Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 2 тема

  • 74 136
  • 1 198
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 44
И аз да се запиша във вашата темичка нищо че ми е още рано но живо се интересувам защото мисля и аз там живот и здраве да раждам пък и доктора ми е от същата болница.В този ред на мисли дали някоя от вас се е следила при Гемеджиев,знам че е мамолог но аз си ходя от не знам кога при него и си мисля че може и да не си го сменям.Благодаря ви и сте много полезни на нас на които ни предстоят тези хубави мигове през които сте минали вие   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 372
Аз се записвам да чета, че скоро ми предстои раждане Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 683
И аз така.

Peteto, това име нищо не ми говори. И мамолог и гинеколог ли е?
Може да потърсиш с търсачката.

# 4
  • Мнения: 406
И на мен не ми е познато името.

# 5
  • София
  • Мнения: 44
Да и мамолог и гинеколог е  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 387
за бейби бума в Света София, мога да кажа че и аз като раждах януари имаше такъв...и аз стоях два дена в реанимацията на родилното...но пък всички бяха много мили...а бях без уговорки...аз отидох да раждам по обяд и бях последната родила за през деня...родих в 16ч. следващото раждане беше някъде късно вечерта...и да казаха, че сутринта са връщали, но само такива с не активна родова дейност...имаше момичета качени в патологията, такива като мен в родилното и други настанени в разни неползващи се стаи...но връщали само такива с НЕАКТИВНА РОДОВА дейност...няма как да ви върнат, ако раждате...успех на всички Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 132
Сънчо , на 5-тият етаж си има детско отделение. Като те настанят в стаята носят бебето за следващото хранене. Бебетата на практика стоят само при майките. Акушерките идват да ги вимат за тоалет 7 сутринта, в 15ч. и 21ч. и ги връщат по стаите. Само първата нощ ми взеха беба в 12 през ноща. Тогава е последното им хранене (аз още хранех с АМ).

# 8
  • София
  • Мнения: 803
Док. Гемеджиев е първо гинеколог, после мамолог така че , ако решиш съвсем спокойно може да следи бремеността ти и да родиш при него  Peace Това за Петето  Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 44
Питиа благодаря много за отговора   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 54
Като ви слушам колко бебета се раждат сега там, чудя се дали има смисъл да си вземеш пакет? Като не си сигурна дали тая ВИП родилна зала ще е свободна нито пък ВИП стая? Може би е по-добре само да си плащаш за екип и толкова  newsm78

# 11
# 12
  • Мнения: 98
Аз съм много разочарована от лекари,акушери и обслужващи детското отделение!На 3-ти юни отидох в приемния кабинет с изтичане правиха ми проба и казаха не са води,тонове на бебето лоши,но било превъзбудено да не се притеснявам и 3.5 см. разкритие,но не било време пратиха ме да си ходя!На 4-ти всичко се повтаря вече имах и контракции,но казаха,че не били ефективни пак ме отпратиха.На 5-ти вече отидох с болки спиращи дъха на три минути и 7 см. разкритие приеха ме и познайте водити ми намалели драстично а бебе се трови в мекониални води.Изродиха ме много бързо почнаха да падат тоновете а аз на кислородна маска!Всичко това защото два дни ме връщаха!Бяхме на антибиотик и двамата на 5-тия ден ни изписаха с рецепта в ръка,защото нямали място!Аз бях на 3-тия етаж в стая за аборти с още пет родилки,бебетата ни ги даваха само в часовете за кърмене(което се състоеше в столовата на родилното) и това е връщахме ги обратно след половин час.При прибирането ни в къщи плаках при вида на голото си отроче!Крачетата му точно над кокалчетата имаха рани на кръв от ритането в пелените,на дясната му ръчичка лекоплас с памук стоящ поне три дни мокрих го с вода и пак му свалих кожичката при отлепянето с две думи неподдържано бебе!Съжалявам ако съм изплашила бъдещите мами,но това е нашата история!

# 13
  • Мнения: 158
Здравейте мами
Аз съм бременна  и бременността ми следи д-р Ралица Калоянова Василева-Запрянова от ТК,някой има ли наблюдения относно тази лекарка?Никъде не прочетох нищо за нея Rolling EyesА смятам и за раждането да и се доверя Rolling Eyes
Предварително благодаря на всички които ще споделят с мен всичко каквото знаят за тази АГ  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 2 683
mima1977, съжалявам, че така се е получило. Радвам се, че всичко в крайна сметка е приключило благополучно.
Не знам дали някой си изплашила, но темата си е за всякакви разкази така или иначе.
Само ми е странно как ще има кръв от ритане в пелените?
А и дори да са от това не знам какво могат да направят, те бебетата си ги увиват като вързопчета.

Общи условия

Активация на акаунт