Споделете 112

  • 22 476
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 263
Не, и аз ревах, Лого5ка.
Само че не си позволих да съдя кой как тъгува.
За мен това е кощунство.

# 331
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Като отворихте дума за сватби и кръщенки - къде изчезна най-скорошното ни булка Гюлфия? Залюбиха се, взеха се ...

# 332
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 746
.....
Само че не си позволих да съдя кой как тъгува.
За мен това е кощунство.

О, не  Naughty и дума да не става. Просто за миг си помислих, че само аз съм го гледала.

# 333
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 263
Ама аз не говоря за теб  Hug
Ама то кой ме бие по тиквата да чета там, де.
Всъщност, защото има и ценни неща, които се споделят, та затова сигурно.

# 334
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъф, снощи нетът предразполагаше към други работи, но децата не спаха.

Марадоно, пура и вино, прекосили океана на самолет, не ми хвали.  Naughty Старата снобка съм аз.

Споделям, че аз може и да не възприемам акордеона като добър инструмент за приспивна музика, но друга част от катуна не мисли така.

На бракуваните честито, на по-отдавна бракуваните-още по-честито.

# 335
  • Мнения: 436
Привет!
Честито на празнуващите! Много семейно щастие желая!
Тринадесетата годишнина е дантелена. Така пише в списание "Сватбата". А дванадесетата не знам каква е...

Споделям чуденка, която може би ще бъде разгадана от АГ-то ми довечера. Но не бързайте да ме слагате в списъка на бременните, че ми се струва е друг случаят. Или това по-скоро май не е за споделяне.
Лек и усмихнат ден ви желая  bouquet

# 336
  • Мнения: 7 412
Заслужаваше си да се жертвам да не поспя още малко, само за да прочета новината от Ета. Нали ти казах?! Това да бъде наистина последната тревога в живото ти, Ета.  Hug
Ще има и следваща моя саможертва Simple Smile, за да разбера хубавите новини и за Катюш и нейното Митаче.  Praynig
Василиса, Анда, честити ви брачни практики.

Вчера с малката се разминахме на косъм с пороя. Някак успя да ни заобиколи водната стена.    

# 337
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 263
А, и ние вчера направихме 13 години откакто сме заедно (не от сватбата).
Освен да го издрънкам за един дантелен сутиен  Money

# 338
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
А, и ние вчера направихме 13 години откакто сме заедно (не от сватбата).
Освен да го издрънкам за един дантелен сутиен  Money

 Joy

# 339
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 3 263
Ко се смееш бе Бейлисче, то си е разход  ooooh!

# 340
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Само да споделя, че получих и пуснах това: http://www.tomtop.com/auto-sweep-08-edtion_p4825.html
и майтапът е пълен. Голямото синко прави най-доброто да лети и да не стъпва по пода, а то вършее и чисти като по-добрата част от мен  Joy Joy Joy


Деси, мааалко си закъсняла за сутиена  Wink

# 341
  • Мнения: 436
http://www.svatbata.bg/articles/sledsvatbata.html
Ето подробна разбивка на годишнините.
Ние тази година направихме 8 от сватбата. Тенекиена казват... Хм, тенджери си имам достатъчно, напоследък рядко ги ползвам  Mr. Green
Забравих да честитя на Ета и на Катюша, форумското палцестискане помогна и този път, ще помага и занапред!

# 342
  • Мнения: 7 089
Чак 13 години за дантелен сутиен?
Смътно подозирам, че няма да получа никога дантелен сутиен  Joy
Или поне не и по този повод.

# 343
  • Мнения: 503
Много обичам да започвам деня си точно така, Ангелинке. Честито!
Сънувах се в гимназията. Учителка по литература ни беше Дона Флор.
Рокси, кристалното кълбо ми показа, че температурите ще спаднат, ще поглеждаш към дъждовното задръстване от балкона, четейки любима книжка, седнала на люлеещия се стол. Или ще започнеш курс по фотография.  Hug

# 344
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Милото вчера бяха на работа по морето. Покрай нея направили и плаж следобеда. Е, честно ли е това. Къде е справедливостта в този свят. Аз да тичам да харча пари из Пловдив, а той да препича гърбеца на плажа.

Общи условия

Активация на акаунт