КГБ = Клуб на Готините Баби - 80 :)

  • 19 140
  • 447
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 4 179
Деси, напълно се отдай на заслужената почивка. Аз като си свалих часовника по време на отпуската и още не съм го сложила. Гледам този на телефона, ако ми потрябва.

Шпунц, и аз се надявам хистологията да е с добър резултат. Чак сега си резнах диня и пих кафенце, че заради пълната упойка трябваше и вода да не пия. А операцийката чак на обяд стана.

Жаки, приятна отмора!

# 376
  • Мнения: 549
Здравейте момичета.Най после и аз да се добера до компа,че  да  драсна някой ред.По цял ден съм с малкия и не ми остава време.Нали го и водя и  на плуване и каталясали се прибираме-ха да ошетам в къщи и да сготвя и то дошла вечерта/не ми остава време да си почистя  дори и банята/.

Честито на всички който са имали повод за празнуване.Желая ви здраве и много сбъднати мечти.
Ако има още болни  бързо да оздравяват.
Лека вечер.  bouquet

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНЯ щом са се прибрали живи и здрави децата вече не се притеснявай и се отдай на почивка ,още повече че си сама .И аз искам така амаааааа  newsm78 Confused

ЖАКИ нагушках ги и ги намачках от теб ,даже Вики ме пита от кого са прегръдките и като и казах вика и ти да я нагушкаш . Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Весело изкарване на село. Hug

ЯНЧЕ с природата човек не може за съжаление да се бори ,каквото такова все ще устискаме.

ШПУНЦ Вики почва да кашля от студено като пие но е за един два дни някаква алергична кашлица и за това днес починахме и утре пак на педали вече е добре. Peace

РИМАРЧЕ  Hug Биопсия ли ти правиха? СТИСКАМ ПАЛЦИ ИЗСЛЕДВАНИЯТА ДА СА ДОБРИ ,ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ГО ПОЖЕЛАВАМ. Hug Heart EyesСега си почини ,че след упойка е много гадно .

ДЕСКАААААААА  Hug Heart Eyes ХАЙДЕ ПОЧИНИ СИ ВЕЧЕ И НЕ МИСЛИ ЗА ТАЗИ РАБОТА ,ЧЕ СЕ ИЗМЪЧИ ТАЗИ ГОДИНА ooooh!

СВЕТЛЕЕЕЕ ОХ КОЛКО МИ Е ПОЗНАТО ВСИЧКО ТОВА КОЕТО И ТИ ПРАВИШШШШШ Mr. Green Mr. Green
ДЕЛТА ,ДОБИ, Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 20:15 от ЗИЧЕ

# 378
  • София
  • Мнения: 98
Добра вечер на всички, днес бях по пазари, избягах на дъжда че как плисна следобяд, сега си вариме царевичка и зелен боб, по точно жълт, мъжа ми днес ходи до Пазарджик и е донесъл домашни домати и диня, минаваме на hahaha плодова диета ,Римар и аз стискам палци всичко да е наред Hug, Зиче изпревари ме в писането Joy, навън на въздух и слънце по бързо минават настинките, а и тя като мойта щерка сигурно не излиза от водата, като беше малка на морето на плажа имаше едно изречение-айде да се къпеме Grinning

# 379
  • София
  • Мнения: 16 203
Римар, почивай сега след операцията. Нали 2 дни поред ми слагаха упойка - знам колко е неприятно. Пожелавам добър резултат.
Деси, не ги мисли  училищните проблеми. Няма смисъл да си хабиш нервните клетки. Те не се възстановяват. Като наблюдавах учителките на Ани - ходеха на работа само за трудов стаж и за заплатата. Влизаха в час ако нямат неотложен личен ангажимент. А като влезеха се занимаваха със всичко друго само и да не преподават. На математичката редовно и скубеха веждите и я гримираха в час, други да не изброявам. Децата пак се дипломираха, който иска - учи.
Светле, добре дошла. Как мина почивката?
Янке, днес в супера видях домашно точени кори, правени във вашето село. Бая се позачудих, но ме домързя да правя баница и не ги купих. Накрая сама ще си я ям, а не бива - дебела съм.
Сама съм тази вечер - Ани е при възлюбения.
Комп. е мой! Сега отивам да разходя кучо.

