С Дюкан купон е при нас - изхвърляме сланина и мас - 197

  • 19 146
  • 471
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте и от мен момичета Hug Hug Hug
anincenceto и аз отначало си мислих да направя ударния 10 дни, но ме разубедиха тук във форума. От 2 месеца съм с режима на Дюкан и съм -15кг. Ударния беше 5 дни. Но прегрешения не бива да има ако искаш да има добри резултати.

# 421
  • София
  • Мнения: 98
Ето снимките от днес:

http://www.album.bg/nelsun/albums/93077/

Сега малко разбор, докато имам достъп до компа:
Запознах се с Биборана,  Hug -много по-хубава е от снимката на аватара, дойде Ечето с един сладък бонбон, Майлс и Мименсита са все по-вталени /как го правят тези момичета  Heart Eyes/, Светлат - елегантна и беше със супер готина рокля, Викито се е стопило съвсем - цяла манекенка е станала  Hug, Люската е лъчезарна както винаги, Мастърчето - веселушка отслабнала, Мирка - не ми побира главата що не дава да я снимаме, като е толкова готина, Даниа си е супер и не трябваше да казва, че това е синът и, Хеписмайл е като фибичка слабичка, Дари 68 - спортно гадже, а Венерас си е готина, както винаги, Паталинка прелетя като бързия влак, та не успяхме да я фотнем.


Забравих  newsm78:

Мирка, да ти е жив и здрав рожденника и много да те радва!  Hug

Криии,  Hug Hug Heart Eyes

Михи 69, честит ти празник и още поне пет пъти по толкова години, да е 10 пъти по щастлив!  Hug

# 422
  • Хасково
  • Мнения: 592
Здравейте и от мен момичета Hug Hug Hug
anincenceto и аз отначало си мислих да направя ударния 10 дни, но ме разубедиха тук във форума. От 2 месеца съм с режима на Дюкан и съм -15кг. Ударния беше 5 дни. Но прегрешения не бива да има ако искаш да има добри резултати.


Благодаря ти ! Ще я спазвам стритно !
Може ли само да попитам че така и не разбрах във вторият етап
5 дена се яде и зеленчуци а следващите 5 като ударният етап ли Simple Smile  Hug Hug

# 423
  • Мнения: 850
       ЕЕЕЕ както винаги красиви и много много усмихнати .... страхотни сте момичета  Hug  bouquet Heart Eyes

 Мимииии , Mira 1919 мерси за честитката .... а за среща нямаш проблем веднага ще я заформим , примерно другия уикенд удобно ли ще е ?

  anincenceto , правилно си разбрала !  Hug

# 424
  • Варна
  • Мнения: 141
Видях чудни снимки и не мога да се въздържа от коментари.

Викито -  newsm81 Истинска манекенка, Хеписмайл не пада по-долу! Браво момиченца!

Дари68 - истинска радост за окото - третата ти се отразява добре.

Венерас и Мирка - страооотни момичета. Мирка още 2 кила и влизаш в трета, нали? Че да не загубиш някой сочни заоблености... 4470

Даная - очаквах да видя някое сладко малко момченце, като това на Ече, която не е мече, а тя се опитва да ни метне, че това бил синът й.... smile3530 Ще я разберем ние тая работа.

Майлс и Мименсита - още по-слабички от последните снимки. Мименситка - лично за теб - много добре изглеждаш. Браво! Защо се криеш по снимките, обаче не мога да разбера.

Люси и Нелсън - все по-голяма прилика откривам в усмивките ви.... Joy

И да не пропусна Светлето - страхотна черна рокля.  ideauu

# 425
  • GYM
  • Мнения: 814
Страхотни стееееееее Hug
Чак ми се иска някой път да прескоча до София и да ви срещна Rolling Eyes:Може и това да стане...
Усмихната и вълнуваща вечер Hug

# 426
  • Варна
  • Мнения: 276
Шушинкооооо, любов моя, честита ти месечинка, миличко!да си много здрава и щастлива! Hug Hug Hug
много хубавици на софийската среща, браво момичета, прекрасни сте! Hug Hug  bouquet

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Момичета, много сте хубави  Hug
А аз защо си мисля, че на Ечето бонбонът трябваше да е по-малък? Simple Smile

# 428
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте, мацки!  Hug
Софиянки, много сте хубави браво! Явно сте си изкарали добре. Всички изглеждате чудесно. Hug
Аз не съм писала отдавна, но чета доколкото мога. Пишете ужасно бързо.
Храня си се режимно, смених схемата от 5/5 на 4/3. Още не мога да кажа дали има резултат, че само от понеделник съм така. Не съм качила, нито съм свалила, все 56кг.
За вечеря си готвя пилешко филе с тиквички, доматче,лук, чесън и босилек. Голяма вкусотия ви казвам. Снощи пак ядох същото. Опитайте няма да съжалявате.
Хубава вечер желая на всички. Докато намеря време да вляза пак сигурно ще сте започнали нова тема  Rolling Eyes
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 429
  • Мнения: 7
Здравейте момичета wavey
Страхотни снимки,изглеждате чудесно Hug Hug Hug
Много ме е яд,че не мога да идвам на среЩите Sad
Шуши,честита месечинка  bouquetСега да се похваля днес съм оЩе -1кг. Grinning
Много Hug Hug Hug Hug и минуси на всички.

# 430
  • Мнения: 32
Хееееййй софиянки, страхотни сте  smile3521 smile3533 Слънчеви, красиви и слаби  smile3525
Съжалявам, че за тези няколко месеца в София не дойдох и веднъж, но наесен - бройте ме  thumbsup

А пък сега - варненкиииии и бургазлийки - къде сте? Хайде на среща   grinning039 lalalala

Много, много съм весела  hahaha Сега само среща ми трябва в тази еуфория, която ме е обхванала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ето пак за всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 431
  • София
  • Мнения: 98
Вещи, сигурно така си мислиш, защото Ече чака друг бонбон след няколко месеца, ама розов ..  Wink

Кали 08, ми ще си приличат, нали ми е "мама"  Mr. Green Joy Joy

# 432
  • Варна
  • Мнения: 96
Хайде де аз съм навита за среща във Варна.
Ако искате може другата неделя.

# 433
  • Хасково
  • Мнения: 592
Еиии страхотни сте... Simple Smile
 Hug Hug Hug

mmmshushy80  - Благодаря ти   bouquet  bouquet

# 434
  • Мнения: 300
Здравейте,искам да попитам някой дали си е правил рапани и дали са режимни?

Общи условия

Активация на акаунт