Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори

  • 26 304
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 776
Попитах, защото аз вагиналния сама си го взех Laughing. Дадоха ми една дълга клечка с памук накрая и така. А в кой месец си?

# 256
  • Мнения: 485
ами и на мене ми дадоха ама ми казаха че е за ... дупето Simple Smile
и че док следващич път ще ми вземе секрет от ... да Simple Smile
еми другата седмица влизам в 9ти  Simple Smile

# 257
  • Мнения: 9 776
Оф, не знам за д...то. Не са ми вземали. Тук има доста пишещи, на които са им искали и дано се включат. Иначе е добре, че сега ти ги правят, та ако има нещо, да знаят преди раждането да има време да се лекува. Няма страшно Peace.

# 258
  • Мнения: 485
ее ама те и по миналия месец ми вземаха пак ! аз исках заради обилното ми течение ама резулатите бяха ок ... нямам нищо.
а сега док каза че задължително преди раждане се взимало,пак да се напраи изледване за всеки случай!защото всико е възможно точно в последния момент  Naughty

# 259
  • Мнения: 23 418
На мен,около 20 дни преди раждането ми взеха секрет от влагалището и ануса.

# 260
  • Мнения: 83
и на мен ми взеха секрет и вагинален и анален преди 2 3 седмици вече не си спомням от толкова много вълнения и чакане

# 261
  • Мнения: 23 418
и на мен ми взеха секрет и вагинален и анален преди 2 3 седмици вече не си спомням от толкова много вълнения и чакане
Бубито,ние си говорихме,но да те питам;готови лин са ти докумените за раждането?Аз ги бях подготвила предварително.След раждането трябва да отидеш pri medico de cabecera ,за да ти даде болничния за майчинството,ако имаш документи.

# 262
  • Мнения: 83
Аз имам документи/зеления лист,който сега издават за право на всичко/,но не съм работила в Испания и незнам дали ми се полага майчинство и доколкото знам майчинството тук е един вид отпуска а не като в бг хем отпуска ами  и ти дават някаква сума на месец.Не съм запозната защото всички ми казват че след като не съм работила в Испания значи нямам право на нищо,иначе зеления лист ми е от септември по тяхна грешка,а аз съм в Испания от април.
Ти ме питаш за тези документи а не за тези който трябва да си нося в болницата нали?

# 263
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз имам спомен, че има някакви помощи, които се отпускат след раждането на детето. Но не съм сигурна дали пак не трябва да си работила в Испания да ги получаваш. Моята приятелка беше работила за кратко, после беше на борсата май и след като роди си вземаше някакви помощи.

# 264
  • Канада
  • Мнения: 494
По въпроса за секрета да се включа....Тук се прави в началото на 9 месец.Дават ти една клечица,обясняват ти процедурата и..........действаш сама.Първо се взима секрет от влагалището,и след това със същата клечица от ануса.

# 265
  • Мнения: 23 418
Аз имам документи/зеления лист,който сега издават за право на всичко/,но не съм работила в Испания и незнам дали ми се полага майчинство и доколкото знам майчинството тук е един вид отпуска а не като в бг хем отпуска ами  и ти дават някаква сума на месец.Не съм запозната защото всички ми казват че след като не съм работила в Испания значи нямам право на нищо,иначе зеления лист ми е от септември по тяхна грешка,а аз съм в Испания от април.
Ти ме питаш за тези документи а не за тези който трябва да си нося в болницата нали?
Питам те за документите за раждането.Не знам кой трябва да ти ги издаде.Моите ми ги направиха в централата на Медицинската осугуровка,която плащах и с тях ме приеха при раждането.Пратиха ме да ги направя около 20 дни преди раждането по спомен..А за отпуска и помощите най-добре се консултирай с адвокат.Този зелен лист не знам за какво е.

# 266
  • Сандански
  • Мнения: 309
 Случвало ли се е на някоя от вас да й открият гъбички или  бактерии, а да е нямала никакви оплаквания? Това ми е големият кошмар през цялата бременност, знам,че трябва да се направи една микробиология в трети месец, но на мен не ми е правена, а  гинекологът ми каза, че ще направим това изследване в началото на 9-ти месец, с обяснението, че при бременните лесно се появявали бактерии и гъби, което знам ,че си е така. Confused

# 267
  • Мнения: 23 418
При най-малко съменение ми пускат микробиология.

# 268
  • Мнения: 83
Незнам аз нямам медицинска осигуровка,а зеления лист значи че имаш резиденция,а оттам следва че имаш право на работа,мед.услуги,на него ти е написано ДНИ-то и с него ходиш да си изкарваш банкова сметка и всички други документи който ти трябват се вадят чрез лична бг карта или този зелен лист.
Сега на 20 съм на преглед и ще попитам освен изследванията и последващите от тях документи с резултати те дали трябва да имам и някакви други,но доктора който ми назначаваше изследванията ми каза да си ги събирам в един голям плик и с тях право в болницата.

# 269
  • Мнения: 320
Ле ле ,секрети, дупета ,изследвания  Shocked-искам да съм мъж  Joy,

нооо резултата си заслужава  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт