Детски клуб "Невеляшка" - Варна

  • 52 550
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
По кое време има повече деца да мина с мойто за да си поиграе Grinning

# 16
  • Мнения: 2 478
А мен обратното ме интересува...кога няма много деца?

# 17
  • Мнения: 398
Всеки с предпочитанията си. Laughing

# 18
  • Мнения: 924
Днес посетихме с големия ми син. Останах страшно доволна!!!  Peace

За мен това е най-доброто място от този тип във Варна. Детският кът навън е подходящ за по-малки дечица. Може би до 4год. най-много. Вътрешният има мека част за катерене (тип Капела) с басейн с топки, кухня, къщичка, пързалка, колички и др. играчки. Какичката е страхотна и успя да заиграе срамежливото ми момченце още от начало. Игра с децата през цялото време и беше истински забавна! Освен това видях, че има масички с материали за рисуване, до които не стигнахме днес. Видимост към детските съоръжения има от цялото заведение.
Обстановката също е много хубава- има удобни кожени диванчета и столове, високи тавани и приятен интериор. Обслужването беше чудесно, кафето и сандвичите- вкусни. Санитарният възел- на ниво.
Всички вътре бяха много усмихнати и дружелюбни.  bouquet 
Изобщо само положителни емоции ми създаде посещението. Определено е прекрасно място за дечицата и възможност за майките да отдъхнат на спокойствие. Ще ставаме редовни клиенти  Laughing
А цените са без конкуренция- 4лв. за 2 часа! Стана почти като реклама, но наистина останах доволна!

П.С. Le Soleil  аз бях там към 1ч. и нямаше много деца. Ако не ви е време за сън вероятно тогава ще е най-спокойно.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 912
само суперлативи чета, че викам да се включа с един негатив  Laughing
мен ме подразни това, че престоя е фиксиран - 2 часа. Моят син е на 2 и въпреки, че и на ясла ходи към 40-50-тата минута ме търси и ревва, ако не го взема и разбира се го взимам и тръгваме, но плащаме за два часа  Thinking
Веднъж бяхме с едно по-малко бебче (на годинка и нещо), което и 10 мин. не му се събират гледане, защото беше на масата при майка си през почти цялото време, но го таксуваха по ценоразпис. Спомням си, че като заведох за първи път моя във Вики на почти същата възраст и с почти същия престой, там момичето не искаше да ни вземе парите, също и на един батут не искаха, макар че доста потъркаля.

# 20
  • Мнения: 81
Не съм съгласна с горното изказване. Оствяла съм дъщеря си на 4 години 2 пъти и не съм била в района на сладкарницата. Първият път за 1час и десет минути платих 2 лева, вторият път за 1 час и половина 3 лева. Детският кът според мен е за по-малки деца, но какичката която ги занимава явно е внимателна и й е обърнала достатъчно внимание защото детето беше доволно и пак иска да отиде.

# 21
  • Мнения: 4 594
майката има впредвид че малките деца стоят по 5мин и тичат при майките си после пак в центъра 5мин и после пак при мама.
то мойто дето е по- голямо и колкото и да го занимават няма как 2 часа да не дойде при мен
  но навсякъде е така - влиза детето записват го засичат време, ако излезе и повече не иска да се върне в центъра се прекратява и се заплаща престоя на половин час или на час зависи как е регламинтирано.
аз още не съм била в този център но съм го заплюла и скоро като го посетя ще пиша

# 22
  • Мнения: 1 817
И аз това бях споменала по-рано, че трябва да има заплащане и за час примерно- за час- 2 лв. , а за два часа да си вземат 4 лв.
Моето дете никога не би се задържало 2 часа на едно място, независимо колко му е интересно. Защо да си плащам 4 лв.  за цели два часа- като ще стоим най-много 30-40 мин.?
Защо няма възможност да се заплаща на час? .

# 23
  • Мнения: 4 594
2 часа определено са много за 1 дете, те може би имат предвид другите които взимат 4лв за час и са решили ''а пък ние 4лв, но за 2 часа''
няма лошо
някой вече намалиха цените си
според мен хубаво ще е да си е на час , но ако се превиши да има опция 30мин , а не за още 10мин да се взимат като за втори час
този вариант колкото и първоначално да  звучи не на сметка е по печеливш ако искат да е пълно ,защото има хора за които 4лв за си много , пък и не е само това ами и като прибавиш консумацията , а с 2лв на час хората ще са  склонни по -често да си водят децата.

# 24
  • Мнения: 924
Аз съм сигурна, че зимата няма да има място къде да се седне там. Място нямаше и в Анджелика примерно, която предлага много по-малко + никакъв подход на персонала (според мен поне).
Разбира се цената е фиксирана за 2 часа, за да таксуват минимум за толкова. Лошо няма. 2лв на час си е символична цена в сравнение с конкуренцията.

# 25
  • Мнения: 19
Е, то е ясно че хората каквото и да правят и както и да ни го поднесат, все някой от нас ще е недоволен.
относно цената за престоя в детския кът - всички знаем че стандарта е 3лв/час - дори без "усмихнати какички" и без лабиринт тип Капела...
Та смятам че е доста изгодно да добавя едно левче /за което разбирам че става реч/ и да не си гледам часовника през 5 минути, че часа ми изтича, да ходя да вадя малкия, той да реве че иска още............. или другия вариант - да извадя още 3 лв /ако съм в някой друг сравнително евтин детски клуб/.... Thinking
Желая успех на Клуба и дано персонала не загубва ведрото си настроение след месец-два.....например.....Wink

# 26
  • Мнения: 1 817
То така погледнато и в Капелата си идва най- изгодно, за цял ден 6 лв. и безплатно кафе или чай /през седмицата/
И все пак трябва да си има заплащане и на час. В противен случай губят част от клиентите си. Но те си решеват.
Желая им успех занапред.

# 27
  • Мнения: 924
Откога в Капела е 6лв на ден, а не на час? Последната промоция, която видях (вчера) е, че с едно талонче 2я час е беззплатен. Но не забравяй, че там и майката плаща 3лв за себе си...
Определено там е най-скъпо.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Някой може ли да обясни по-подробно от къде може да се влезе с кола там / за Невеляшка питам / ? И има ли достатъчно място за паркиране ?

И още нещо -някой посещавал ли е "Лео" в Палах ? За колко годишни е подходящ и какво има вътре ? Цени ?

# 29
  • Мнения: 19
Хваща се стария път за кварталите /успореден е на цар Освободител/, първата вляво под оградата на ВиК. А паркоместа има достатъчно, особено в почивните дни.
Някой беше публикувал карта по-горе.....

Общи условия

Активация на акаунт