Августинки 2009 - тема № 45

  • 10 061
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 116
Tsvetito аз имам едно съседка със 5 МОМЧЕТА  Crazy и сега си взеха едно голямо куче  Joy винаги е весело при тях  newsm62 newsm68 newsm44

# 211
  • Мнения: 370
Момичета,пиете ли магнезий и кога мислите да го спирате?Аз го пия от 5 мес и док каза да не го спирам до седмица преди термина,но сега прочетох,че той се натрупва в организма и води до преносване.Вече съм го намалила от 3 на 2 на ден,но се замислям дали да не го намаля с още едно.Разгледах друг форум с тема за магнезия и там мамите пишат,че го спират,като влязат в 9 мес.Със сигурност ще се консултирам с док преди да предприема нещо,но на вас какво казват?
Bagneto,мойта дата на зачеване е 8 ноември и вече съм в 9 мес,така че от днес и ти спокойно може да се каже че влизаш  Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 140
Добро утро на вас, че за мен хич не беше  smile3516

Днес отивам на ЖК в Шейново... Трябваше да мерят тонове и да ми вземат секрет, до тук добре. Отивам и вратата ми отваря една гад мръсна, която ненавиждам и  всеки път го кара през просото! Влизам и както обикновено си казвам номера на картона. Взе го погледна го и каза- айде ела да видим тоновете на бебето. Аз си помислих, че ще мерим тонове както ми бяха казали предния път и се запътвам към леглото.... Да ама не! "Ама къде отиваш там, ела тук само ще чуем пулса на бебето" И аз попитах- а тоновете?  Shocked "Ооо, няма нужда"  #Crazy
Всички отговори бяха следните, направете си изводите за въпросите ми!
"Ооо, никви тонове, след 38 седмица евентуално..."  Shocked
"Ооо, абе какъв секрет ще ти взимам бе момиче???!!! Всички бременни имат течение! "  #Crazy
"А, за какво да ти меря килограмите, няма смисъл вече!"  #Crazy
"Кръвно ли, защо, зле ли ти е?"  #Crazy
Записа ми час за другата седмица, отвори ми вратата и повика "СЛЕДВАЩАТА"
 smile3516 Е, за какво се разходих не знам?! Платих 320лв пакет ЖК за да ми отбиват номера ли?
Сори, че стана дълго ама много се изнервих и трябваше да споделя....  Cry Чувствителния ми бременен мозък, не може да го понесе...

Данче, мила, тази акушерка ми е "любимата", старата червенокоса... И на мен така ми минават "прегледите" при нея. Лошото е че тя така дава часовете, че все при нея да се падаш... Аз даже си мисля да ходя да си сменя часа...

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 18:02 от napetia

# 213
  • Мнения: 370
Е..ти идиотката е тая акушерка.Аз нямаше да я изтърпя,че си си и платила  #2gunfire

# 214
  • Мнения: 140
dolls  Аз вчера спрях магнезия на своя глава, щото "кофтито акушерка" ми каза, че може да го пия до 38г.с., а пък моята доки ми каза, че е добре да го пия до края на 8 мес., а сега е в отпуск и няма как да я питам, но определено й вярвам повече отколкото на онази рошава гарга с червената коса   #2gunfire

За срещата утре, още не мога да кажа нищо, че не върви да си зарежа гостите, та най-много да ви изненадам в последния момент  newsm78

# 215
  • Burgas
  • Мнения: 214
Магнезия се спира постепенно никога изведнъж, защото предивиква контракции. Спират се постепенно.

# 216
  • Мнения: 370
Магнезия се спира постепенно никога изведнъж, защото предивиква контракции. Спират се постепенно.


 Аз съм го намалила от 3 на 2 хапчета от близо месец,но ми се иска да го пия вече по едно на ден или да го спра и аз вече  newsm78

# 217
  • Мнения: 285
Аз пия Магнерич и No-Spa от 6м. (4 x1 или2 дневно). Предписаха ми го защото бебето е ниско и ме боли когато ме рита. Бяха ми казали да го пия докато не се почуствам по-добре. Когато ги пия съм добре, а спра ли - започва да ме боли. А и бебето е толкова активно, че понякога ме кара да подскачам. Мъжът ми също е доста озадачен от тази активност. Надяваме се сега да е по-буйно, а като се роди да се кротне и да си имаме едно спокойно и усмихнато бебе. Grinning
Утре съм на консултация и ще си взема 45- дневния болничен.

# 218
  • Мнения: 116
момичета за какво пиете магнезии.аз пия желязо понеже ми е нисък хемоглобина.и витамини-матерна.обаче магнезии не съм пила  newsm78

# 219
  • Мнения: 370
момичета за какво пиете магнезии.аз пия желязо понеже ми е нисък хемоглобина.и витамини-матерна.обаче магнезии не съм пила  newsm78

Магнезий се пие,когато имаш контракции и предпазва от преждевременно раждане.Желязо и аз пия от 5 мес,но матерната я избягвам и я пия през 3-4 дена.Наблягам на плодове и зеленчуци.

# 220
  • Мнения: 285
момичета за какво пиете магнезии.аз пия желязо понеже ми е нисък хемоглобина.и витамини-матерна.обаче магнезии не съм пила  newsm78

Казвали са ми, че се пие още в началото на бременността, защото спомага за по-доброто закрепване на плацентата по задната стена на матката.

Аз този път не съм пила витамини. С доки се разбрахме да си ги набавям от плодовете и зеленчуците. А и показателите на кръвта ми са добри, така, че не се наложи да пия желязо.

А как се справяте с киселините? Какво пиете? Аз вече имам киселини. Понякога са толкова силни, че имам чуството, че от вътре ми ще изкочи огнедишащ дракон.

# 221
  • Мнения: 370
Аз спрях да ям готвено и доста ми намалиха.Иначе взимах талцид,но той е по-гаден и от самите киселини и има много кратък ефект.Обикновено го пиех вечер,като си легна поне да мога да заспя,иначе гърлото ми гореше  Sick

# 222
  • Мнения: 116
KODA аз имам киселини от 5-6-ти месец. #Puppy dog smile3514 много много болезнени.аз пия талцит.а четох някъде че и половин зелена ябълка помагала,но не съм пробвала

# 223
  • Мнения: 196
На мен киселини ми излизат само когато ям сладки храни, когато не ям няма и спомен от тях - явно е някаква реакция на организма, но пробвайте да не ядете сладко за да видите дали от него не ви се получават.

# 224
  • Мнения: 285
Като казахте сладко....и аз веднага се наврях в шкафчето с вкусотийките Blush

Аз си купих да пия Stop-Acid. Без консултация с лекар Blush, но утре ще попитам какво е най-добре да направя.

Общи условия

Активация на акаунт