Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 6

  • 28 451
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Теди, кога ще пускаш поръчката?

# 16
  • Мнения: 9 095
ами най- вероятно утре, за да получа всички парички Hug

Голд Лейди, моя е 88 и си вземам ХС и ми е добре, мисля си че може би С е за теб... Rolling Eyes

# 17
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да кажа, че донището на банския, който публикувах на предната страница го продавам. Оказа се, че ми трябва по-малкия размер. Това е S, ако някой харесва модела може да си поръча само горнището  Peace

# 18
  • Мнения: 0
Да Ви попитам, като стана въпрос за банските, смятам да поръчвам и се чудех дали след като нося от бельото им М, трябва и банския да е този номер? Струвами се , че има разминаване при бельото,което е нормално зависи си от модела, имам и S и М, и определено ми е странно, защото като ги наложа едно върху друго разликата е почти никаква. Долнище на бански не съм поръчвала та дайте съвет.

# 19
  • Мнения: 9 095
и там пак си зависи от размера май...

момичета, равносметката показва че ако се включи още някой с около 100$ ще мога да направя 2 поръчки, като разпределя нещата по тежест и цена, така че да дойдат на поща Peace

# 20
  • Мнения: 239
Бих могла да се включа, но довечера, че сега излизам Mr. Green - ако още не сте се организирали, ще разгледам и ще пратя линкове Peace!

Само да попитам - ако обикновено си взимам 40н. панталони по френската номерация, тук какъв трябва да поръчам, че имам спомен, че дрехите на ВС идват по-големички, а и панталона, който искам е ленен newsm78?

# 21
# 22
  • Мнения: 239

Благодаря   bouquet !

Теди, какво е положението с поръчката? Да се включвам ли?

# 23
  • Мнения: 9 095
заповядай, да заформим и втора поръчка Laughing Hug

# 24
  • Мнения: 239
заповядай, да заформим и втора поръчка Laughing Hug

 smile3508 Чудесно!!! Ей сегичка разглеждам и пращам линкове на ЛС Peace!

# 25
  • Мнения: 378
Много хубавки неща имам от вс-то, Теди похвали новите ни сутиени де!

# 26
  • Мнения: 9 095
с теб немога да се меря hahaha затова си кротам hahaha

момичета, някой иска ли да си разделим по един потник от тези http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … PS&rfnbr=4659

# 27
  • Мнения: 280
момичета може ли аз да се включа в поръчката Praynig
Ако да на кого да пратя линк и парички Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 378
Eitalina, понеже имаш моите мерки,  можеш да ме питаш за всякакви модели и размери.
Теди, дай реални снимки на сутиена де, иначе ще дам аз  Joy

# 29
  • Мнения: 9 095
Eitalina, понеже имаш моите мерки,  можеш да ме питаш за всякакви модели и размери.
Теди, дай реални снимки на сутиена де, иначе ще дам аз  Joy


WELCOME newsm53

момичета, снощи пуснах нещата на всички, които бяха превели парички до вчера вечерта, мисля че пратих съобщения на всички, но ако съм пропуснала се извинявам предварително и между другото още търся кандидатки да разделим по един потник  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт