КГБ = Клуб на Готините Баби - 80 :)

  • 19 072
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 739
     Добро утро момичета! Тук съм ,пия кафе с кексче.И аз правих бухти тази сутрин,но кой ще ги яде? Еми уж е на диета,Жоро преди малко изхвърча-закъснял за някъде...Дано Вики си хапне.Аз опитах една -дали не са сурови,надявам се Дюкан да не разбере...
     Танче,екстра е Стефан.Ако си недоволна кажи, да ти разкажа за бившия.И той беше работлив,ама само това.
     Дидка,права е Деси-иди на лекар.Когато бях млада и слаба,веднъж,на слизане от някакъв товарен бус,ми се закачи токчето и едва не паднах.Нещо изпука в палеца и много ме боля.Обаче аз не отидох на лекар.След време болката мина,но сега първата става на палеца ми е неподвижна.Та походката ми е малко дюстабанска.
     Римар,аз съм за срещичка. Вчера след лепенките пих кафе на Хладилника и неволно се оглеждах за Айша.
     Много ми се губи малката Дидка.Не помня какво каза-дали е на почивка?
     Момичета,днес съм по чистотата.Отивам в хола,че Жоро го ползва основно и да не ви разказвам...Ще събера инструменти за една работилница. Но ще идвам и тук от време на време.Приятен ден!

# 436
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Добро утро дружина.wavey wavey wavey
Излюпих се и аз не можах да спя ,притесних се за нашите след градушката язък им за труда.Едно коренче от посевите не е останало.Снощи като гледах по новините все едно е зима натрупало градушката към 10см. ooooh!
Ама нали са живи и здрави пък каквото такова.
ДИДИЯ мен ме бяха гипсирали за кутрето като си бях счупила ти не стой така с болки ами предприеми нещо за да не те боли.
ЯГЕ Вики расте тъй че то детето няма да стои само в стаята си затворено,тъй че всичко ще си дойде на място след време .Ама не мога да я разбера тази твоята снаха в клетка ли ще си гледа детето ooooh!с хора няма ли да го събира или ще я прави саможива.охххх тези млади хора с ината си пречат на децата си да се развиват нормално. WhistlingСъщо така си мисля ,че я е страх да не заобича тебе повече от нея ,и я гони ревност. Peace
МАЙЧЕ така е мила който си има дъщеря си е друго може  всичко да си кажем но пак всичко си е на ред,докато със снаха винаги си мериш думите ,защото не знаеш за какво ще се хване и обиди. Peace
РИМАР другата седмица го дават топло и спиране на валежите тъй че ще си починат на топличко.
ДЕСКА ха дано ти се отвори парашута за гостито в Германия ,та и ти да се по-разпуснеш. Hug Hug
 МИМКА дано вече се оправя времето че няма и хляб да има тази година,унищожи картофите поне хляба да остане. ooooh!
ЖАКИ ти не си ли на село брееее  newsm78 Hug

Приятен ден ви желая момичета.

# 437
  • София
  • Мнения: 16 023
Вече станало време за Добър ден.
Танита, много си е добре да си калфа. А разбирача да прави всичко като си знае.
Аз пък съм помощник-готвач в кухнята. Да нарежа, да обеля, да измия после съдовете. И каквото ми сготви Пламен - все ми е вкусно за да не ме накара сама да готвя.
Дано наистина днес е последен дъждовен ден. Лято не видяхме, всичко съсипано. Плодове и зеленчуци - нямат вкус от това лошо време. Природа - няма какво да се направи.
Яге, вчера нямаше как да се видим - нали бях с Пламен при племето.  Mr. Green
Друг път ще го направим.

# 438
  • тук и там
  • Мнения: 312
У дома почти всичко двама вършехме,само,че моя винаги е по компетентен от мен.И понеже ми помага ми изнася да не му забелязвам.
Съгласявам се с него,но става както аз съм го намислила.Това е тактиката ми и ме устройва.
Кой питаше за Жаки-спомням си,че беше писала,че няма да я има през почивните дни.

# 439
  • Мнения: 3 036
Зиче,
Дано да стане,че да отида до Германия,само да сме здрави.
Доче,
Хич да не се притесняваш с какво ще се гощаваме.То от приказки няма да ни остане време какво да хапнем.

# 440
  • Мнения: 7 384
          Привет,дружинка!  bouquet
          Не се притеснявайте за мен!Днес ме боли по-малко,куцукам,но не ми се ходи по Пирогов .Само чакане и опашки,а резултата ще е същия.Няма да ми мине изведнъж!
          Майче,то си има приказка "На бодлива крава бог рога не дава!" може и за това да нямаме синове ,за да не разберем какви свекърви ще сме,че като гледам тук тъщите какви сме напористи  Mr. Green не си представям как нямаше да ни дават внуците! Laughing
          Ние два пъти вече ходихме до северозападналата ни БГ и мога да кажа,че с житото работата хич не е добре.От дъжда е полегнало ,пък е и мокро и не могат да влязат комбайните,а на места вече е прорастнало и няма да стане.Така,че пак ще има поредна "криза"!
          Лек ден и дано е последен дъждовен,ама нещо не ми се вярва!

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДИДИЯ ТИ СИ ЗНАЕШ САМО ИСКАМ ДА НЕ СЕ МЪЧИШ.  Wink Hug Hug Hug
Аз ще излизам до Кауфланд и като се върна ще пусна темата дано ви стигнат около 8 постинга дакато дойда ..за да не я пускам по рано че .... АМА АКО КАЖЕТЕ И СЕГА МОГА ДА Я ПУСНА newsm78

# 442
  • Мнения: 3 036
И аз като Зичето ще кажа  Диде че най - добре си знаеш,ама обещай че ако болката се увеличи няма опашки няма чакане отиваш.

# 443
  • Мнения: 7 384
          Деси,Зиче  Hug само се е увеличило синьото петно,но не ме боли толкова силно.Така,че както казва Яжка,ако си остане криво /не виждам обаче такова нещо/ все ми е тая на тия години какво ще е!Дедито няма да ме върне! Laughing

# 444
  • Мнения: 3 036
Не знам как е при вас,ама аз навлекох чорапи ,терлици блузи с дълъг ръкав.Ама иначе събирам кърпи и бански за морето - голям майтап.

# 445
  • тук и там
  • Мнения: 312
Деси,откак съм станала съм облечена така.И на мен много ми е студено.Краката ми са ледени.
Ще бъде голям майтам,ако запалим за малко и печките.

# 446
  • Мнения: 7 384
             И тук е много студено и ние сме се навлекли като през октомври! LaughingГадно,притъмнено и студено ,при това вали отгоре на всичкото! Sick

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Заповядайте в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412378.0

Общи условия

Активация на акаунт