Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 2 тема

  • 74 201
  • 1 198
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 135
Някой има ли впечатления от д-р Анита Вълчанова?

Искам и да попитам къде  настаняват родилките след раждането.Може би на втория етаж?На 5-тия етаж знам, че е ВИП-а.По колко момичета са в стая и всяка стая ли има баня и тоалетна?

Да,на втория етаж,като едните стаи са с три легла,а другите са с 4 легла,и една баня се пада на две стаи.

Здравейте момичета. И на мен ми предстои скоро раждане в ТК. Исках да попитам по отношение на забраната за посещения - това означава ли и че на таткото не се показва бебето дори и през стъклената врата?

Мерси
Честно да ти кажа незнам дали ще е така,но преди година и половина родих и тогава не дадоха на мъжа ми да види детето,дори една приятелка акушерка се опита да му го покаже и охраната не и даде newsm78

# 1 111
  • тук
  • Мнения: 510
На първия етаж нещата са си нормално - тонове, ЖК, регистратури ... съвсем по график си работят. По етажите е драмата, заради бебенцата и родилките.

Здравейте момичета. И на мен ми предстои скоро раждане в ТК. Исках да попитам по отношение на забраната за посещения - това означава ли и че на таткото не се показва бебето дори и през стъклената врата?

Мерси

Да, точно това означава. Той трудно ще види и теб. Бебето изобщо. Особено ако обявят национална грипна епидемия. Вчера бях в болницата - роднините стигат до охраната, където оставят "доставките", надписани за родилките. Никакво качване по етажите не допускат. Аз затова се моля да не родя в следващите две седмици, че ще ми е супер мъчно самичка.

# 1 112
  • Мнения: 54
Момичета, дайте идея как се стига до контакт с акушерка. Ако някой познава някоя добра акушерка да казва, поне името й, че аз не познавам нито една, а не изключвам варианта да си направя избор на акушерка вместо на лекар

# 1 113
  • Мнения: 59
Аз раждах преди година при Ташкови-баща и син.Такова внимание не съм си и помисляла, че мога да получа от доктор.Всеки ден единия от двамата идваше при мен,след което ходеше и до детското да пита за бебето.Пари не са ми искали. Мисля,че има доста добри доктори в болницата,само да не попадате на Гогова  Close .Мое мнение.А Григорова не търпи лигавщини,иначе е много добър доктор.
Иначе родилното по принцип е на втория етаж,но ако всичко е заето /както беше при мен/, качват и на 3-я и на 5-я. Две ВИП стаи има и на втория, в отделен коридор до детското.
 Относно лепенките за след секциото,който не иска да си купува - от болницата ще получи марля облепена с лефкопласт. После при отлепянето да не обвините докторите,те нямат никаква вина,че пада и кожа  Cry .
Леко раждане и здрави бебчета на всички  Hug

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 23:51 от Pepe*

# 1 114
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
ЖК има . Аз вчера бях след обяд при Илиев. Почти няма хора, може би се пазят, а може и да са болнички.
Но според мен, чак ако обяват грипна епидемия ще затворят и ЖК.

# 1 115
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
Пак съм аз. Започна да ми харесва да си пиша.
Имам леки контракции, което май си е нормално вече.
Вчера Илиев ми изписа Нутри маг. Видях че 90табл са 55лв и ми стана лошо.
Някой знае ли дали мога да ги заместя с нещо на по-нормална цена и в по-малка разфасовка. Аз трябва да го пия по 1 на ден, т.е. ми трябват 40-45 бр.

# 1 116
  • тук
  • Мнения: 510
Пак съм аз. Започна да ми харесва да си пиша.
Имам леки контракции, което май си е нормално вече.
Вчера Илиев ми изписа Нутри маг. Видях че 90табл са 55лв и ми стана лошо.
Някой знае ли дали мога да ги заместя с нещо на по-нормална цена и в по-малка разфасовка. Аз трябва да го пия по 1 на ден, т.е. ми трябват 40-45 бр.

Можеш с Магнерич, но внимателно виж дозировката, защото НутриМагът е доста по-силен и ако от него вземаш по 1 на ден, от другите ще трябва 2 или 3, но съм забравила, прочети на листовката (в нет-а има и на двете листовки, ще се ориентираш за концентрацията).

# 1 117
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
Мерси

# 1 118
  • Мнения: 1 381
Пак съм аз. Започна да ми харесва да си пиша.
Имам леки контракции, което май си е нормално вече.
Вчера Илиев ми изписа Нутри маг. Видях че 90табл са 55лв и ми стана лошо.
Някой знае ли дали мога да ги заместя с нещо на по-нормална цена и в по-малка разфасовка. Аз трябва да го пия по 1 на ден, т.е. ми трябват 40-45 бр.

потърси в други аптеки. Има и по-малка разфасовка . Аз си я купих от аптеки Ремедиум.

# 1 119
  • София/Варна
  • Мнения: 1 437
Сестра ми роди преди 8 месеца и се оказа, че имала едно шишенце изостанало. И токущо си го взех Joy Joy

# 1 120
  • Мнения: 23 096
Две ВИП стаи има и на втория, в отделен коридор до детското.
Tези стаи са на Гинекологията,май не настаняват родилки там или смао с изрично разрешение.Аз съм лежала една нощ там,защото нямаше места в Патология и с 300 зора ми издействаха стая за една нощ.

# 1 121
  • Мнения: 59
Две ВИП стаи има и на втория, в отделен коридор до детското.
Tези стаи са на Гинекологията,май не настаняват родилки там или смао с изрично разрешение.Аз съм лежала една нощ там,защото нямаше места в Патология и с 300 зора ми издействаха стая за една нощ.


Когато аз раждах си бяха за родилки,момичетата с които бях в реанимация бяха в тях.Може нещо да са променили с новия директор  newsm78

# 1 122
  • София
  • Мнения: 1 891
    И аз като родих, ми ги предложиха, това ми беше и първото ставане след секциото - сама изминах целия коридор дотам. Simple Smile Но бяха тооолкова малки, че само отворих, погледнах и затворих. Как пък няма да платя 70 лв за кутийка метър на два.  Stop

# 1 123
  • Мнения: 304
Момичета,бих искала да ви хвърля едно въпросче и се извинявам,ако сте писали за това,но съм го изпуснала-новата такса за избор на акушерка колко пари е,защото не намерих никаква информация по въпроса?

# 1 124
  • София
  • Мнения: 96
Момичета,бих искала да ви хвърля едно въпросче и се извинявам,ако сте писали за това,но съм го изпуснала-новата такса за избор на акушерка колко пари е,защото не намерих никаква информация по въпроса?

От 1 ноември е 300лв.

Общи условия

Активация на акаунт