Отговори
# 45
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от нас със София! Говорите си за килца гледам Mr. Green и моята бебка не е от най-едрите: 67см. и 6.700кг. това е от преди няколко дни. И все пак си има гривнички Laughing

Да ви кажа почивайте си сега, че после като проходят бебоците за дълго време няма да можете да си отдъхнете. Особено ако са диваци като синът ми... оставих го за малко преди 5 минутки в кухнята и сега гледам какво е сътворил: седнал е в мивката, пуснал си водата, сетил се да сложи и тапата, та да не изтича и сега си е направил едно мини басейнче и си джапа доволно... Joy hahaha

# 46
  • Мнения: 1 134
Да ви кажа почивайте си сега, че после като проходят бебоците за дълго време няма да можете да си отдъхнете. Особено ако са диваци като синът ми... оставих го за малко преди 5 минутки в кухнята и сега гледам какво е сътворил: седнал е в мивката, пуснал си водата, сетил се да сложи и тапата, та да не изтича и сега си е направил едно мини басейнче и си джапа доволно... Joy hahaha

Браво на момчето! Виж колко е креативен в тези жеги... Mr. Green

Това ми напомни за някои от култовите сцени с Мими: когато напълни двд-то със солети и бисквитки, за да го нахрани; когато докато съм с прахосмукачката пред нея успя да изяде всички гумени копчета на един телефон; когато взе една мравка от земята, аз казах - пусни, мръсно, а тя я изяде, гледайки ме право в очите; когато дойдоха гости в тясната ни квартира - кошарката й беше до масата и тя мяташе всичките си играчки в салатите им; когато отиде при един човек с дълъг нос и го попита защо е лъгал толкова... да продължаваме ли да "успокояваме" младите мами? Laughing

ПП. Толо, благодаря ти.  Hug За първи път някой да каже, че това дете е и мое. Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 21:50 от MamaZ

# 47
  • Мнения: 5
Привет и от нас,
Честити месечинки на всички бебчовци! newsm67
последните две теми бяха много тъжни,много са преживяли някои от вас,много ме натъжи всичко което прочетох. За съжаление не си избираме родителите,но за сметка на това избираме с кого да създадем семейство и аз съм сигурна че всяка от вас ще направи най доброто за нейните деца и никога няма да допусне да преживеят подобно нещо Hug
Ние от една седмица акаме в зелен цвят, не е настинал.Не е и претоплен,аз гледам да излизаме сутрин рано докато още е хладно и после в къщи на климатик,не го и навличам.Единственото което се сещам е че ядох повече сладолед напоследък и се чудя дали може да е от това newsm78 Сега съм изключила почти всички млечни продукти да видим дали ще има ефект,ако не ще го водя при доки да видим той какво ще каже.
А иначе ето как си прекарваме времето напоследък




а това ни е любимата полза




Хубава вечер на всички!

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Момичета, имам спешен въпрос!
Нали съм луда тия дни и днес след ваксината изкъпахме Венци Sad Вярно, на чешмата, не във ваната, но ми е много притеснено... Може ли да му стане нещо? Cry

# 49
  • Мнения: 69
dorabella   , доц . Цолов е много добър . Той вади сливиците на баткото , когато беше на четири .
От години ползвам услугите на "Детско здраве" и съм супер доволна !
За захранването , ние хапваме вече по цяло пюренце за обяд  feeding

# 50
  • Мнения: 89
Коте,нищо му няма,стига си се тормозила за всичко! Laughing едни педиатри казват да не се къпе,други,че нямало значение!

# 51
  • Мнения: 356
Момичета, имам спешен въпрос!
Нали съм луда тия дни и днес след ваксината изкъпахме Венци Sad Вярно, на чешмата, не във ваната, но ми е много притеснено... Може ли да му стане нещо? Cry
Нашето педи казва,че няма проблем да се къпе детето.Не се притеснявай въобще.Къпането е май по-опасно ако детето има вече температура и допълнително се затопли при баня.

# 52
  • София
  • Мнения: 83
КОте на моята приятелка никой не и е казвал да не го къпе и тя си го е къпала.И няма никакъв проблем.Споко лягай и спинкай.Ако можеш.Как си?По-добре ли си?

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
О, Силве, благодаря ти!  Hug Успокои ме много! Понеже никога не съм се замисляла защо казват да не се къпе и сега не можах да оценя колко голяма беля сме направили  Embarassed Ох, дано по-леко мине този път ваксината, че на втория прием беше жален, имаше и температура....

Марая, ама много сладък този ваш къдравелко! Пу-пу! И как хубаво се е захранил с краче Simple Smile
когато отиде при един човек с дълъг нос и го попита защо е лъгал толкова... да продължаваме ли да "успокояваме" младите мами? Laughing



 Joy Joy Joy

Миленче, Лара, благодаря! Ох, отдъхнах си Simple Smile

Иначе аз не съм много добре, супер дискомфортно ми е и определено се страхувам тази нощ накъде повече може да ескалира положението. Преди час се обадих на докторката и й се оплаках,че направо ще се взривя и тя ми позволи мъничко да изцедя. Поизцедих буквално по 20 мл и не ми олекна особено. Ей, как искам вече да свърши тоя ужас!  Confused А на всичкото отгоре съм гладна като куче! Казаха ми да не ям и пия много много тия дни и аз си гладувам откровено Sad Пия горчив чай и му се наслаждавам  Mr. Green Луда работа....

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 22:14 от cutesmallcat

# 54
  • Мнения: 360
ей изтекоха ми очите пак сте пописали  Laughing
е няма такъв рев мойто дете днес ooooh!ей така за нищо newsm78отидох на маникюр и ми се обадиха след 15мин тя в истерия баба и също не могли памперса да и сложат абе мани мани,прибрах се усмивки раздава наща като ми чу гласа.обаче след 1 час спокойствие лпак на нов глас та така до преди малко заспа грохнала от умора.не ще цица не ще биба не ще гола ни облечена на ръце или в кревата Crazy Crazy Crazy Crazy Crazyпобърка ме аз нали съм свикнала да ми е кротка на ми сега  smile3511
Толо на Царево отивам аз като немски турист с гривничка на ръката .
Фокси мнооо сладки тез двамцата.
викате среща на народния ми че аз днес там си врътнах 2-3кръгчета ама сама и после пообиколих центъра да си купя това[ онова за морето Mr. Green/color]
оф имаше още ама забравих какво беше newsm78
ааа Честито на двете ни рожденички  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetбъдете много здрави и много щастливи
Иве от магазинчето на реката ли пазарува ,тя мацката там е смалко дете и за което и да я питаш всичко на него е изпробвала Wink
Ларакрофт дано този път всичко да е наред Praynig
Сватя от къде викаш е пюрето да ходя да си взема малко за силица и аз hahaha да го изпапкам моя зет.
Дореееееееее къде сиииииии?
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.    бърза съм като  Animal Snail

# 55
  • Мнения: 360
Момичета, имам спешен въпрос!
Нали съм луда тия дни и днес след ваксината изкъпахме Венци Sad Вярно, на чешмата, не във ваната, но ми е много притеснено... Може ли да му стане нещо? Cry
луда си луда си айде с мен и към карлуково да се лекуваме Laughingкак си поотпусна ли те?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Коте,след всяка ваксина къпем малката във ваната-нищо й няма,поне не видимо де  Mr. Green

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Сватя, мойто вече няма лекуване, хронично е  nuts По-горе си редактирах поста и се оплаках наволя Simple Smile
А малката пчеличка да слушка, че леля й свеки ще й нащипе бузанките и баджачетата  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 192
Цитат
Червеношийка, наистина Криско много голям изглежда, аз не го казвам за първи път, а пък моя Стаси нали има - няма 7 кг, беше 6800 преди седмица, та не знам сега колко е, а и главичката му не е много голяма, та все си мисля, че изглежда по-малък, нищо че на см го докарва,

Aма той Криско хич не е едър - към 6600 е и 65 см, но явно изражението му е такова. Хм, дано като порастне да не изглежда по-възрастен. Ние с таткото и двамата сме младолики, но знае ли се....

# 59
  • Мнения: 360
аз от кога не съм пускала снимки айде малко да погледате ама зетя да не се сърди че малко му изневерихме(ама какво да я правя щерката палава кат майка си Mr. Green)

и на нас ни е рано ама ако знаете как се кефи като я сложа в бънджито но без да и опирам краката
но там седи само като ходим по чужди мъже в съседите Wink
 и ние със закъснение за конкурса нема ми ги зъбите

Общи условия

Активация на акаунт