Морето хич не е далече за ТЪРГОВИЩкото ни човече!

  • 15 971
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
Ще направя табличка по - късно!!!

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 20:13 от stefinka

# 61
  • Мнения: 747
Благодаря за пожеланията!
Ще следя класирането на магазините с интерес, че сигурно през август ще дойдем в Търговище, да знам откъде да си пазарувам.
Последния път като си идвахме, пазарувах от едно магазинче в една от уличките до центъра, срещу стария шадраван. Не знам как се казва обаче. А преди харесвах едно в една уличка, като тръгнеш от пощата към Борово око,  срещу една детска градина, но го събориха - сега там строят кооперация. Имате ли идея къде са се изместили?

# 62
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Последния път като си идвахме, пазарувах от едно магазинче в една от уличките до центъра, срещу стария шадраван. Не знам как се казва обаче.

6. Борса Коала (Бр. Миладинови)

# 63
  • Мнения: 22
Добро утро, мами! Пак съм първа за днес! Кафенце?


Лоша новина! Мама Ванчето е с доста тежък грип с много повръщане!  Sad Дано бързо се оправи и да няма поражения за малката Ники! Стискаме ти палци, Ваня!   Hug Praynig newsm10

Има ли някой нещо да добави за класацията на магазините?   newsm78

# 64
  • Мнения: 3
На Вароша има още два магазина ама като не им знам имената единия е срещу Тони2 а другия малко пк надоло от него newsm78

# 65
  • Мнения: 22
Такива малки като тях има и други,но не знам,дали да ги включваме?!  newsm78 Те сякаш не отговарят на повечето критерии, защото са основно за дрехи.Такъв има и в подлеза на Лората на Пазара.  newsm78

# 66
  • Мнения: 747
Последния път като си идвахме, пазарувах от едно магазинче в една от уличките до центъра, срещу стария шадраван. Не знам как се казва обаче.

6. Борса Коала (Бр. Миладинови)


Благодаря, сигурно за него става въпрос.
А да попитам -  Кауфланда отвориха ли го? В него правят много хубави промоции на памперси и пюренца. Вземала съм пакети Хъгис за 20-23 лв., Памперс за 25-28 /зависи от промоцията/. Имат и бебешки бодита и детско бельо на много прилични цени.

# 67
  • Мнения: 262
Здравейте мамчета !!!   bouquet Имам въпрос някой сблъсквал ли се е с доктор Василева/психиатър детски/ или да имате познати които са ходили при нея?
  във родилното работи една д-р Василева дали не е същата
Ванче по скорошно оздравяване ти желая

# 68
  • Мнения: 17
Не е същата от родилното.
Тази д-р Василева - детския психиатър е една от малкото в региона, даже да не казвам голяма дума но в обл. Търговище и обл. Шумен няма друга с нейната специалност, доколкото знам е доста добра, аз лично не съм прибягвала до нуждите и но мои близки да и са много доволни. Също така моя позната дознател я е викала за експертизи блудство с малолетно дете и каза, че е голям специалист!
Нелито теб точно какво те интересува за нея?
Ако нещо телефони или друго мога да разпитам.

# 69
  • Мнения: 17
Добро утро мами, поднасям ви едно кафе с привкус на море, защото от толкова години на сам ще го пропусна.


Ние тази година ще си направим такова море с беболина!

# 70
  • Мнения: 0
да се успокоя няма да съм единствената която ще си мисли за морето и неговия бриз

# 71
  • Мнения: 22
някой ходил ли е в последните години в Обзор? Кажете как е? Дайте някоя препоръка, доволни ли сте, не сте ли? Аз съм ходила, но доста отдавна...

# 72
  • Мнения: 3
Леле какво става тука,явни много тъпо им стана на всички.Облекчихме темата с тежки проблеми за мислене пак то всички избягаха от нея #Crazy

# 73
  • Мнения: 22
Isanke, някой май се е обидил, че ни изгони от форума, пък ние нито си отидохме, нито се обидихме!   Hug  Що така?   newsm78  bouquet
Хайде и днес по кафенце:

Да не си разваляме настроението от сутринта! Бъдете добри и се обичайте, пък с каквото и да ви отвърнат, то си е за тях   bouquet

И с гласуването на магазините нещо не върви. Май през лятото на никой не му се седи пред компа, всички са по разходчици и събират слънце за зимата  Flowers Sunflower lovekiss

Аз днес ще стягам багажа за плажа  sun Като гледах прогнозите за времето, май няма да е много топло, но няма лошо, все пак ще сменим обстановката и се надявам да ни се отрази добре  newsm53 Като се върна ще разказвам, ако се намери кой да чете,де  Laughing

# 74
  • Мнения: 1 080
Момичета нямам време да направя табличката, че малкиуя не ме оставя на мира, но да напиша едно постче имам време.
Добрютро дет се вика!
КАК СТЕ?
 morning
На ви по едно кафе!
Марипоске ко искаше да кажеш бе - не те разбрах:
Isanke, някой май се е обидил, че ни изгони от форума, пък ние нито си отидохме, нито се обидихме!   Hug  Що така?
Едва ли има обидени у тоя форум.
Ай лек ден че малкия разглоби булсата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт