Как се предпазвате от папатаци?

  • 39 558
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Mоят син е почти на 7 месеца и от седмица е нахапан от папатаци.Не можем да се отървем от тях.Как се предпазвате от папатаците?

# 1
  • Мнения: 1 008
Със машинка.Но при нас все още
няма комари,или все още ги мързи да
се качват до деветия етаж.

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
azsa, папатека не е комар а е като малак пеперудка, която много хапи...
Изпробвала съм всякакви машинки против комати, но до сега решение не съм намерила.  Confused

# 3
  • Мнения: 3 929
От папатаци не знам как да се предпазвам, но срещу комари можеш да ползваш Аутан спрей. Също така машинките, които се включват в контактите, също вършат добра работа. тази година все още нямаме комари. Миналата също нямахме.

# 4
  • Мнения: 925
Не знам какво е папатаци, но щом са насекоми, не би ли следвало комарник на количката да свърши работа Wink

# 5
  • България
  • Мнения: 757
Нощно време включвам машинка в контакта,а и той е съвсем близо до прозореца,така че нямам проблем с проветряването на миризмата.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 211
Хора, какво е папатак?

# 7
  • Мнения: 1 740
Хора, какво е папатак?
и аз това се чудя newsm78

# 8
  • Мнения: 998
 Сега погледнах в гугъл на изображения ,но няма картинка на "папатак" ,и аз не знам какво е това насекомо ,а може би го знам под друго наименование newsm78

# 9
  • Мнения: 2 110
Аз знам ,че "папатак "=комар !

С машинки ,които се включват в контакта и  когато съм навън спрей /има на различни фирми/.

# 10
  • Мнения: 2 013
Аз знам ,че "папатак "=комар !

И аз така знам.
В къщи сме с комарници.За навън имам и такъв за количката.До сега не са ни нападали папатаци  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 675
Има един продукт май на Хигитест, който предпазва от всякакви гадини, ако го намеря в нета, ще го илюстрирам.Казва се антикомарин.

http://vipsystems.dir.bg/_wm/mp3/?df=103020&dflid=3

http://biomedika.hit.bg/products.htm

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 13:36 от gitadam

# 12
  • Мнения: 2 011
За пръв път чувам тази смешна дума  Laughing
Ами спрейчета,мазила,машинки на ток,комарници на прозорците...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Не е комар папатака, друга гадина е.  Ама предполагам, предпазването е идентично с това от комари.

# 14
  • Мнения: 1 008
azsa, папатека не е комар а е като малак пеперудка, която много хапи...
Изпробвала съм всякакви машинки против комати, но до сега решение не съм намерила.  Confused
Може да бъркам.До сега винаги съм мислела,
че папатакът е огромен комар.Но по принцип машинките
пазят и от други насекоми.

Общи условия

Активация на акаунт