ПЕРЛА-турски сериал по БТВ 3 тема

  • 68 823
  • 440
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 512
ББAhmed зарязва фамилията и заминава да живее в Австралия с приятелката си. Така и не се връща повече в Турция. Преживява катастрофа и Фикри  отиде до там, за да го види. ОПрави се след катастрофата, но си остана в Австралия.

# 391
  • София
  • Мнения: 15 501
Милички, някой може ли да ми каже какво означава името на актрисата, играеща любовницата на Тарък - Фунда. На мен явно ми е много мръсно подсъзнанието ,но все ми се чува друга дума. Embarassed

# 392
  • Варна
  • Мнения: 957
Милички, някой може ли да ми каже какво означава името на актрисата, играеща любовницата на Тарък - Фунда. На мен явно ми е много мръсно подсъзнанието ,но все ми се чува друга дума. Embarassed

Тя не се ли казва Есра ?  newsm78

# 393
  • София
  • Мнения: 15 501
Милички, някой може ли да ми каже какво означава името на актрисата, играеща любовницата на Тарък - Фунда. На мен явно ми е много мръсно подсъзнанието ,но все ми се чува друга дума. Embarassed

Тя не се ли казва Есра ?  newsm78
Във филма е Есра, а актрисата се казва Фунда.

# 394
  • Мнения: 273
ББ: Защо Мехмед е в затвора? Нали Инджи е била в затвора?

# 395
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Милички, някой може ли да ми каже какво означава името на актрисата, играеща любовницата на Тарък - Фунда. На мен явно ми е много мръсно подсъзнанието ,но все ми се чува друга дума. Embarassed

Тя не се ли казва Есра ?  newsm78
Във филма е Есра, а актрисата се казва Фунда.

funda
Описание:
is. бот. хвойна;
храсталак, гъсталак.

# 396
  • Мнения: 1 558
Добро утро момичета!Пийте по едно кафе за събуждане

# 397
  • София
  • Мнения: 15 501
Mishel_, благодаря много! newsm51

# 398
  • Мнения: 13 512
ББ: Защо Мехмед е в затвора? Нали Инджи е била в затвора?
ББЗащото зет му Тарък му направи постановка с наркотици и прибраха Онур, Мехмед и на Мехмет братовчеда. После Мехмет пое вината върху себе си, за да ги пуснат и накрая го оправдаха и него. Във филма сюжета със затвора се повтаря, с катастрофа- попетва и т.н.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 08:57 от monda

# 399
  • Мнения: 1 558
ББ: Защо Мехмед е в затвора? Нали Инджи е била в затвора?
Защото зет му Тарък му направи постановка с наркотици и прибраха Онур, Мехмед и на Мехмет братовчеда. После Мехмет пое вината върху себе си, за да ги пуснат и накрая го оправдаха и него. Във филма сюжета със затвора се повтаря, с катастрофа- попетва и т.н.

Братовчеда Берк ли имаш предвид или се появява друг братовчед newsm78

# 400
  • Мнения: 13 512
ББ: Защо Мехмед е в затвора? Нали Инджи е била в затвора?
Защото зет му Тарък му направи постановка с наркотици и прибраха Онур, Мехмед и на Мехмет братовчеда. После Мехмет пое вината върху себе си, за да ги пуснат и накрая го оправдаха и него. Във филма сюжета със затвора се повтаря, с катастрофа- попетва и т.н.

Братовчеда Берк ли имаш предвид или се появява друг братовчед newsm78
Берк

# 401
  • Мнения: 20
Ох мале май съм сляпа Laughing с тези бели букви нищо,ама нищо не виждам.

# 402
  • Мнения: 13 512
Ох мале май съм сляпа Laughing с тези бели букви нищо,ама нищо не виждам.
ами маркирай ги, ако искаш да прочетеш какво става напред във филма. Ако не искаш- подмини

# 403
  • Мнения: 1 558
Ох мале май съм сляпа Laughing с тези бели букви нищо,ама нищо не виждам.

 Joy Joy Joy И аз така се мъчих в началото Joy Joy Joy
Маркирай ги с мишката и ще ги четеш без проблем Peace

# 404
  • София
  • Мнения: 2 431
Привет момичета!
Малко и е на тази голяма бяла птица Берил! Ох "Мехмед обичам те" сега ми се сетила...
Свекито голяма артистка го раздава, ама пък добре играе. Само да не беше това озвучаване...
Колегата на Инджи все повече ми харесва.
ББ Няма ли да се намери някое гадже за Бахар че да миряса?

Общи условия

Активация на акаунт