Августинки 2009 - тема № 45

  • 10 072
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
ivu6a   - И аз почвам да мисля по тази тема  newsm78

giuli   - Много добре написано..в 9 месец  Wink Да са живи и здрави мама и бебе  Hug

Янче - Живи и здрави да сме само  Praynig


Аз се записах на лекциите за целия юли ...да не чакам пак до вратата  Blush
Кой още се е записал?

# 76
# 77
  • Мнения: 29
Здравйте мамиии!
Ама верно сте много ранобудни.
За секса - мен ми забраниха още като забременях, така че вече изобщо не си спомням какво беше това.
За спането - нещо доста трудна взе да става. Събудя ли се през нощта и беба се буди и после иди заспи пак, и си отспивам през деня.
Аз да споделя днес отивам да капарирам креватчето и съм мнооого хепи  newsm44 newsm68
Мами от Пловдив от къде мога да купя на Чико ултразвука за комари? Пущините нямат спиране.

# 78
  • Мнения: 76
здравейте момичета!
Мими, клипчетата са мн сладки,чак се разчувствах!
Иначе при мен нищо ново. Утре пак изпращам мъжа командировка и пак оставам сама та ще имам повече време да пиша.
Гледам сте подхванали темата за секса. Тъкмо вчера казвах на мъжа колко мн ми липсва секса,ама ще почакаме още, че ние сме на въздържание от януари.  Sad Ама щом доки каза,че не може значи не може.
Чао за сега и весел и приятен ден!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Ох, тази сутрин и аз като някоя кукувица се събудих в 6 ч. и няма заспиване. И сега ми е едно криво, няма да ви казвам колко много ... Wink

Тази жена, която говори за Стволовите клетки при Гала, беше на лекцията на 9 месеца, там сме я слушали.

Жули, много се радвам за приятелката ти! Да са живи и здрави с бебенце!   bouquet  bouquet  bouquet
Дано наистина и ние всички гушкаме нашите здрави бебчета в деветия месец!  Praynig

Аз се записах за всички лекции на 9 месеца през месец юли и се надявам да ги посетя  Grinning

# 80
  • Мнения: 636
Аз втория път бях убедена, че ще родя по-рано от планирано секцио, обаче си докарах до датата. Даже си мисля, че щях да пренося, ако трябваше да чакам да се роди само. Затова сега чинно ще си чакам датата за секцио и хич не вярвам, че ще има изненади  Grinning

Към 50 дена още, а започна да ми става тежко и изморително вече  Whistling

# 81
  • Мнения: 15
здравейте сладурки.
да се отчета,днес бях на ЖК и бебчо е 3200кг. Shocked(дундьото на мама Hug) и е дълъг 50см.
мисля,че му е време да излиза вече,че не ща да ме режат Sad

# 82
  • София
  • Мнения: 591
rumik  - супер новини верно сте дундльовци.

# 83
  • Мнения: 636
Руми, на теб наистина не ти остава много, ама пък ти остават към 26 дни, може би му е раничко на големия мъж  Grinning

Започвай с миенето на прозорци  Grinning

# 84
  • Мнения: 15
Руми, на теб наистина не ти остава много, ама пък ти остават към 26 дни, може би му е раничко на големия мъж  Grinning

Започвай с миенето на прозорци  Grinning

 newsm62 newsm62 newsm62

# 85
  • Мнения: 27
здравейте сладурки.
да се отчета,днес бях на ЖК и бебчо е 3200кг. Shocked(дундьото на мама Hug) и е дълъг 50см.
мисля,че му е време да излиза вече,че не ща да ме режат Sad

Браво на дундакис  Hug Joy Нека расте момчето, ще си направим класация после и той ще е първи  Flutter Hug Grinning Погали го от мен  Grinning

# 86
  • Мнения: 46
Добро утро!
Моето диване най-накрая спа цяла нощ без да ме буди  Wink

Sosmy надписах на твое име последната снимка с комплект за изписване в албумчето, ама преди това има други 2 без надпис на едни зеленички ританки и блузка.
Иначе е лесно - избираш горе вляво "Организирай албума", после горе вдясно има бутонче оранжево "Опиши снимките", което цъкаш и след това само избираш коя снимка да опишеш  Hug

Ох много се изморих от сутринта съм с приятелки на разходка и сега ще лягам и заспивам.
Силви благодаря за помощта аз не знаех как да напиша снимката че е моя, Малко преправих че последната е моя, Сосми мисля че това са твоите, които съм описала моля да ме извиниш ако съм сгрешила Embarassed

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Леле, Румиииии, че то готово да излиза твоето бебче ...  Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 791
didi168 чЧико против комари има навсякъде, Вис Виталис, Штъркел ,цена 19,5 е за в контакта. Точно днес и вчера ги гледах в пловдивските магазини,че вече и ние пазарим Heart Eyes Вчера направихме първото голямо пазаруване,но малко игнорирах таткото и за добро. С мама направо се скапахме във Вис Виталис,почти всичко си харесах от там,но просто след повече от часове вътре не ми бяха останали сили да го взема. Ако беше дошъл мъжа с мен и копче нямаше да мога да купя! Днес му показах торбите и като ги видя:оле,вие много сте пазарували. Да, му казвам и допълвам, че има още толкова за пазаруване. Не знам вашите половинки как са,но моя често повтаря: за това няма място,за онова няма място... Вярно сме в гарсониера,но все пак ще има новодомец,той си спи на легло,пък за детето място нямало...Ами да поизхвърля неговите вещи и ще се освободи место!
Руми много сте големи,браво.Да сте живи и здрави!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 709
Руми, бравус, много голям юнака. Е, защо да те режат? Дори и да е по-голям, не гледат ли таза на майката какъв е?
Кое при по-големите бебета е показател за секцио? Моят доктор е израждал бебе над пет кила нормално, моя приятелка роди и двете нормално (второто 4800, първото 4400 май). А е слаба и висока.
Стискам палци да се появи, когато най-много искаш.

Аз се впуснах в дилеми каква дата да си избера за секцио. Ние фиксирахме някакъв диапазон от дни и се разбрахме днеска да му звънна на доки да си запише направо кой ден точно.

Мислех си, че може би не е добре да се пада точно преди събота и неделя, май началото на седмицата ми звучи по-добре.
То май повечето секция ги планират 10-14 дни предварително.
А и май си е по-добре да се избегнат предвестниците на раждането.

Има ли някоя с определена дата вече, как си я определихте?

Общи условия

Активация на акаунт