С Дюкан купон е при нас - изхвърляме сланина и мас - 197

  • 19 136
  • 471
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 219
Kalinchica пиле на грил може само му махни кожата и не му яж крилцата.
д кажа на бургазлийки ако се организира ходене до Варна ,и ако е през уикенда да ме броят.Аз предлагам този път Варненки да ни погустуват  lalalala

# 451
  • Мнения: 328
Мале Всички сте страхотни на снимките,като гледам и страхотно сте си изкарали  Party Hug Много сте хубави Всички  Hug Heart Eyes
Адреналинка Благодаря ти мила за отговора,но ми е интересно точно каква ти е галата примерно  Rolling Eyes,точно какво си хапвала  Crazy.И въобще всеки който е минал 3 и ли сега е в 3 фаза моля споделете какво си хапвате  Praynig Rolling Eyes

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Момичета, за да не ви пиша ЛС поотделно ще ви помоля да си погледнете подписите. Тези, които имат отстрани скрол означава, че им са по-големи от разрешеното и ще ги помоля да си ги намалят.
Благодаря ви!

# 453
  • Мнения: 0
Цитат
леле какви сте красавици!!! супер сте!!! ех как не можех да дойда... ама си напазарувах доста и съм happy Smile Laughing            
Цитат
 Мале Всички сте страхотни  на снимките,като гледам и страхотно сте си изкарали  Party Hug Много сте хубави Всички      
Цитат
п.с.Мацки ,които не бяхте на срещата -и вие сте страхотни          

Тук съм Hug Hug Hug

За мен ли говорите, много съм хубава нали .Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
mirka75---Мирка сладурка , красива мама красиви деца да са ти живи и здрави и много да те радват  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 21:43 от mihi69

# 454
  • Мнения: 4
Михи 69 - класа ... какво повече да кажа  Joy  hahaha   bouquet  Heart Eyes  Hug
И поздрав от самия рожденник и неговата сестра

# 455
  • Мнения: 2
Ами сега се получи, добре, скрола с какво пречи - даже си е практично, всичко си е там, пък не заема място.

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Mирка страхотни деца,а момичето много прилича на теб,сладури,да са ти живи и здрави.
Деница честито за сваления килограм,бързо да изчезват и другите.
Шуши навита съм и още как,само казвайте и идвам.
Михи и като овца си хубава,ей нямате равни значи Laughing
Софиянки,разкошни както винаги.

# 457
  • Мнения: 3
Страхотни момичета - софиянки! Направо се чудя какъв режим пазите - никоя няма нужда от такова нЯщо Heart Eyes
Сега да мрънкам - точно се заприготвях за срещата днес и ме повикаха на работа заради изборите, все още работя  Cry Явно не ми е писано да ида на срещичка ooooh! Яд ме е, ама ще има и други, та се надявам все някой път...

Мирка!!! Честит рожден ден на слънчевото момченце! Да е жив и здрав, много палав и много умен! Страхотен е! А за Еленка - нямам думи, красавица!
А на теб браво за минусчето. Като те гледам с тази страхотна черна рокля, чудна си. Ти така ли ходиш на новата работа  Hug

Шуши, честита месечинка!

На всички прекрасни девойки - целувки Hug Hug Hug

# 458
  • Мнения: 63
Пу-пу, хубавиците ми те   love001
Мирка, честит рожден ден на Борис  newsm51 Много да те радва и да е гордост за цялата фамилия!
И аз искам да дойдете по нашия край, че ми е тъпо така, като няма с кого да се срещам.
Ауууу, колко е порастнал г-н Рожденников, а Ели е много готина малка мацка  Heart Eyes Да са ти живи и здрави и двамата. Ти пък си разкошна с тази рокля и едно нежно изражение имааааш....
Аз мисля още три да имам... казах ли ви, че сънувах, че освен Надя имам и тризнаци  hahaha
До всички: ако пътувате из БГ и минавате през Габрово, Дряново, Дебелец, Велико Търново, Трявна или в околностите им, обаждайте се за по кафе  Praynig
Шуши, честита месечинка  newsm51 Много си постигнала и дано все така постигаш всичко, към което се стремиш  Hug
Miles, честита месечинка и на теб  newsm51  

# 459
  • София
  • Мнения: 98
Мирка, много са ти сладки дечицата и лъчезарни като майка си  Hug

Михи69, мдааааааа много си хубава! Искам и аз такава прическааааа  smile3511   Joy Joy Joy

Шуши, Весето5  Hug Heart Eyes



Редакция:

Мирка, ми тъй де! Само с памук, щото ако е с рогИ, си показваме щипките  Wink  Mr. Green

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 22:02 от nelsun

# 460
  • Мнения: 4
Мирка!!!  Като те гледам с тази страхотна черна рокля, чудна си. Ти така ли ходиш на новата работа  Hug
smile3532 Уби ме  - оня ден мъжо ми зададе въпрос "Ти така облечена ли ще идеш на работа?"  Joy много е притеснен завалията ,щото халката ми пада - вземе някой да си помисли ,че не съм женена  hahaha
Мира 1919 - благодаря ти
Кали 08 - 78 кг ми дава калкулатора ... въпреки това,още не смея да мисля за трета ...
Гардения - въх ... тризнаци ... много бре ... ама давай - ще ги отгледаме ... аз мога да дойда да помагам  Hug
Нелсънчееее - туй сте вие раците - много любов,гушкане и мачкане - с памук да ви вади душата човек  Heart Eyes
Да не пропусна да кажа - Майлс мацка и половина ... Мименсита - чудна става ... евала
Люси - дама с класа
Биборана - скица и половина
Мастерче - златен човек ... Нелсън,Венерас ,ХепиСмайл - чудесни... елегантни ... без думи съм
Даниа - много хубаво момче е синът ти ... за теб -  Hug
Ече с малкото човече - супер компания
Викито - и ти си тръгнала към Визаж  Peace прекрасна си  Heart Eyes
ООооо Светлат - чувствам се поздравена  Hug  Heart Eyes мани ги тия 15 кг от тая линия ... беше много готина днес
Паталинка - винаги усмихната ... днес определено ми се стори,че си се взела у ръце  Heart Eyes
Дари68 - като компенсация за огромното ти закъснение,чакаме снимки с новите обувки  Heart Eyes
И кво стана сега - казах лека нощ,а не мърдам от компа  Blush

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 22:07 от mirka75

# 461
  • Мнения: 3 066
slancetoo , смени си Аг то и си направи трета фаза за да задържиш постигнатото , след нормализирането на МЦ то пак се върни да си свалиш кг , ако искаш !  Hug

  оооо либоффффффф  kiss dancing

  tanyatais , разрешени са , но почиствай мазнината от тях!
Мерси! Тъкмо си ги сварих и сега леко запичам на тиган с чили пипер!МММММ...

# 462
  • Мнения: 485
Я каква тема подхванахте- деца, тризнаци, близнаци......любимата ми, говорете ми, говорете........малко ми трябва  Hug  

Мирка - пу, заплювам си Борко за Ани, ма ти си знаеш де  -  щот ми е хубаво да си пия кафето с теб  Heart Eyes

Гарденийка, чакай да те нагушкам, да не ти е тъжно  Hug  Hug  Hug

Нелсънче  - елегантна съм била  Flutter  Мерси, мелси  Hug

Кали - благодаря и на теб  Hug  Hug  


ПП
Няма да си пипам линийката пък  Crossing Arms

ППП
Гардения, аз за мислене мисля, за искане искам, че и съм си го планувала даже, ама пусто като взе да ми наближава времето по график и ме хвана шубето с хилядите въпроси, та - трябва да спра да мисля, и да действам май  newsm78
Иначе, нали знаеш, че ако идваме натам ще ти звъннем задължително  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 22:22 от svetlat

# 463
  • Мнения: 63
Светле  Hug , ти си ме гушкай, ама ако тръгнеш насам, да се обадиш  Praynig
А иначе к'во викаш, мислиш за следващо  newsm78 Време е вече Ани да е кака  Party

# 464
  • Мнения: 5
и аз ви гушкам!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
лека и отслабваща нощ!
Вещи, вече съм без скролче Simple Smile))
отивам да пека тиквички за утре!
ммм Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт