Августинки 2009 - тема №46

  • 11 183
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8
Честита дъщеричка на Стаси. Да е жива и здрава!!!

Малеее..и при нас се почва...и аз като Джули стоплям вече..ама бавно!
Толкова се радвам, че чак ме е страх  Confused

# 241
  • Мнения: 15
Стаси,честито мила,да ти е жива и здрава щерката да те слуша и радва цял живот Hug

  ooooh! тамън си мислех,че аз ще съм първата родила,но Стаси ме изпревари Wink

# 242
  • Мнения: 34
абе, мами някой с парола да сложи бебчето на първа страничка!!!

# 243
  • София
  • Мнения: 382
Честито бебче, да си го гушка със здраве и да се слушат взаимно много  smile3503
Момичета, имате ли някакво ваше вътрешно усещане кога ще е деня, като съм си внушила, че при мен ще е 23-ти безпричинно и съм си убедена и никой не може да ме разубеди smile3534

# 244
  • Мнения: 38
Малееее суперско  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm30 newsm32
ЧЕСТИТО НА МАМА СТАСИ И НЕЙНАТА МАЛКА ПРИНЦЕСА!!!   bouquet НЕКА ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И ДВЕТЕ!!!!

Аз да си призная така се развълнувах, че се поразплаках, от радост де!

Айла, ако позволиш може ли няколко въпроса за кърменето: от кога да започваме да се мажем с Гармастан и каква е схемата? какви други подготвителни действия е препоръчително да предприемем, за да сме максимално готови? Казваш, че е хубаво да започнем да се цедим още след раждането, но къде се цедим, това означава ли да си носим някакви специални шишета в багажа за родилното? С помпата ли се цедим или на ръка? Имало и някакъв чай за кърма - кога трябва да започне да се пие, от къде се взема? Абе най-добре ако поразкажеш стъпка по стъпка какво трябва д асе прави ще е най-добре  Embarassed  Дано и на другите мами им е интересно  Hug

Тина какво стана с прегледа, нищо не казваш??

# 245
  • София
  • Мнения: 2 709
Калина, аз имам парола, но нямам никаква идея как да го оформя.

Ще помисля, но ако на някоя от вас и е хрумнало как да оформи първото бебе, пращам веднага паролата.

# 246
  • Мнения: 1
Честито на мама Стаси, да и е живо и здраво малкото момиченце, бързо да наддаде и скоро да си се гушкат в къщи.
А мама Стаси да ни се похвали лично като се прибере, че в нашия форум не е писала от 22-ри март.  Sad
Да е живо и здраво първото бебче!!!
Тъкмо се опитвах да се сетя коя е тази мама, а то тя не е писала от толкова отдавна...
Абе много дребно ми се струва за 34 седмица  newsm78...  но съм сигурна, че всичко ще е наред!!! А тя от София ли е и къде е раждала.. май не се знае..
Ох, мама, нали ми е на гости, та изглади последните неща за бебока, общо взето и аз съм готова, даже едни приятели ходиха до Икея в Солун и си поръчах по тях скрин за бебока, че ми липсваше, а тези, които ги продават към бебешките легла не ми харесват...
  bouquet

# 247
  • Мнения: 2 374
Честито първо бебенце! Hug Heart Eyes
Дано всичко с майката и бебето да е наред и се възтановят бързичко. Praynig

# 248
  • Мнения: 341
Честито първо бебенце и от мен!  smile3501
Пожелавам да е здраво и да радва много мама и тати!

# 249
  • Мнения: 53
Мами Августинки, Честито Ви първо бебенце - да расте здрава и щастлива малката принцеса!

Бъдеща мама Септемврийка.

# 250
  • Мнения: 8
Аууу супер има го бебока на първа страница...само дата няма  Wink

# 251
  • Мнения: 2 374
Добавих първото бебенце,но по натам ще ги оформям по дати,че нямаме всеки ден бебнца. Hug

# 252
  • Мнения: 219
Еееее, честито ни първо бебче. Мама и бебе да се възстановяват бързо, и когато са си вече в къщи да се отчете и при нас  Hug

Днес тъкмо казвах на зълвата, че преди при дек почнаха от 2-ри ноември, а при нас още няма. И ето го първото бебче Simple Smile

Относно цепването по време на раждане, въобще не се усеща, аз разбрах само по движението на ръката на акушерката. Така, че това да не ви притеснява.

# 253
  • Мнения: 196
Момичета, имате ли някакво ваше вътрешно усещане кога ще е деня, като съм си внушила, че при мен ще е 23-ти безпричинно и съм си убедена и никой не може да ме разубеди smile3534
Аз имам вътрешно усещане, но не му вярвам много, защото по същия начин усещах, че  съм бременна с момченце, пък то какво се оказа.
То принципно не е много хубаво да се раждат бебоци толкова рано преди термина си, но като са тръгнали да излизат остава само да се молим да са здравички и бързо да наддават. Обикновено ги чакат да станат 2200 за да ги изпишат, но пак са много мънички.

# 254
  • Мнения: 140
Да ви кажа под секрет днес тъкмо си оправих багажа за родилното... А пък вижте как ни изненада първото бебче, нищо чудно да започне бебевалеж  Peace Party

Общи условия

Активация на акаунт