Августинки 2009 - тема №46

  • 11 170
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 464
и аз от това се страхувам,защото вътрешното ми чувство,още от началото на бременноста ми е за момиче,но докторката казва момче.

И моето е за момиче,но доктора каза момче.
dolls,на какъв ехограф те гледаха?
Любопитно ми е,защото мен ме гледаха и двата пъти на 3D и лекаря беше убеден.
Но нещо май аз не съм newsm78

# 46
  • Мнения: 370
И моето е за момиче,но доктора каза момче.
dolls,на какъв ехограф те гледаха?
Любопитно ми е,защото мен ме гледаха и двата пъти на 3D и лекаря беше убеден.
Но нещо май аз не съм newsm78

Гледаха ме на обикновен ахограф,но си имам и снимка с атрибутите на малчо Joy

giuli и на мен все момиче ми казваха Laughing.Тестисите на момченцата слизали в по-късни месеци и май за това се получават такива обърквания,а и аз не съм ходила на 3д или 4д.

Бебо,живот и здраве май ще се казва Николай.Свекито съвсем си е навила на пръста,че трябва да е на нейно име ooooh!.Ще си имаме поредния Ники в семейството hahaha.Абе той само да ми е жив и здравичък...

# 47
  • Мнения: 1 464
Тестисите слизали по-късно та от момиче става на момче,пъпната връв я бъркали за нещо друго,та от момче после излиза момиче.
Абе докторска му работа.Само да е живо и здраво!
А Николай на мен много ми харесва!

# 48
  • Мнения: 219
Янче, мисля, че на една страна ги слагах, хем да не се събира водата вътре, хем да изсъхва по-бързо на въздух. А бибите - точно така, в кутиики, или ако си имат предпазното за самата биба, само с нея, като изсъхне (ама как го обясних...).

Май името Иван ще изчезне, за разлика от Николай  Mr. Green Леле, момичета, будна съм от 10ч, надигнах се в 11ч, минах през 00, и още се излежавам. Чакам нашия тати да се прибере, а малката леля й я нахрани.

# 49
  • Мнения: 338
Здравейте сладурки... Днес няма никой тука, къде сте се изпокрили днес... Аз да ви по4ерпя 4е моят мъж днес има рожден ден    newsm38 Wine Glass 


Ама нещо незнам как да сложа картинки , ама.... чувствайте се по4ерпени  Joy

# 50
  • Мнения: 196
Тина на 29 август ми е термина, ще взема да се добавя на първа страница Laughing

Момичета много са ви хубави снимките от срещата. Аз вчера вечерта много се бях изплашила, защото от умора ли от какво ли като ме почнаха едни пристягания болезнени и нали не трябва да са повече от 10 на ден, а само за половин час имах 5-6, пих магнерот и после съм заспала.
Ние днес почваме ремонта на детската стая и сега е едно пренасяне вкъщи, изхвърляне на ненужни вещи, защото стаята не е ползвана за друго освен за склад. Та в понеделник може би ще мога вече да се похваля с готова стая.

# 51
  • Мнения: 116
A_S_Y_77 да ти е жив и здрав   Gift newsm59

# 52
  • Мнения: 196
A_S_Y_77 да ти е жив и здрав рожденника и само да те слуша!

Аз забравих да ви попитам мислите ли да си взимате помпа за кърма преди раждането и ако да каква? Аз мисля да си взема механична, тоест ръчна  Laughing , но не знам каква марка. Гледах на Медела, на Томи Типи, на Чико, на Нук, но като, че ли най-много позитивни мнения събрах за Авент. Вие каква сте си взели или мислите да си взимате?

# 53
  • Мнения: 116
A_S_Y_77 да ти е жив и здрав рожденника и само да те слуша!

Аз забравих да ви попитам мислите ли да си взимате помпа за кърма преди раждането и ако да каква? Аз мисля да си взема механична, тоест ръчна  Laughing , но не знам каква марка. Гледах на Медела, на Томи Типи, на Чико, на Нук, но като, че ли най-много позитивни мнения събрах за Авент. Вие каква сте си взели или мислите да си взимате?
и аз мисля да си взема още за родилното,че леля ми като ражда едвам и намериха от някъде.понеже бебче не може всичко да "изяде"и гърдите й бяха станали мн твърди и я боляха.мои приятелки са ползвали на вертони и чико и са доволни.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Аси 77, да ти е жив и здрав рожденника и само хубави изненади да ти прави!!! Ей това е за него  Laughing  Laughing Laughing

 

Не се сърди, има празник човека  Laughing

Леле, Кате, Джули, разкрихте ме  Embarassed Embarassed Embarassed Благодаря!

Кате, не се притеснявай за тия контрации. Нали малко ни остана...

# 55
  • Мнения: 76
A_S_Y_77 да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича и много да те глези!
А за помпа и аз съм събрала най-много позитивми мнения за АВЕНТ, но ръчната. И ще си купя такава. А кумата ми каза задължително да си я нося в болницата.

# 56
  • Мнения: 3 372
Момичета благодаря за отговорите Hug Значи ще си сложа в найлонова торба моите неща, които включват 2 хавлии, 2 нощници, джапанки и един несесер с козметични принадлежности Peace А за бебето нещата ще приготвя в сакче и ще ми ги донесат когато трябва Peace
За помпата за кърма аз още се чудя дали да купувам newsm78 Чета из форума, че на някои жени изобщо не им трябвала, на други им трябвала веднага и аз незнам от кои ще съм Thinking Пък искам да си купя на Авент и не ми се дават евентуално излишно 80лв Thinking Направо незнам какво да правя newsm78

# 57
  • Кърджали
  • Мнения: 10 354
Аси, да ти е жив и здрав рожденика.
http://shop.danet.bg/popup_image.php?pID=4428 Ето на такова легълце ще спи моята малка  принцеса, когато се появи. Днес го взехме, сега гледам кашона едно нетърпеливо и чакам таткото да благоволи да го сглоби тези дни ...

# 58
  • Мнения: 219
Аси, честит ти рожденник!

Ice Queen, и аз не бих купила предварително. Все пак 80лв са си 80лв, а може да нямаш нужда от нея. Пък винаги може да пратиш мъжо да ти я купи, ако се наложи. За 1 ден няма да ти се пръснат гърдите, пък и винаги може да се пробваш на ръка да изцедиш, макар, че за 1-ви път и с помпа си е трудно, докато самата кърма тръгне. Та кой както си реши  Peace
А какво ще приготвяш за бебето, памперси и кърпи ли? Може и за тебе си да сложиш някой друг аксесоар, ще ти трябват превръзки, тоал хартия, дори и за теб мокри кърпи биха ти вършили мн добра работа, разните му гащи, сутиени...

# 59
  • Мнения: 8
A_S_Y_77 да ти е жив и здрав    nbirthday Tada


Ето мимичета и онова гадно клипче,където оная ражда пред детето си а мъжа и върши друга работа   Mr. Green
Не знам дали тва е нормално  newsm78

http://www.youtube.com/watch?v=dfoQmE7JYZU

Общи условия

Активация на акаунт