Случайна засечка с Другата жена в интернет

  • 7 942
  • 136
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 965
Перфектната комплексарска реакция от негова страна.
Бъди сигурна, че тепърва ще ти се обажда - от уж "невинни" покани за кафе до желание да сподели колко е щастлив без теб и с поредната "любима".
Такива много ги обичам - не е трябвало да го уведомяваш лично. От опит го казвам...

# 136
Сега са по цял ден двете в интерент и кроят план за отмъщение.
Това се случва не само в интернет...
Беше забавно!  Crazy Mr. Green

Аз наистина не разбирам коя що-годе средно интелигентна жена би повярвала, че един мъж, който върти любов с няколко жени, би могъл да бъде "наказан" от жена с нещо женско.
Може, може! Вервай ми! Първо побеснява от яд, че е разкрит и че двечките, вместо да се хванат за косите, стават дружки, и си изкарват страхотно. После и всичко останало. Wink

Аз да кажа от личен опит... по подобна схема се запознах с моя .... братовчедка от друг град! Оказахме се с общ любовник в чата, аз си бях направила регистрация с ник почти като неговия, но с една незабелжима точица  Laughing и така тя ме помисли за него и ме заговори, поговорихме си доста, тя въобще не се усети, че не говори с него, голям майтап, аз накрая и казах, че не съм човека за когото ме мисли и тя реши, че говори с брат му, но аз не се издадох. После си направих пак нова регистраия, избрах си мъжки никнейм и аз я заговорих, започнах да я свалям, поисках и снимка. Когато обаче получих снимката от е-майла й, където си беше написала фамилията ми светна познато име. Разпитах я точно от къде е и се оказа, че ....... сме братовчедки - трети.  Mr. Green Тогава аз и разказах всичко и си чукнахме даже среща и кафе пихме, въобще напълно безпроблемно се запознахме. Аз съответно въпросния младеж го отсвирих. Не  мина без драми, той я заплашваше да не говори въобще с мен, да не ми вдига телефона, да отрича, че го познава и пр., ама на мен вече ми беше ясна ситуацията и бях решила, че няма да се занимавам повече с него. Между другото братовчедката е с десетина години по-възрастна от мен, а въпросният момък беше с година по-малък от мен. Така че подобни историйки хич не са рядкост, особено в нета, даже са си нещо обичайно. Изобщо в реалността е пълно с подобни сапунки. Всеки обаче си преценява докъде да стигне и дали ще продължи да се прави на разсеян, зависи кой какво очаква от подобни контакти.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт