Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 2 тема

  • 74 220
  • 1 198
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 373
marinakapina, аз също съм при Ташков. Видяхме се онзи ден и се разбрахме като си взема документите от ЖК, да му се обадя, за да се разберем за евентуални тестове за упойки, за записи на тонове и т.н. Той по принцип е доста зает, има много пациентки, съмнявам се да ти откаже, но се вижте и си поговорете. Ти познаваш ли го?

Minana аз съм ходила при него преди време - може би преди 1 година. Направи ми страхотно впечатление като специалист, а и моя позната роди при него и ми го препоръча. Затова съм се насочила към него, а и болницата ми е най-близо. За това, че е зает съм съгласна с теб - колкото пъти съм го виждала в болницата все тичаше на някъде  Crazy Ташков ли ти води ЖК?
Аз съм точно като теб, ходя си на ЖК в поликлиниката, а отделно от време на време, или като има нещо по-сериозно при Ташков. В 4-5 месец имах кървене и контракции, отидох веднага при него, прие ме в Патологията и постоях 5 дни там, но нещата се оправиха. Като има нещо, което ме притеснява се обаждам само на него. Дъщеря ми я изроди той, живот и здраве синчето ми също. На мен са ми близо и частния му кабинет и болницата. Ако има нещо друго питай  Peace

# 1 096
  • Мнения: 98
milenaire, направо ме уплаши. Тия хора вече полудяха. Да те питам тогава дали разбрах правилно: плащаш си за избор на лекар, който присъства на раждането, а акушерката/акушерките са тези, които са си на смяна, т.е. които ти се паднат.

# 1 097
  • София
  • Мнения: 293
milenaire, направо ме уплаши. Тия хора вече полудяха. Да те питам тогава дали разбрах правилно: плащаш си за избор на лекар, който присъства на раждането, а акушерката/акушерките са тези, които са си на смяна, т.е. които ти се паднат.

да, така е. ако искаш и конкретна акушерка - гледам, че има допълнителна сума. но аз лично не мисля, че чак и акушерка има смисъл да се избира.

# 1 098
  • Мнения: 190
а за нормално ражадане акушерката не е ли по-важното лице ???

# 1 099
  • Мнения: 406
При нормалното раждане акушерката е тази, която изражда. Лекарят общо взето натиска и после шие. Както и се включва, ако, не дай Боже, има усложнения.

# 1 100
  • София
  • Мнения: 96
а за нормално ражадане акушерката не е ли по-важното лице ???

Акушерката е главно действащо лице в процеса на нормалното раждане!

# 1 101
  • Перник
  • Мнения: 257
Момичета може ли някой да ми даде телефона на доктор Ташков както и адреса къдете приема (частния му кабинет) Благодаря предварително  Hug

# 1 102
  • Мнения: 190
пратих ти ги на лични

# 1 103
  • София
  • Мнения: 2 109
Купих един пакет Памперс 1 размер 33 бр. (15 лв  Crazy ) и един пакет мокри кърпички Памперс 72 бр. Надявам се да стават Peace

# 1 104
  • Мнения: 1 745
Някой има ли инфо дали има ЖК?Аз трябваше да отида този вторник,но не можах.Мислех да отида другата седмица,но чух,че били затворили ЖК.Някой има ли достоверна информация? newsm78

# 1 105
  • Мнения: 217
pebs пробвай да звъннеш на този тел 02 822 1808.... аз поне вчера се обадих за откритите врати и ми казаха че се отлагат... та ако си по упорита може да ти вдигнат накрая и да ти кажат Peace

# 1 106
  • Мнения: 190
ами аз вчера бях за болничен там си бяха жените. Аз отидох към 12.30 и нямаше никакви жени и ми стана доста странно, но незнам би трябвало да има, ама все пак си питайте.

# 1 107
  • Мнения: 1 745
Ами аз мисля направо в понеделник да звънна на мобилния на Илиев,дето ми води ЖК,щото и да има днес и утре,по новините казаха,че до края на тази седмица се очаква да обявят национална грипна епидемия и за др. седмица може вече да няма. Peace
Имам позната акушерка и тя споменала,че били затворени,но понеже тук нищо не съм прочела,реших да питам.
  bouquet
Амбър,този телефон къде е,на регистратурата ли?

# 1 108
  • София
  • Мнения: 310
Здравейте момичета. И на мен ми предстои скоро раждане в ТК. Исках да попитам по отношение на забраната за посещения - това означава ли и че на таткото не се показва бебето дори и през стъклената врата?

Мерси

# 1 109
  • Мнения: 448
Някой има ли впечатления от д-р Анита Вълчанова?

Искам и да попитам къде  настаняват родилките след раждането.Може би на втория етаж?На 5-тия етаж знам, че е ВИП-а.По колко момичета са в стая и всяка стая ли има баня и тоалетна?

Общи условия

Активация на акаунт