СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - пожелай си училище

  • 22 881
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
noshtna ptica, горда съм с резултатите им ( освен това съм горда и със себе си, защото допълнителната им подготовка по математика идваше от мен Mr. Green). Важното е, че разбраха, че хубавото идва с много труд.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И ние сме така. Дъщеря ми ходеше на курс, но аз я подготвях с лог. задачи, защото имах лошо предчувствие. Представи се чудесно по математика. Когато се похвалихме на госпожата от курса, тя каза: - Чудесно! В курса решавахме много такива задачи! Похвалихме се и на класната до 4 кл., т.к. много си я обичаме и тя каза: - Чудесно! В 4 кл. решавахме много такива задачи!
Повече пред никой няма да се хвалим.

# 17
  • Мнения: 2 433
ние днес се записахме! Hug написахме разни 6-7 желания... въпреки , че ние имаме само едно желание. Имаше освен нас още 8 деца с родители, за наше нещастие 7 от тях бяха за нашата гимназия Tired Но кагато подадохме документите бяхме от последните - само на нас, след като ни видяха удостоверението за завършен 7ми клас  ни пожелаха успех на първо класиране,  усмихнаха ни се мило и ние се почуствахме много горди.. Оказа се че оценките , които тук в сравнение с вас ни се струват нищожни , сме на едно добро ниво в нашият град. Просто...нещата по райониране са различни!

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 20:16 от JuliS

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Утре смятаме да подадем заявленето, защото хич не обичам понеделниците,а не ми се иска да оставям за накрая.

Казаха ми, че утре гнездата няма да работят заради изборите.
Не е лошо да проверите преди да отидете.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 634
Момичета, днес бяхме на разузнаване в нашето гнездо - 44-то в Суха река - ще работят в понеденик!

Погледнахме първо "стената на плача",.. цели страници с резултати, започващи с 3 по математика,.. Цели страници!

После си взехме служебната бележка - "Оо,. мн хубави резултати!",..  
"Аз съм много довлна!"  bowuu, отговорих,..
Тук като чета, в някои гнезда сигурно са се концентрирали само отличниците, щом не им прави впечатление/меко казано/ резултата на децата  Ви!  Laughing

Не дават заявления за вкъщи - на място , защото "има малко разминаване с кодовете в интернет  #Crazy и,. за да не стане грешка - на място!" Това, което аз отнесох, от нета, е по-различно и затова няма да рискувам

Едно момиче от класа на сина ми го бяха върнали, защото копието на дипломата от училище , било на цветен ксерокс и приличало на оригинал!  Thinking така че - само черно-бели копия! И медицинско за професионалните гимназии , за езиковоте - не е необходимо

Ние в понеделник ще подадем заявлението,.. още малко размисъл в/у желанията след първото



# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не мога да се изкъпя в морето от вас! Laughing Докато се обърна от гръб на корем и хайде нова тема.
Ще подаваме заявлението в понеделник,сега мислим стратегията.

# 21
  • Мнения: 7
към shiva58 - В МГ приемаха ли предварително попълнени заявления или държаха да става на място? Да знам да не попълвам напразно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 716
Шива  Embarassed поправих се. Извинявай   bouquet

Ани р 2000 - кутията ти е препълнена. Влизате 1000% С 82-ри резултат сте! Дори всички преди вас да са момичета с 1-во желание НЕГ, ще има 10 класирани след вас.
Можеш да почерпиш  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 99
Шива  Embarassed поправих се. Извинявай   bouquet

Ани р 2000 - кутията ти е препълнена. Влизате 1000% С 82-ри резултат сте! Дори всички преди вас да са момичета с 1-во желание НЕГ, ще има 10 класирани след вас.
Можеш да почерпиш  Laughing

Знаток, много ти благодря! Ще черпя всичките! А с теб ще се видим там на 15 Септември!   newsm44 newsm51

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Подадох и всичко е наред. Не съм губила времето на служителките с писане на излишни неща. Цел една, паралелки две.

Не намирам линка за който писах в предишната тема.  newsm78


Подадох и за лична карта, изненадох се, че поискаха две снимки. Е носех ги, явно съм забравила.

# 25
  • Мнения: 12
Искам да попитам като попълваме желанието пишем ли и профилиращите предмети или само профила и 1вия ЧЕ? Всъщност желанието ни е едно - 1 НЕГ. Въпросът е в нашия случай: 91 ГПНЕ пр. ЧЕ-НЕ, АЕ или 91ГПНЕ пр. ЧЕ-НЕ, АЕ, М, ИнТ?

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 anna_kab пише се цялия ред. Само кодовете искат те да ги напишат.

# 27
  • Мнения: 12
Какво значи целия ред? Със всичките профилиращи предмети или само до 2рия ЧЕ?

# 28
  • Мнения: 2 716
91-во има само един профил. Просто го напиши. Можеш да напишеш и само 91-во с изучаване на немски.

# 29
  • Мнения: 12
91-во има само един профил. Просто го напиши. Можеш да напишеш и само 91-во с изучаване на немски.
А как да уточним 2рия ЧЕ какъв е, защото знам, че има АЕ и РЕ?( или това става при записване)

Общи условия

Активация на акаунт