Хайде още малко лято и тази седмица

  • 4 086
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте!
Честито на бременните мами и лека бременност! Живи и здрави и само положителни емоции!

Браво на всички малки калпазани  и калпазанки, които геройски преминаха опарциите и сега - със смели крачки към бързо оздравяване!

Много радост и положителни емоции на всички други мами и дечковци които се борят с ежедневните проблеми!

На болните - бързо да се оправят...

От нас - много и най-добри пожелания - много ми липсвате...

Ние бяхме малко при свеки и мина много добре. Все още сме при таткото ни  Wink но с предупреждение, че следващия път ще събера багажа не за 1ч а за 15мин  Laughing
Аз съм в плачевно състояние - на първи имам изпит а не съм чела и днес съм на лов за професорки - белким се смили, че иначе губя студентски права!
Имаме си първо зъбче - малкия дришльо е малко кисел, ма щом не съм разбрала кога е поникнало - значи сме отличници...

Все още ме гложди да го мъча ли при Чавдаров или да го изчакам . за сега е добре - не е напред с материала ма той си е търтейчо като татко му  Mr. Green

Успешна и хубава седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 2 543
Включвам се с актуална информация за Йоан. Simple Smile Днес имаше по-ниска температура, от 37 до 37.5, а настроението му беше отлично. Разбесня се съвсем в негов стил, а ние с баща му едвам се влачим наоколо, щото не сме спали от сума ти време! ooooh! Вярвам, че до утре всичко ще отшуми! Praynig

catnadeen, радвам се, че се появи! Честит зъб на бебчо!  tooth , а на теб - успех с лова на професорки!   umnikuu

elinger, ама вие наистина сте за прощъпулник вече! Честито!
 smile3501

На Анджелина Джоли - горе главата!  newsm51 Всичко ще е наред! И май всички тук имат нужда от една форумска среща, а? smile3521

# 17
  • Мнения: 4 244
Момичета, чувствам се длъжна да ви кажа!
След прегледа днес се установи че нямам беба а нося една голяма киста на единия яйчник.
Сега трябва да лекувам нея и за бебеправене ще мислим после!
Това е!

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Фиди, горе главата!
Лекувай кистата...пък може съвсем скоро да му дойде времето на бебето...
Дано така се стекат обстоятелствата, че да си го не случайно....а съвсем нарочно...

# 19
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Фиданке, стискам палци да се оправиш бързо, и после - хайде на бебетата  Hug

# 20
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много сте мили всички... и загрижени... Благодаря ви...   bouquet
Аз обаче нещо....  Cry
Насе вдига Т... досега се гушихме и му давах сок от лимон...
Днес бяхме на НЕЛК и не се разбра имаше ли полза...
Нина, с домашното сме до никъде, не ги научава животните май  Cry
Щото се разболя ли, щото не ги разбира ли...   Cry

# 21
  • София
  • Мнения: 4 412
Фиданке, и аз ти пожелавам бързо да се оправиш от кистата! И скоро да има бебешка новина!
Наде, честит зъб на Дани! Пиши по-често и успех на изпита!
На болните бързо да оздравяват!
Ние ще ставаме на 1 година и ще правим и кръщане и аз се опитвам да се подготвям.
Успешна седмица!
Кога ще бъде 1-вото радиопредаване? Пак забравих датата, порових малко, ама не я открих.

# 22
  • Мнения: 4 414
Фиданке, горе главата! пожелавам ти бързо справяне с кистата и после още едно разбойниче!  bouquet  bouquet
Ieppe, радвам се, че Йоан се оправя...хайде дано поспите скоро с тати Wink
сладкото Насе да се оправя по-бързо и мама му да не се отчайва Heart Eyes
tigonew, успешна подготовка и весели празненства  bouquet  bouquet първото предаване на 5.09 от 19 часа
айде и аз да се оплача...Нията пак ми се разболя:( не се дооправи ли, какво ли...ама 1 седмица беше добре и от вчера пак същата история - сополи, кашлица...за сега поне Т няма...щяхме да я водим при баба и за една седмица, ама се размина за сега:(

# 23
  • Мнения: 2 543
Мила, Фиданке! Наистина съжалявам, че трябва да преживееш това. Но всяко зло е за добро! Сега ще се излекуваш, за да не пречи по-късно кистата на бебето! Стискаме палци да е по-скоро! Кураж! newsm51

Agneshka, горкичките вие! Хайде, излекувайте се вече, че да се срещаме! Hug

Ние вече сме добре! Йоанчо няма температура и е в много добро настроение, освен когато ходим до болницата Sick ! Но краят му се вижда! Утре махат конците и спират антибиотика! Party И може и с таткото да си поспим!  Wink

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Оказа се, че съм ви излъгала всичките....
Диана има не два, а три зъба.  Снощи го установих:)

catnadeen и на Елина така незабелязано и излизаха зъбите...Simple Smile
Дано и другите не ги усетиш, дано си вземеш изпитите и никога вече да не ти се налага да си събираш багажа!!:))

agneshka стягайте се пък вие!:)

нещо ми хрумва...защо ли не си направим една среща, когато всички странници се завърнат...кой от море, кой от планина...защото зимата наближава, а каквито сме организирани има да се събираме поне месец....

# 25
  • Мнения: 214
Браво на Дианка все така безпроблемно да и никнат зъбки като гъбки.

Фиданке несе отчайвай,кистата ще излекуваш и след като имате желание и бебо ще се появи.

