вирус само температура

  • 31 202
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
да,чух за такъв вирус,едно приятелче на сина ми,беше така-много леко зачервено гърло и Т 39,5. нищо друго.
минава без АБ. при адекватно лечение.

# 16
  • Мнения: 1 669
при адекватно лечение.

  newsm78

И какво е това лечение newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
няма рецепта,която да важи за всички еднакво-обикновено хомеопатия(за тези,които я харесват),имуностимулатори(зависи от общото състояние на детето ,за всяко е различно),витамини,добра храна и сън,при нужда-нурофен и т.н.
казвам адекватно защото има хора,които веднага посягат към АБ , а това рядко е нужно.

# 18
  • Мнения: 270
И синът ми изкара този вирус, въпреки че не сме в момента в БГ. Три дни висока температура около 38,8-39С, без никакви други оплаквания. На четвъртия ден вече нямаше температура, но започна да кашля. Не съм давала никакви лекарства, освен сиропчетата против температура. Предлагах му непрекъснато  много течности, плодове и зеленчуци.

# 19
  • Мнения: 1 418
и нас вируса ни държа три дни като на третия беше почти без температура.Давах само нурофен предимно втория ден.Сега вече сме добре и готови за игри Grinning

# 20
  • Мнения: 17
Явно този вирус е в цялата страна.И ние сме така от вчера.Дано наистина да отшуми до ден -два Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 178
При малкия температурата е съчетана с разстройство.Лекаря каза-такъв е вируса сега,всички дрискат  Thinking

# 22
  • Мнения: 2
При нас освен 39,5 и разстройство имаше и повръщане.Слава богу за 2 дни температурата спадна,с гърлото видяхме малко зор,много му харесаха хапчетата за смучене и все повтаряше,че го боли гърлото.Докато разберем каква е истинската причина в чудо се видяхме Laughing

# 23
  • Мнения: 261
Нашият вирус беше с различни симптоми при двамата: при малкия с ден и половина температура до 37.9 и никакви други симптоми, а при големия - с повръщане един ден и пак без нищо друго.

# 24
  И двете ми деца го карат този вирус само температура и главоболие но ми е мн чудно щом има температура значи трябва да има някакъв възпалителен процес какъв ли е той

# 25
  • Мнения: 4 434
Ние също го минахме този вирус,имаше висока температура без кашлица и хрема.

# 26
  • на Земята
  • Мнения: 174
Ние също.
Даже отлагаме морето за понеделник,та дано поотмине.Вече 3ти ден.В момента няма Т,дано да е минал.Давам панадол,беладона.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Значи не сме ние само така,вчера гоолямата по обед вдигна висока температура,гърлото беше зачервено.Днес и малката е така-зачервено гърло и темепература38 градуса ,без кашлица и хрема.Дано да отмине бързо.

# 28
  • Мнения: 4 434
Ние също.
Даже отлагаме морето за понеделник,та дано поотмине.Вече 3ти ден.В момента няма Т,дано да е минал.Давам панадол,беладона.
Алекс изкара 5 дена с Т.Дано при вас е по бързо и да идете на моренце! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 908
Да,има такъв вирус-дъщеря ми го изкара тази седмица-мина и като на куче Mr. Green -за два дена,но първият ден поддържа много висока Т-40 градуса и повръща, не е имала разстройство. Половината ни град децата са натръшкани от този вирус сега.Нищо страшно не е-дадох и два пъти Нурофен и това беше. Отделно давам хомеопатия.Гърлото и беше червено обаче почти 4 дена.

Общи условия

Активация на акаунт