Августинки 2009 - тема №46

  • 11 184
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 569
Петя, защо пък под секрет бе мила? Simple Smile Моят багаж е стегнат от средата на 8ми месец (макар още да не съм си намерила чехли за баня). Именно защото раждания стават И толкова рано, недай Боже.

Ра Ив
: Моето усещане е за 25 юли Simple Smile Толкова силно го искам, че дано да стане така  Praynig Peace

# 256
  • Мнения: 233
Честито на мама Стаси. Тъкмо си мислих, че ще успеем всички да влезем в 9 месец, ама май трябва да сме готови и за изненади, но и в 8 месец е добре. Да са живи и здрави, пък когато дойдат.

# 257
  • Мнения: 140
Янче,
Казвам "под секрет" щото мъжът ми смята, че е още рано, но пък не ми се противи и ме оставя да правя каквото реша. Виж бабите са друго нещо, даже и сестра ми е в съюз с тях за всичко че е рано, че има време и т.н. Но започнах да ги поразчупвам...

За чехлите, мога да ти взема от тук ако искаш...но е хубаво да си ги видиш ти и да ги пробваш... Ако искаш ще ти ги снимам  Wink

# 258
  • София
  • Мнения: 42
Е-е-е-е-е,ЧЕСТИТО НИ ПЪРВО БЕБЧЕ!!!Не мога да повярвам!Да са живи и здрави и мама бързо да се възстановява.Дано се върне по-скоро,че да ни разкаже малко повече как е минала раждането.
Янче,и аз днес ходих до Джъмбо за мокри кърпи,как не сме се засекли...Само,че не посмях да взема,все ме е страх тези евтините да не му предизвикат някаква алергия и нещо подобно SadПомотах се,но нищо не си харесах,прекалено ми лъха всичко на китайско производство...
Захира, за цепването от раждали мами също чувам ,че на фона на останалите болки не се усеща,но за шевовете много си зависи.По принцип във всяка болница е различно.На сестра ми напрмер не са й сложили упойка и каза,че я е боляло повече и от самото раждане и контракциите.Но за МД специално,на Отворените  врати казаха,че ползват много анестезии,а и ти нали ще раждаш в Токуда-съмнявам се да те оставят без упойка,а и винаги може да си поискаш-нали им плащаш все пак!

# 259
  • Мнения: 1 569
Джемааа: ааа, кой не чете добре? Wink Аз ходих там да взема евтини мокри кърпички и памерси само за родилния дом, не за моето бебче, тъй като до колкото знам тези, които носим не ги ползват за НАШИТЕ бебоци, а ги слагали в някаква стая и на кой каквото се падне... Знам, че звучи кофти, но ми е криво да дам хубави Памперс, а на моето бебо да му сложат някакъв евтинджос. Доста ги и крадяли хубавите... Та и аз реших да взема евтинджос щом ще е така Sad Абсолютно си права, че в Джъмбо почти всичко лъха на Чайнийс!  Rolling Eyes Ама вярно как не сме се засякли?  Hug

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 1 719

Ха Честито ни първо бебче!!! Мамо Стаси, жива и здрава да ти е дъщеричката! Много здраве, щастие и късмет ...!!! Пожелавам бързо възстановяване и скоро да се приберете у дома!   bouquet  bouquet  bouquet



Захира, всички изследвания са си в мен. И да, антитела се правят само на мамите с отрицателен резус фактор.

# 261
  • Мнения: 233
В ТК нали искат памперсите да са "памперс", но сигурно ще се задоволят и с други(

# 262
  • Мнения: 33
Честито първо ни бебче!!!! Дано и Стаси и Мария-Магдалина са добре и малката бързо да заякне!
Като прочетох новината такъв рев му дръпнах, че едвам вигнах телефона на мъжа ми като ми звънна / а не познавам Стаси  Blush

ra_iv - имам съмнения, че може да сме се видели в Каварна - не бяха много жените с големи тумби, които видях там Wink Само че ентусиазмът ти е наистина голям - 2000 км... Ако Каварна не ми беше до пъпа щях да видя Scorpions през крив макарон Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Захира - като цяло момиченцата са повече от момченцата, дори в световен мащаб жените сме си болшинство  Flutter Не знам обаче защо всички от приятелското ни обкръжение имат момченца при такава статистика Wink Че и ние нали момък чакаме  Laughing
napetia -  ние чакаме бебевалежа с нетърпение, но нека се забави още мъничко, за да мине по-спокойно Simple SmileSimple SmileSimple Smile Нали всички сме затова тук   bouquet

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 19:55 от Perpeto

# 263
  • София
  • Мнения: 1 251
ЧЕСТИТО ПЪРВО БЕБЕНЦЕ!!!
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО НА МАМА СТАСИ МОМИЧЕНЦЕТО!!! ДА ПОРАСНЕ БЪРЗО И ДА СЕ ПРИБИРАТ В КЪЩИ!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

За местните упойки на една от лекциите на 9 месеца в Пловдив ни казаха, че ако не ни поставят по време на шиенето имаме пълното право да съдим и клиниката и доктора.

# 264
  • София
  • Мнения: 42
Джемааа: ааа, кой не чете добре? Wink Аз ходих там да взема евтини мокри кърпички и памерси само за родилния дом, не за моето бебче, тъй като до колкото знам тези, които носим не ги ползват за НАШИТЕ бебоци, а ги слагали в някаква стая и на кой каквото се падне... Знам, че звучи кофти, но ми е криво да дам хубави Памперс, а на моето бебо да му сложат някакъв евтинджос. Доста ги и крадяли хубавите... Та и аз реших да взема евтинджос щом ще е така Sad Абсолютно си права, че в Джъмбо почти всичко лъха на Чайнийс!  Rolling Eyes Ама вярно как не сме се засякли?  Hug
А-а-а,щом няма да ги ползват на нашите бебешоци тогава и аз съм ЗА евтините Simple Smile

# 265
  • Мнения: 2 382
Честито ни първо бебче!Мамо Стаси, честита рожба!Бързо възстановяване ио скоро да сте вкъщи и двете  bouquet!

# 266
  • Мнения: 219
Звезди, как ще искат Памперс бе, аз предния път дадох някакви евтини, даже не беше и голям пакет. Все пак нормално раждане - 3 дена, сменят май около 4 пъти памперс, за какво да давам 70бр? Дори м/удругото в сайта им пише, че е пожелание, макар, че си правят намеци и си ги искат де, но не претендират какви.
Абе вчера в сайта им гледах какво да си носим и не са променили нищо, та се чудя защо така не са дали нощница на мамата дето писа тук. Че като нямам какво ще ме правят, гола ли ще ме държат? Когато аз раждах, знам, че са оплакваха, че им намалели, щото и персонала, и пациентки ги крадяли. Ама чак пък толкова....знам ли.

# 267
  • София
  • Мнения: 12 304
Звезди, как ще искат Памперс бе, аз предния път дадох някакви евтини, даже не беше и голям пакет. Все пак нормално раждане - 3 дена, сменят май около 4 пъти памперс, за какво да давам 70бр? Дори м/удругото в сайта им пише, че е пожелание, макар, че си правят намеци и си ги искат де, но не претендират какви.
Абе вчера в сайта им гледах какво да си носим и не са променили нищо, та се чудя защо така не са дали нощница на мамата дето писа тук. Че като нямам какво ще ме правят, гола ли ще ме държат? Когато аз раждах, знам, че са оплакваха, че им намалели, щото и персонала, и пациентки ги крадяли. Ама чак пък толкова....знам ли.
  На вратата на детските наистина пише да са памперс като марка. За нормално родилите искат от по-малкия пакет за секцио два. Като ме видя че обаче и аз си преобувам малката с мои си памперси ми донесоха половината от моя си пакет да е при мен в стаята да си я преобувам, бях много доволна. А нощница ми намериха, но сестрата извика една санитарка, която се бави и изрови отнякъде една. Но аз раждах и нямаше време да чакам да ми купят и донесат.... А вече във Випа си имаше нощници.

# 268
  • На плажа
  • Мнения: 1 111

Тина какво стана с прегледа, нищо не казваш??
Не казвам,защото знаеш ли колко ми е трудно да седя згъната и да пиша Mr. Green
Днес направих повторно обременяване с глюкоза,за да се определи дали наистина съм развила диабет или първия път е бил лъжлив резултата.Указа се,че всичко е в норма,иняма да се налага приемането на инсулин,само ще трябва да огранича сладкото и тестяното.Пък пусто,как само това ми се хапва Mr. GreenИ диня,много диня,пък върви да спиш после през ноща Joy
Взеха ми влагалищен секрет,а преди седмица ПКК и урина.
Днес направихме първият запис на тоновете.Доки каза,че резултатите са супер.Имам малко контракции,нормално било за това време.За менструалните болки каза,че не са проблем,стига да не са на често.Само съжалявам,че не ме гледа на видеозон,но след две седмици съм отново на преглед и тогава ще го видим бебо.
Да не забравя да честитя на Стаси бебчето.Да е живо и здраво и скоро да се прибере в къщи.И аз съм с термин 18.08,пък моето бебче преди месец беше 1.650кг. Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 219
  На вратата на детските наистина пише да са памперс като марка. За нормално родилите искат от по-малкия пакет за секцио два. Като ме видя че обаче и аз си преобувам малката с мои си памперси ми донесоха половината от моя си пакет да е при мен в стаята да си я преобувам, бях много доволна. А нощница ми намериха, но сестрата извика една санитарка, която се бави и изрови отнякъде една. Но аз раждах и нямаше време да чакам да ми купят и донесат.... А вече във Випа си имаше нощници.

Може би е от сега, преди не мисля да имаха претенции. Както и да е де, това го взема мъж ми след като се роди, така, че хич няма да го мисля, пред самата болница продават малки пакети памперси, както и кърпички. А иначе нормално е в зависимост от броя дни да трябва да дадеш различен брой. А този път сигурно и аз ще си го повивам и ще си е при мен. Друго си е като ти е за 2-ри път Simple Smile

Aila по-горе те бяха питали за кърменето разни неща. На майчетата дето ще им е за 1-ви път ще им бъде много полезно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт