С Дюкан купон е при нас - изхвърляме сланина и мас - 197

  • 19 146
  • 471
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5
леле какви сте красавици!!! супер сте!!! ех как не можех да дойда... ама си напазарувах доста и съм happy Simple Smile Laughing

# 436
  • Мнения: 7
Здравейте,искам да попитам някой дали си е правил рапани и дали са режимни?

Аз не съм правила,но предполагам,че са режимни,нали спадат към морските дарове newsm78

# 437
  • Мнения: 2 190

Ето и снимки от мене.

Нелсън  newsm74 е написаното, както и ти си  newsm74.  Но при мене и паталинка е заснета.

http://picasaweb.google.bg/biborana/SreshtaDukanDivaka?feat=directlink

Честито на всички с поводи (Не съм чела, та не пиша имена)

# 438
  • Мнения: 2
Здравейте мили, любими мои!  bouquet

Много сте хубави! Hug Hug Кога ще е следващата среща и къде?



Рапаните са супер! Аз много ги харесвам, някой знае ли от къде в София могат да се купят?

# 439
  • Мнения: 87
Целувки за всички!
Това е то- щрак Герганка на портрет bowuu.Мен може и да ме нямаше,ама снимка има ли-има!А така-и хич да ме няма ,пак ме има  Joy
Всички от срещата-страхотни стееееееееееееееее  bouquet

п.с.Мацки ,които не бяхте на срещата -и вие сте страхотни  bouquet

# 440
  • Мнения: 300
Здравейте,искам да попитам някой дали си е правил рапани и дали са режимни?

Аз не съм правила,но предполагам,че са режимни,нали спадат към морските дарове newsm78
И аз така си мислех но да попитам да не ям после тиганът аааа Laughing

# 441
  • Мнения: 0
Страхотни снимки,изглеждате чудесно  всички сте супер
много сте хубави и много слаби Браво  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
 
 
Шуши,честита месечинка миличка. Страхотна си .


Тези танцуват за теб
 

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 21:32 от mihi69

# 442
  • Мнения: 21
Момичета, супер сте, хубави ,усмихнати и вероятно отслабнали.
Имам въпросче. Преди обед не пия много вода, дори изобщо, все съм в разход и ми е трудно да  търся постоянно тоалетна. Ама после наведнъж изпивам по два литра. Това грешно ли е или въпроса е да се изпият литрите за деня, независимо как.
Мерсииии... :blu

# 443
  • Мнения: 850
 smile3532 smile3532 smile3532   оооо Михинко благодаря , така ме разсмя .... мноуу са готени

Петинце   love001  kiss

denicaaa  kiss

  Еййй , новите попълнения от София не се ослушвайте а ходете по срещи .... като гледам все редовните любими са там и хич вече на кг не са за диетка , много вталени и с този блясък в очите .....

  Elence, направо ме засърбяха крачетата .....то като е за ходене  Blush

silve_to , добре е все пак да е на порции , носи си с теб една 500 мл и когато свърши зареждай!

# 444
  • Мнения: 3 066
Някой чел ли е ,че пилешките сърца са позволени?

# 445
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен. Аз напълно се отчаях и прекъснах режима. Закъснява ми вече 29 дена и няма намерение да ми идва. Говорих с моята АГ дали да пия оргаметрил, тя беше категорична НЕ било от режима - е хубаво ама предния месец ми закъсня само 11 дена, а сега  newsm78 правих тест - отрицателен е. Какво да правя, кой път да хващам? Най хубавото е, че не съм качила кг. а си ги задържам. Сутрин поне продължавам да си ям кексчета! Моля ви давайте съвет. Имам още 8 кг. да свалям!!!!

# 446
  • Мнения: 110
Здрасти банда!
  Невероятни снимки видях на софиянки!Страхотни сте,както винаги!
  Шушиииии,честита месечинка!
  Петенце-цветенце,Дидка26,КРИИИИ,Айнур,Гулбенур,Блумче,Липстик,Сани,Диджей,Мис Марпъл,Музичка,Хеписмайл,Ниала,Коте,Филюдка,Лабело и мноооггооо други newsm51 newsm51  love001

# 447
  • Мнения: 850
slancetoo , смени си Аг то и си направи трета фаза за да задържиш постигнатото , след нормализирането на МЦ то пак се върни да си свалиш кг , ако искаш !  Hug

  оооо либоффффффф  kiss dancing

  tanyatais , разрешени са , но почиствай мазнината от тях!

# 448
  • Мнения: 4
Шуши - честита месечинка  Hug
И да ви почерпя за рождения ден на моето момченце - Борис,който днес стана на 6 г
Благодаря ви,момичета за поздравите и чудесните пожелания  Hug  Heart Eyes Обичам ви,всички и много,много ви целувам   bouquet
Срещата,както винаги чудесна  Heart Eyes Направо съм се пристрастила към вас  hahaha
На всички - лека и спокойна нощ  newsm46

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 21:37 от mirka75

# 449
  • Мнения: 144
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug Много сте хубави изглеждате прекрасно   bouquet
Да ви попитам преди да се впуснем в опустошаването на едно пиленце на грил можем ли да хапваме или не се препоръчва? Чудя се да не са му сложили мазнина и да оплескаме нещата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт