Августинки 2009 - тема №46

  • 11 176
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
dolls оххххх и при нас е така-ще си имаме момиченце и естествено трябва да е на свекър ми  Sad -иван.и моя мъж го подкрепя така че те разбирам напълно а така исках да е на баща ми -николай  Joy аз пък искам с н dolls ако искаш ще се сменим  Joy за сега измислих йоана-никол.харесва ли ви Thinking или ивета-никол

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 714
На мене генератора за фамилия Харалампиева ми даде име Мария-Хуана Харалампиева. Нещо хич не ми звучи добре, а пък и това Хуана е доста далече от всичко българско  Grinning

А днес наистина срещата в Хепи с мамите беше 10 пъти по-интересна от самата лекция.  Laughing

# 17
  • Мнения: 370
Ива,ти искаш с един куршум 2 заека да уцелиш GrinningМоже да кръстиш бебка Иванина и на двамата.И моя свекър е Иван,ама със свекито са на нож Joy,така че не мога да се възползвам от неговото име.

# 18
  • Мнения: 116
Ива,ти искаш с един куршум 2 заека да уцелиш GrinningМоже да кръстиш бебка Иванина и на двамата.И моя свекър е Иван,ама със свекито са на нож Joy,така че не мога да се възползвам от неговото име.
newsm62 newsm10 да наистина с един куршум два заека.иванина е добро предложение

# 19
  • Мнения: 5
А днес наистина срещата в Хепи с мамите беше 10 пъти по-интересна от самата лекция.  Laughing
Напълно съм съгласна Simple Smile Качих снимките. Ако съм объркала някой в описанието, моля да ме извини и да ме поправи. И специално Маноела да ме извини, но не й запомних ника а само името.

# 20
  • Мнения: 1 241
Благодаря за новата тема!   bouquet

...Андреа Тотев  Shocked Не знаех, че ставало и за мъжко име  hahaha

Цвети, аз имам братовчед, който се казва Андреа и приятел (австриец) със същото име. Става и за мъжко.

# 21
  • Мнения: 370
Ауу,колко тумбачета на едно място,много сте сладки.

# 22
  • Мнения: 219
dolls, ами то май още по-добре. Кажи й, че ако толкова претендира да се кръсти на някой, може да се казва и Иван, може би тогава ще размисли, а? Все пак нали той е баща на мъжа ти, що пък да не е на него, като ТОЛКОВА държи да е на някого.

Аз с 1-вото дете много се чудех отначало, после реших, че ако е на свекитата, ще ми е и по-лесно да измисля име, а 2-рото на нашите. Като нито едните, нито другите държат на това, и никой не би се разсърдил. Юлето е на баба си Юлия, а малкия ще е на баща ми. Ако се окаже момиче, ще е на майка ми, макар, че още не знам как точно, защотото тя името Росица не си го харесва. Абе дано си е момче Simple Smile

Дю, всъщност права си, че става и за мъжко име.

Мацки, аз преди два часа изядох около 200гр бурканче сладко от ягоди, и като ми стана лошоооо. Малко ми оставаше да си бръкна в гърлото. Ама ми се поразмина, трябва да внимавам какво и колко ям май.

# 23
  • Мнения: 27
Много сте хубавиииииииииии  Hug  bouquet
Другия петък ще дойда да видите жив хипопотам  Wink Flutter

# 24
  • Мнения: 1 569
Момичета имам въпрос към мамите, най-вече които имат деца и които стерелизират Simple Smile  Когато стерелизирате шишета, биберони и т.н. колко време като ги извадите от стерелизатора/тенджерата са стерилни? И трябва ли да ги оставиш да изсъхнат (преди примерно да затвориш шишетата или да сложиш биберона в кутийка за биберон)? ИЗсушаването от самосебе си ли трябва да стене или може и да се бършат???  newsm78

Дан4е
, стига заплахи!  Rolling Eyes Вече не ти вяарвам пЪ, че ще дойдеш на обща среща!!!  Crossing Arms Naughty

Долс: Ивета е много добър вариант...

За Андреа знам, че на Запад е много разпространено и за момиче и за момче, но за БГ не бях чувала, че става и за момче  Laughing

Ама вярно сме много сладки на снимката  bowuu Joy

# 25
  • Мнения: 370
Ама,Янче бебо е момче Grinning

# 26
  • На плажа
  • Мнения: 1 109
Долс,и аз от това се страхувам,защото вътрешното ми чувство,още от началото на бременноста ми е за момиче,но докторката казва момче.Не,че ако е момиче ще се разочаровам,но вече всички близки и приятели и роднини са се настроили за момче,но пък в крайна сметка да му мислят те.
Захира ти с какъв термин си,понеже никъде не те видях в началото на темата,а гледах три пъти #Crazy

# 27
  • Мнения: 140
Данче, тя тази акушерка винаги така прави и в началото се падах само при нея. После попаднах случайно на едни младички и ги помолих да ме пишат така, че да се падам когато те са на смяна. Ама ей така пак се случи да сменя часа и се паднах при тази пак.

Генераторът на имена е просто супер!!! Смяла съм се с глас Laughing Mr. Green

И теста много ми хареса, браво Сънчо  Peace

Янче, за стерилизането на курса за бременни казаха да се варят 5мин. и после се слагат в топлата суха тенджера, за да изсъхнат естествено от топлината й Peace

После ще гледам снимките, че гостите вече се сърдят, но не мога да ви изчета.....

# 28
  • Мнения: 116
 Sad ама къде е този генератор на имена не можах да ги намеря  newsm78 може да ми се падне нясое име :хуан-хосе родригес   Joy

# 29

Общи условия

Активация на акаунт