Отговори
# 240
  • Мнения: 356
Честито на печелившите дет се вика. Да си харчите със здраве и разумно разбира се Simple Smile За мен обаче пари нема  Cry Впрочем за кой месец ви платиха днес на половината отбор?
на мен до юни включително.

Десика,мама Пети,благодаря ви,момичета! Hug Останаха още няколко аптеки в града,които не съм обиколила.Ако не намеря и там /което е най-вероятно/ ще пиша да ми вземете.Благодаря ви още веднъж!

# 241
  • София
  • Мнения: 2 508
Деси, мерси, мила... Не съм се трогнала много, просто ми е тъпо. Не си спомням коя от вас написа, че един ден майка й си казала, че никога повече няма да се кара с баща й, за да не се мъчи тя... Точно така се чувствах днес. Защото несъмнено нашите викове и крясъци плашат Йойо и аз си казах, че вече просто ще си мълча...заради него. Оф, стига съм се натъжавала. Просто ми е тъпо. Tired

Пете, аз сигурно и 20 години да живея с него пак ще се вживявам, просто съм много емоционална. "Що е лудо и блъснато, все е наша рОднина!" е казвала прабаба ми. От много скоро живеем заедно, няма година. Но аз мисля, че проблемът не е в мен, той е мноооого стресиран от работата си, отварят най-голямата книжарница във Варна и в София и е откачил. И се прибира вкъщи и аз съм грохнала, вика "Стопли яденето", аз го гледам тъпо и му викам "Стопли си го ти" и той се ядоса. Cry

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 23:17 от autumnsphere

# 242
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Доре, ама вие и преди ли се карахте заради подобни глупости или това стана откакто роди?

# 243
  • София
  • Мнения: 2 508
Никога не сме се карали. Откакто родих и откакто той стана шеф станаха тия неща. И всъщност голяма роля играе и това, че заживяхме заедно, защото сме много различни, аз съм разхвърляна и неорганизирана, той е свикнал всичко вкъщи да блести и така...

# 244
  • Мнения: 356
За лека нощ ще ви пусна снимка на една от многото пози,които използва моята щерка като спи  Laughing

# 245
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Уффф... и твойта не е лесна... Ще ви трябва явно известно време да се напаснете и двамата, че иначе лошо... Гледай да не му се връзваш толкова, ако трябва - пропускай някои реплики покрай ушите си, все едно не си ги чула. Това от личен опит ти го казвам, не е въздухарски съвет. И една тактика, дето при мен работи - като се скараме и мъж ми се ядоса - отивам и го целувам. Шокът от подобно действие насред напрегнатите думи определено сваля напрежението. Дано и при вас проработи.  Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 2 508
Хихи, ние това редовно си го правим. Simple Smile

Ще трябва да се науча обаче да мълча, защото аз съм като пинг-понг, на всичко трябва да отговоря. ooooh! Cry

# 247
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Много полезно умение, пак от личен опит  Mr. Green Доскоро и аз скачах на всяка реплика капак, много ми беше трудно да се науча да си мълча  Mr. Green

Хайде заминавай да се наспиш, стига вися пред компа! Утрото било по-мъдро от вечерта, казват.  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 311
Сферичке, не се натъжавай! Детенце е ок, другото са бели кахъри. Разбирам те доста добре - и аз се сдухвам ужасно като се скараме с моя. А най-гадното е, че винаги мисля, че той е по-виновен, а накрая аз се тръшкам. Поне вече не се извинявам в такива случаи, е и той не пада по гръб. Абе мъже... Ще се напаснете, ама трябва време - моичкият сигурно на 5-тата година живеене заедно спря да си тръгва с гръм и трясък. Ми то в един момент репертоарът се изчерпва и вече знаеш всички възможни ходове. Всичко се нормализира с умерени компромиси и от двете страни.
Искам и аз да мога да оставя бебка поне за малко на някого и да се погрижа за себе си. Не говоря за лукса фризьор или коламаска, а поне зъболекар - счупи ми се още един зъб:(. Досега съм я оставяла 3-4 пъти за да отида на масаж, защото целият ми гръб е схванат - мускулите ми са на възли и е ужасно. Е, вече няма и там да ходя, че последния път се прибрах на 20-тата минута, щото много плачела зайка:(. А и на алерголог трябва да ходя... Но не става. Просто няма. Напълно съм се занемарила:(
Но пък бебка е страшно усмихнато слънчице! Дано не ми опадат всички зъби докато тръгне на ясла!

# 249
  • Мнения: 529
Ей, Сферичке, щом манджата е проблема, значи няма проблеми  Hug Няма как да не избива напрежението, както при нас, така и при мъжовете. Моят мъж ми казва "млъкни" преди да съм си поела дъх  #2gunfire и аз млъквам, ама като скокна след това и пада едно гонене  Crazy аз съм тренирала таекуондо, той кикбокс.....почваме се докато не се разсмеем, а последния път Дарко ни се развика: "Не пред детето, не пред детето"  Embarassed Embarassed  Joy hahaha после показва на баба си (свекито) как точно се млатим. Слава Богу той си мисли, че е игра, щото накрая със смях свършва, ама..... си е жив спаринг - light contact  Mr. Green
А като видях Йойо на черешата и направо се размазах  Heart Eyes

Сега в духа на бисерите на децата, да ви кажа моето най-голямо дете (мъжо) как ме подреди на морето  Laughing Въдушевен от масата чужденци наоколо (румънци, поляци, немци и англичани) си харесал нашия думата "Шайзе" и цял ден върви след мен и Дарко и всеки срещнат и вика Шайзе, шайзе...... чак вечерта един познат му каза, че всъщност "шайзе" означава "лайно" и немците го ползват като псувня често, като английското Shit  Joy Joy Малеее, умрях от срам, какво ли си помислиха немскоговорящите хора, този как се обръща към жената и децата, а те му се усмихват влюбено  Joy hahaha

Янита, как сте, мила, много се притесних за вас  Confused

mrm, ти за всеки случай наблегни на калция в менюто си. Руси пък не знам как ме усеща като съм в тоалетната и задължително ме изкарва от там всеки път със смъкнати гащи  Crossing Arms Да не говорим, че като вземем, че се засечем с мъжо на дивана и тамън кексче да забъркаме и...някой от другата стая ще алрмира  Joy

Моето най-ново забавление сега е предизборната кампания ..... е такова чудо никога не е било, преди беше на мода да обещават разни блага на народа, да раздават кебапчета, а сега хитът е "наплюй другарчето". Ще падна от смях  hahaha особено на зловещите клипове против Костов и Бойко  Joy а пък за Доган да не говорим, оооох  ooooh!

# 250
  • Мнения: 25
МАМИ, МНОГО ВИ ЗАВИЖДАМ ЗА ПАРИЧКИТЕ - това вече ви е майчинството, нали? На мен ш... ми работодатели още не са ми занесли документите за майчинството в НОИ, защото внасят осигуровките с 2 месеца закъснение  #Cussing out #2gunfire
Надявам се поне от това да не стане проблем и да започнат регулярно да ги изплащат Sad Мислех си, че като запона да получавам майчинството и ще си отдъхна, няма да чакам да внесат осигуровките, ама с ужас разбрах, че продължават двете неща да са свързани....

Както се казва - да са живи и здрави татковците, дето ни късат нервите, да изкарват, чееееее....

На вас колко време след подаването на декларацията започнаха да ви превеждат пари?

Доре, ще мине и тази буря, опитай се да си спокойнаи просто изчакай. Време му е майката.

Петя, какъв Стаси, какъв ухажор?! Това си е направо  изневяра! Мишето 1 седмица на море и Ради го забрави, така ли  Joy Та вече като се е "озъбила"  и взе да палува с мъжете, а   bouquet

Лека от мен. Щях да забравя да се похваля - утре оставям Мишо на баба му и отивам в Пловдив при любимия. Той е командировка и ще си правим ергенска вечер - концерт на Амфитеатъра и коктейли след това. Дано всичко да е наред и.... да не се изпокараме пак  Praynig

Хубав уикенд навсички   bouquet

# 251
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, страхотни сте! Hug Hug Hug

Толкова е хубаво да знаеш, че има къде да получиш съвет и да чуеш добра дума... cry cry cry  bouquet

# 252
  • Мнения: 236
Доре, ако имаш нужда от разходка, днес съм в центъра, дай ще ти направим почти моминско парти да те разтоварим. Laughing Laughing Laughing

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 785
Хихи, ние това редовно си го правим. Simple Smile

Ще трябва да се науча обаче да мълча, защото аз съм като пинг-понг, на всичко трябва да отговоря. ooooh! Cry
Не съм съгласна  Crossing Arms
Нека повечето не ме съдят,но ние майките също сме ужасно изнервени и уморени и също имаме нужда някой да ни "стопли манджата" или там каквото е нужно..Не че стоплянето на манджа изисква кой знае какво усилие,но си представям Атмосферчето  колко вече е сдухана след като отговаря със "ами стопли си я" .Ами пък мъжете не трябва ли при такава реплика да им стане ясно ,че и ние душа носим и че буквално сме на ръба на силичките си  Thinking Crossing Arms Айде пък само на тях им е трудно.....,а ние сме роботи ...

# 254
  • Мнения: 2 784
hetera, извинявай, не разбрах, че говорим за захранването. Аз на Калина давах каша сутрин- обикновенно купешка, а после като взе да яде и малко по-едри частици и правех елда (гречка, която между другото е много полезна, ако смятате късно да въвеждате месо), царевична, от препечено брашно и т.н. Попарата лично аз много я уважавам, но тя никога не я е яла- нито млечна, нито сирена. Обикновенно я пробвах през известен период, тя хапваше насила 2-3 лъжички, останалото го изяждах аз. На баща си се е метнала- като не и хареса нещо на външен вид- абсурд е да го опита.
Дарима, миналата година си бях харесала една къща в Чипровци, щяхме да ходим на почивка. Аз понеже село не съм имала и много ми се почива не някъде на лъскав хотел, а битово- да ми правят мекици сутрин и чушки с боб вечер. Ние в къщи преди около 2 месеца пръскахме с Айкън, казаха, че е безопасно за деца и малки животни, само студенокръвните умаряло. Бях видяла 2 хлебарки, та се пищисах да не плъзнат и у нас, че в блока има. Оттогава намираме всякакви пълзящи гадинки мъртви, няй-вече по балконите и в тоалета. Само трябва като напръскате да оставите отворено и поне няколко часа да се проветри.
Аз пак да питам- няма как работодателите да спрат да ми плащат осигуровките само на мен, нали? Защото нали ви бях разправяла как искат да ме накарат да си ги плащам сама, пък аз се дърпам, защото не е честно, все пак съм работила там, не съм се водила само проформа. Та ме е страх да не ми спретнат някой номер. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт