
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Същите са  и тези от войпрайдър, пише остават ви 77 дни фрее, а в същото време ми таксуват разговора.

# 73
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Strega Negra лимита е на седмица май..по 300мин. ..и като го преминеш те таксуват дори и на фрее дестинациите Peace

о, аз никога не минавам 40-50 минути на седмица, което знам е доста под лимита за fair use и пак си ме таксуват за уж фрий дестинации.

# 74
  • Мнения: 103
Да на мен ми писна да се занимавам с тези програми, уж безплатни, а се оказва съвсем друго, естесвено че няма безплатен обяд. Затова си зареждам скайпа, поне знам че не е безплатно и се свързвам винаги.

Общи условия

Активация на акаунт