На кой ден започнаха коликите на вашите дечица?

  • 2 038
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Започнаха към 12 ден.Казват , че няма точно време за това кога ще започнат.Дано ви разминат успех!

# 16
  • Мнения: 3 116
Около 14 ден и още продължават. Ох дано скоро да свършат  Praynig

# 17
  • Мнения: 368
При нас Към десетия ден започнаха, но не бяха толкова силни.

# 18
  • Мнения: 175
При нас се появиха около 20 ден... До края на 3 месец изчезнаха напълно!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Започнаха на 2-я ден,още в болницата.Когато бебо стана на 2 месеца и половина изведнъж изчезнаха.Мнооого гадно нещо

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може да са почнали щом сме се върнали от родибния дом, но станаха нетърпими към 20-тия ден. И така до 4-тия месец.

# 21
  • Мнения: 1 107
Започнаха третата седмица, вече са почти изчезнали - най-много веднъж седмично ни спохождат.

# 22
  • Мнения: 603
На седмия ден. Бяха си доста силни и почти нищо не действаше.
Изчезнаха на 2,5 мес. Тогава започнах и да поспивам нощем Laughing

# 23
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Веднага след прибирането у дома-на 4-тия ден и продължиха до края на 4-тия месец,като пика им беше 3-тия мес.Дано да се разминете Praynig

# 24
  • Мнения: 1 427
Около две седмици след раждането,за щастие не бяха много силни.Продължиха по- малко от месец.

# 25
  • Мнения: 2 952
4етох някъде ,4е не дават на бебетата  вода , защото в млякото (кърмата) имало необходимото и не се нуждаело от нищо друго в на4алото.Незнам дали е свързано с коликите, може  би да ....но ако имам достатъ4но кърма  сигурно ще си набавя водата от  нея...ина4е каква  вода ....не от  4ешмата  я ! То от  4ешмата и аз  ще полу4а колики...а пък минералната е  силна на минерали за бебе...а каква , преварена ?Тя пък не убива вси4ки микроби само с преваряване .Има логика за кърмата  в на4алото. newsm78

# 26
  • Мнения: 5 299
Към 10- я ден, но се разминахме само с 3-4 дена Laughing Зъбоникненето обаче не ни подмина толкова лесно Sick

# 27
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
На 6-ия ден продължиха 4 месеца. Зверски колики smile3514

# 28
  • Мнения: 730
Точно като направи месец и продължиха до към 3 месец,бяха адски Twisted Evil

# 29
  • София
  • Мнения: 469
И на двете се появиха през втората седмица. При малката минаха леко, но каката ме измъчи. Моя позната ми каза, че при малкия и син почти не са се усещали и преминали за около две седмици. При някои деца минават съвсем леко. Блазе на майките им.
Да ти е жив и здрав бебчо и много да ви радва.

Общи условия

Активация на акаунт