# 380
  • Мнения: 4
Здравейте дружина.
Радвам се че всички сте добре.
Дидия изчезна тези дни.
Дано всичко е на ред при нея.
Един поздрав за всички внуци.
http://www.vbox7.com/play:36964ba8

# 381
  • Мнения: 77
Римар, стискам палци всичко при теб да е наред!
Деси, приятна ваканция! Къде ще ходите на море?
Шпунц, пу, пу, пу, Елинка е голяма хубавица, с удоволствие гледам снимките!
Янче, много ще се радвам да ми дойдеш на гости, изобщо няма да ме притесниш! Пък Стефан как ще се радва да види землячка, че и ще намерите обща тема, той е луд за работа в двора, и ти също! С мен не може да си говори за земеделска работа, защото изобщо не ме влече тази тема, най-много да се скараме. Знам че като се произведе и ще се яде, изобщо говоря, ама ......както и да е. Вчера откъснахме първите домати, че като направих две шопски салати със Стефаново производство домати, краставици, лук и магданоз, та пихме не по една, а по две ракии, аз толкова нося, нагоре пропявам. Друг е вкусът на зеленчуците като си ги откъснеш сам!
Делта, търсим си поводи за събиране, само здраве да е!
Дуня, отпочини си тези три дни, времето е твое!
Днес за първи път купих диня, тук са по 0.60лв.кг., уж червена пък с вкус на тиква! А уж били сладки, ама кой продавач ще каже, че стоката му е калпава! Само дето я мъкнах по стълбите, нали имам 80 стъпала от улицата.
Приятна вечер, и наздраве на всички!


      

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 20:42 от Танита60

# 382
  • София
  • Мнения: 16 203
Танита, наздраве!
У нас със купешки домати.
Дините в София са от 0,39 до 0,60 лв, но също са червени и безвкусни. Купувам за Ани по 1 парче да го изяде в момента. Опитвах, не ми е вкусно.

# 383
  • София
  • Мнения: 4 179
Първата диня , която купих от Била беше супер. Следващите от друг магазин са червени и безвкусни. Май ще се ходи пак там /Била/.

До утре ще се оправя съвсем. Вените ме болят, дето ми ги напукаха. Да си призная -  правиха ми абразио. Не е биопсия, ама ...

Танче, браво на вас - поне доматите ще са вкусни, а не като тия дървени тук. Аз си мисля, че който има градинка това е достатъчно да има - истински, слънчев домат.

Айша, ти отпуска няма ли да излизаш?
Яжка нещо ми се губи, освен Дидиа. То и други има де, ама те са от най-редовните.

# 384
  • Мнения: 7 473
                Римарче,Мони тук съм !  Laughing Само,че нещо не съм в настроение нали ми ги няма половината палавници и все съм кисела!В неделя ще си дойдат,но пък Мимчето утре заминава и скоро май няма да ме пусне гадното настроение! Sick
               Римар,не се притеснявай всичко ще е наред! Peace Аз преди две години се бях панирала та чак не ми се иска да си спомням ,но се оказа напразно.Така,че стискам палци и ти след седмица да си вече спокойна! Peace
               Момичета радвам се ,че  всички сте добре и че болничките дечица вече са здравички!
               Деси,стига притеснения и работа .Почивай спокойно,че на есен с първи клас! Laughing Laughing Laughing

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Римарче няма проблем сега има някакви аномалии на кръвотечения и много жени се оплакват от това и на всичките правиха абразио, но при никоя от трите ми познати нямаше лоши резултати. ДАНО И ПРИ ТЕБЕ Е ТАКА Peace

ДИДИЙКААААААААА  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes МИЛАТА МИ ТЯЯЯЯЯ  Hug ТАКА Е КОГАТО СИ СВЪРЗАН И ОТДАДЕН ТАКА ИЗЦЯЛО НА  ВНУЦИТЕ СИ. Hug

# 386
  • София
  • Мнения: 16 203
Отпуската - сигурно септември. Но няма с кого да  отида на почивка.
Ани и да ходи на море ще е с  компания. Пламен иска да си работи, не му се ходи никъде.
А и след кучето няма кой да чисти локвите.
Братовчеда ме кани в Търново - ще отида, само да съгласуваме времето. Нали  дъщеря му е болна.
И на мене щяха да ми правят такова чудо - безкръвна операция. Да, ама не - събудиха ме да подпиша документи за здравната каса и на другия ден направиха  нормална и вече я забравих миомата. Първо уплаших цялата военна болница, после се съвзех. Само където 2 дни по ред ме упояваха, беше  и първия път с пълна упойка, че другата не ме хваща.

# 387
  • Мнения: 7 473
           Айша,добре,че са ти направили нормалната,че една жена с лапаротомия направо ме изплаши докато бях в болницата и да ви кажа като я видях как си избягах без да подпиша нищичко.Видях ,че някои си тръгват и аз също  Laughing при това нямам нищо в себе си освен телефон ни пари,ни цигари  Laughing Звъннах на мъжа ми да си ме прибере , а един щастлив татко ме почерпи цигара и кафе защото се залафихме докато той си чака бебето , а аз съпружето. Laughing След час доктора ми се обади и ми се накара,че не съм се обадила ,ама дано не ми се налага  повече. Laughing
           Зиче,направо ходя като муха без глава и се чудя къде да се завра и какво да правя  Embarassed Embarassed Embarassed Всичко ми е накриво , а сега от утре ще ми е още повече.Ти си знаеш защо! Sick

# 388
  • София
  • Мнения: 1 755
     Ето ме ,тук съм!  Кой пита за мен?
     Римар,страшното е отминало.Мисля,че няма да имаш проблеми.Това е от "пубертета".
     Танче,честита беседка.  Като те чета,все повече се убеждавам,че имаш златен мъж.
     Деси,почини си хубаво и дано следващата учебна година ти бъде спокойна и приятна-стига ядове.
     Дидиа и ти имаш нужда от почивка,но си мисля,че си набрала инерция и ти е трудно да намалиш темпото.
     Янче,много е лошо това,което пишеш за житото.Дано по-бързо ожънат,че се побърка това време.
     Шпунц,тук съм.Но все се прибирам късно.Утре сутрин ще пазя Вики,после ще ходя да ми сменят лепенките.А за следобяд съм запланувала тупане на килими.Чудя се дали да ги изпера или ще имам ядове с дъжд.
      Момичета,прегръщам ви всичките.Неспоменатите,не се сърдете! Баба помни толкова.

# 389
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добър вечер и от мен!
Днес карах две смени.Замествах колежката си.Върнах си,изпратих мъж ми за Бургас.
Стана ми мъчно,че оставам сама.Но моя приятелка се обади и излязохме на заведение.Сега се прибирам и първо при вас.Изчетох ви и се радвам,че всички сте добре и дечицата ни-също.
Римар,вярвам,че всичко ще е наред,ще остане само притеснението ти.
Дидка,не зная какво ти е,но ми е мъчно,че не се чувстваш добре.А за децата не тъгувай толкова,те са добре,използвай до починеш малко поне.
Мони,много ми хареса песничката.Ще я науча с децата.
Деси,почивай вече и набирай сили за наесен.
Светле,и ти като Зиче си все в движение.От скоро ли сте на плуване?
Жаки,добре завърнала се!
Доби, и за теб ми беще домъчняло.
Яжке,приятни игри с Вики.И да я нагушкаш от мен.
Не изброявам всички,но си ви обичам.
Лека вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт