Звездни компромати - 47 част

  • 59 752
  • 888
  •   1
Отговори
# 870
  • София - град
  • Мнения: 141
А какво ще кажете за това. Нещо не мога да приема тия мрежи по косата Камелия
 Като готвачка в ресторант ми седи. Laughing

# 871
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
А какво ще кажете за това. Нещо не мога да приема тия мрежи по косата Камелия
 Като готвачка в ресторант ми седи. Laughing

Не знам като к'во ми седи, ама не ми харесва.

# 872
  • Мнения: 222
       Денислав и на МутЕ не се трае  Sick


ХАХАХАХАХАХ Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 873
  • Мнения: 4 435
А какво ще кажете за това. Нещо не мога да приема тия мрежи по косата Камелия
 Като готвачка в ресторант ми седи. Laughing

Явно така си крие 5-сантиметровите корени. Sick

# 874
  • Варна
  • Мнения: 25 340
Точно това щях да кажа и аз - корените на косата и са потресаващи. Хубаво беше с шапка и шал по едно време, ама тая прозрачна мрежа определено не е добро прикритие.

# 875
  • Мнения: 239
Зара спечелила титлата "Мис Тяло" newsm78 Аз на нея никаква титла не бих й дала, особено на тези снимки от конкурса с този тен и цвят на косата, не искам да казвам на какво ми прилича, че да не обидя някой

http://life.dir.bg/2009/07/27/gallery4828296_0.html

# 876
# 877
  • Мнения: 4 435
Аз не видях нищо потресаващо в цвета на косата й. И честно казано се радвам, че е спечелила титла на международен конкурс. Ако беше в Бг, всичко щеше да е ясно. Mr. Green

# 878
  • Мнения: 239
Аз не видях нищо потресаващо в цвета на косата й. И честно казано се радвам, че е спечелила титла на международен конкурс. Ако беше в Бг, всичко щеше да е ясно. Mr. Green

Цвета е хубав, ама според мен никак не й отива. Поне моят вкус не одобрява ама никак това момиче Sick

# 879
  • Мнения: 4 872
Зара спечелила титлата "Мис Тяло" newsm78 Аз на нея никаква титла не бих й дала, особено на тези снимки от конкурса с този тен и цвят на косата, не искам да казвам на какво ми прилича, че да не обидя някой

http://life.dir.bg/2009/07/27/gallery4828296_0.html
и мен не ме притеснява цвета на косата  #Silly
иначе Зара не я харесвам още от ББ и винаги ми е приличала на проскубан  гризач

# 880
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Зара с тези нови устни прилича на ухапана от оса  Close

# 881
  • Мнения: 385
Аз не видях нищо потресаващо в цвета на косата й. И честно казано се радвам, че е спечелила титла на международен конкурс. Ако беше в Бг, всичко щеше да е ясно. Mr. Green
Peace Малко мустаката ми се вижда тук, но е възможно да е някаква сянка просто.
Хайде да свърши отпуската на Ани Салич, че да видим:  http://lifestyle.ibox.bg/news/id_163393010

# 882
  • Мнения: 4 435
Със сигурност няма да са мустаци. Зара е достатъчно поддържана. Вероятно е сянка, от новите устни. Mr. Green
Иначе аз смятам, че се разхубави в последно време, и определено е много по-елегантна.

# 883
  • Мнения: 515
Със сигурност няма да са мустаци. Зара е достатъчно поддържана. Вероятно е сянка, от новите устни. Mr. Green


 Joy Joy Joy разсмя ме

# 884
  • Мнения: 2 011
Със сигурност няма да са мустаци. Зара е достатъчно поддържана. Вероятно е сянка, от новите устни. Mr. Green


 Joy Joy Joy разсмя ме
И мен ме разсмя ...те новите устни като балкони ...сянка правят !
А силиконовите цици и те като балкони .... Joy
Иначе Зара сега по-добре изглежда!  Peace Поне за мен! А гризаческата физиономия пак си  я има !!

Общи условия

Активация на акаунт