Много се радвам за Йоан все така да продължава та мама и тати хубаво да се smile3524

Ние засега сме добре Ади си пие лекарствата и няма проблем ама като ги спрем незнам как ще е,бая се претеснявам.

На всички малки и големи много късмет и здраве newsm51
А за среща даааа винаги готов картов Laughing

# 26
  • Мнения: 3 743
Момичета, чувствам се длъжна да ви кажа!
След прегледа днес се установи че нямам беба а нося една голяма киста на единия яйчник.
Сега трябва да лекувам нея и за бебеправене ще мислим после!
Това е!

Справяй се набързо с тази киста  bouquet, а пък пожеланията за лека бременност и сладко бебче си остават Wink

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Фиданке, съжалявам... Излекувай кистата, пък за бебче има време  Simple Smile
firebird, agneshka, бързо да се излекуват дечицата и майките да са с по-ведро настроение.
На Йоанчо вече пожелах (ама пак да повторя), утре като махнат конците да забрави гадната болница поне за месец докато дойдат настройките. Все по-бързо да се възстановява и по-мъничко да беснее  Wink, та и мама и тати да си починат вече.
catnadeen, честито зъбче! Успех с професорите, помоли се, това-онова, те обичат да им се подмазват  Wink, гледай да си "опечеш" работата, независимо как... Утре стискаме палци за изпита (ако не го отложиш де), не се отчайвай предварително, може да имаш късмет. А багажа - стига си го спрягала, не се самонавивай, ей така  Naughty
Reza, ами честито трето зъбче  Laughing, много е хубаво, че избиват без проблем и не се мъчи душичката.
 tigonew, на един ден ли ще правите рождения ден и кръщенето? Успех в подготовката!

И ние ще правим кръщене на 11.09, сигурно ще е голям рев Thinking, сега като ходихме да записваме датата, само приближихме вратата на църквата и на Яни като му лъхна на тамян  smile3514 и драпа да бяга, почна да се катери по количката, реве, пищи и това отвън... А вътре, не ми се мисли...

Яни още ни мъчи с това прохождане, в къщи нямаме никакви проблеми, ама навън... пуска се вече сам, не иска никой да го държи, но ... тича и то много бързо и разбира се, губи равновесие или се препъва и пада. А ние не можем да го оставим сам да си се пребива с  този имплантант на главата, той без това е толкова голям и едвам сме го закрепили на ушенцето и трябва да го пазим... И сега пускам го - той търчи, аз след него в стойка "Г" Embarassed да го хвана, ако тръгне да се срутва - ужас, кръст нямам вече. Каишките не ги и слагам вече, усетили ги се увисва на тях и почва да търчи и да ме тегли, въобще не се изправя с тях... Ох, не знам какво да правя, дали в къщи да не го пускам с обувки (сега ходи по чорапки), тук да посвикне, ама ще му се запарват крачетата... Всички ли деца като прохождат тичат? Дали да не му махам имплантанта и да го пускам с един дълъг панталон да тича и да се пребива, докато се научи  ooooh!, ама е хубаво имплантантът непрекъснато да се носи... И само като си помисля, че последният път като ходихме на ортопед, той ни каза, да го оставим на воля да си пада  Shocked и че прохождащите деца падали приблизително около 100 пъти на ден  #Crazy, как ще го опазим това устройство на главичката... Уф, няма да се жалвам, вече.
За среща, ние сме готови, този път трябва да се дотътрим непременно  Grinning

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
каква е точно опастността?
На не падне импланта или да не се удари импланта?
Ако е за падане...не може ли със шапка да се закрепи стабилно....
Аз незнам много какво пиша, защото не съм виждала имплант, но Елина като прохождаше наистина се пребиваше по около 100 пъти на ден..сега ги е намалила на около 20. Повечето вечер...познавам кога и се спи по броя падания за час:)
Има ли полянки с тревичка ... пускай го там...поне на меко ще пада.

Брей...току-виж успеем да се сберем за среща:)))

# 29
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Проблемът е, че външната част не трябва да се удря силно, защото си е електронно устройство, тоест - да не се счупи.
Ето как изглежда външната част

кръгчето е на магнитче и се "залепя" към имплантанта в главичката, а проблемната част е тази зад ушенцето, защото е много голяма и тежка за ушето на Яни и пада. Сега с разни джажи сме го закрепили по-стабилно за ушето, ама при силно тръсване на главата или падане например и тя пада, а не трябва да се удря. Не знам, сигурно защото Яни е още мъничък и главичката му е по-малка, може би до половин година ще порасне и ушето и вече устройството ще си седи по-стабилно, ама нас сега ни чакат падания ... То иначе е закачен на едни каишки към блузката и ако малчо само тръска главичка или беснее прав, дори и да падне - няма страшно, каишките го държат, но ако мечо се срути на земята и имплантанта падне и се фрасне в плочките, каишките не ни спасяват  Sad .
Явно ни чака голямото падане, ами или ще го махаме, или ще търсим някаква шапка, която да е точно по главичката и да задържи устройството, ако мъникът падне ... а дотогава може и на тревата... Абе има трева, ама има бълхи, а и от кърлежи ме е страх ... ама то няма угодия за мен  Embarassed

За срещата ще е хубаво да поизчакаме пътуващите да се върнат, тъкмо и Йоанчо да позакрепне, от друга страна сега идват 4 почивни дни  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт