МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 82 308
  • 445
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Първо да честитя на Юлето Рожденничката - да ти е жива и здрава и КРОТКА!!!!  Hug

Да знаеш, че много ми харесаха мезетата и брюлетата!

После да ви кажа, че за мой ризил едва днес разбрах къде гледате за текущите рожденни дни  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

При това го открих случайно - докато търсех една тема  Cry
Имаше нещо от сорта - че никога нее късно да станеш за ризил....

# 361
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Джулка,честит рожден ден на Мирелка,да е здрава,щастлива и умна и кротичка(но не чак толкова),по-добре жизнени дечица  bouquet  bouquet  bouquet

Танче,нямам думи,за познатата и за горкото момиченце Tired Нали по едно време обмисляхме виждане на софийските мами в парка Заимов,какво стана Thinking

Маминке Цоцоланке,недей да тъжиш  Hug  и ние тази година поради кризисни и крачни причини ще пропуснем морето.Трябва да се работи,защото спестяванията изхвърчаха покрай моя крак.Но здраве да е,догодина пак ще има лято.А дечицата ти,мисля ще разберат.Моите отидоха със свекърва ми и днес ми звънят,искат да се прибират с рейса.Баба им досега не ги е водила,тази година не знам как се нави,обаче определено нещо не успяват да се понасят.Зълва ми и тя е там,злословила нещо по мой адрес,такива ми ти ядове ме мъчат в момента.Та май по-добре щяха да са без море при мама и тати,вместо да ми реват по телефона всеки ден. Whistling


# 362
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честито на Мирела! Здрава, красива и щастлива да расте - за гордост на мама и севлиевци  Wink
Мамо Цоци, едно гуш от мен  Hug
Танче,нямам думи,за познатата и за горкото момиченце Tired Нали по едно време обмисляхме виждане на софийските мами в парка Заимов,какво стана Thinking
Ние със сестра ми сме там след час  Peace Заповядайте да си правим компания  Hug

# 363
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден Мирелка !
Бъди все така усмихната и чаровна!


На Юлето и Галин честито пораснало момиче!!! Да ви е жива и здрава !!!
Скоро имахте и друг празник -ЧЕСТИТО ! luvbed
И за имения ти ден   bouquet


Цоцка ,плажа в Черноморец тази година не е хубав ...По- добре догодина  Outta Joint

Раде , радваш ми окото ....но пък Пикасото изчезна  Sad

Бърборанке  , сигурно се чуваш с Пешеходова -ПОЗДРАВИ  Hug

Пепелче ,голяма си скръндза ....не показваш тена  Laughing

Пиги , вихриш ли се още в кухнята ?

А моята дупка изглежда ще става все по- голяма ....Сега оставам и без мъж и без деца .....даже и без свеки
Отиват в Априлци на планина за 1 седмица .
Аз обаче не мога да излезна в отпуска и да отида с тях ...
От сега ми се свива сърцето  Cry

Имаме нова мама ...и то от Бургас .Добре дошла  Hug
А снимчици показа ли ?

Весела и спокойна вечер на всички  Hug


# 364
  • София
  • Мнения: 3 124
Привет, маминки! Hug

Ние сме на Влас и нямаме Интернет. Това ми е второто влизане в клубчето. Трябва да се прибирам при моичките и срам не срам, само ще оставя малко снимков материал за фен-клуба на Галето Blush, обаче тържествено обещавам при следващото включване да ви чета напоително,внимателно и продължително, а също така и да дам подробен отчет! Laughing

http://www.milenazl.snimka.bg/album.php?album_id=387649&pid=13726377

Лени, стискам палци, съвсем близо до финала си! Hug

# 365
  • Мнения: 2 022
Честито на Мирелка.
Да расте здрава, умна и кадърна като майка си.


Юле, много вкусни работи, благодаря ти, мила. Нищо, че са големи (картинките, де) - ние нали сме много, та затова...  Mr. Green

Цоци, миличка, то май така става при всяка по-проблемна бременност. И ние се отказахме от едно пътуване, когато кървих в началото с Поли. Не че това ще те успокои, но все пак... Сега бъдещият човек е най-важен. А едно пътуване до Добрич не може ли да се организира за децата? За малко разнообразие, пък и там е почти на морето. Прегръщам те силно.  Hug Hug

Танче, животът е невероятно пъстър и ... несправедлив. Какво ли няма на този свят. А най-лошото е, че не можеш да помогнеш на всички... 

# 366
  • София
  • Мнения: 1 001
Джулс, честита ти радост!   bouquet Весел празник ви желая и много успехи на Мирелка, здрава да е те радва и ядосва, пък другото...ще си го купим, нали?  Mr. Green

Суит, ми тя и Лиляна(Пепел от рози) е на Влас....ама ти пък нямаш нет да узнаеш последните клюки, така че....плажувйте - много сте сладки!

Лиле, не се оплаквай и не шетай "като у дома си", ами се наслади на лукса, хладната вода в басейна, морския бриз и морския пейзаж и въобще...и ти се усмихвай повечко така - за лицевата мускулатура е добре.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Hug

Мамо Цоци, прегръдки, миличка! Hug  Усмихвай се, въпреки всичко....после ще си наваксвате почивките! Вярвай! Често ми се налага да отказвам на децата си, да им чета разочарованието в очите и да им преглъщам острите думи....няма лек...рев, прегръдки, обещания, насърчения и "обичам ви"....толкоз!
Има бури, има и слънчеви дни в живота ни - просто климата е разнообразен...
Ето на, сега ни е горещо, задушно, тежко...после пък ще ни е студено, кално , мокро....има само няколко пролетни дни в годината, когато щастието е пълно! Laughing Затова, се усмихваме въпреки всичко и тренираме дълбоките си  въздишки....за да ни насищат телесата с кислород...полезно е!




# 367
  • Мнения: 293
 гореееещ привет и от мен.   newsm59 на Мирела- да ти е жива и здрава имнооого кротка newsm17
Пепелче.... ами като натиснах там да разглеждам снимките -май бяха на Мозила,ми излезнаха снимки от перперико- а сега като се върнах пак да видя да не съм  гледала друго- излезнаха някакви огньове  newsm78 абе луда работа  Mr. Green Mr. Green- то май е от жегата  Joy Joy Joy
много се радвам и за новата ... точица- забравих на коя мама беше   Nature Sunny-да се пазиш и да пращаш снимки
Тъщичке- никакви дупки- идваме след седмица и ще те извадим , ама още ти нямам телефона- снабди го моля на ЛС  newsm03
Цоци- горе главата - ако разбера ,че някой търси почивка- ще ти звънна.вие имате чудесни деца- ще ви разберат ,не се коси- неприятно е ,но никой не предвижда тези моменти на нямане, та......  ще мине -идва хубавото време когато бебка ще дойде на бял свят и тогава.....ще си е струвало всичко  Hug Hug Hug
това е от мен. бягам,че то не стига жегата ами и тоз компютър още повече ме сгорещява

# 368
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Джулс, честит рожден ден на Мирела! Да привлича вниманието, любовта и парите като истинска лъвица!    bouquet

Суиткидс мама, много сладки твоите деца! Много мило ми стана, като те гледам на снимката, където си гушнала Галето, а тя е завита с пеленка...

Днес си взех отпуска... за да боядисвам врати в къщи. Морето нещо не ме влече, но четката - да. И какво - след цял ден старание имам боядисана числом и словом точно една врата, както и всичките ми ръце и крака.  ooooh! Утре продължавам, дано се справя по-добре. Като си спретна къщата може някой да ми дойде на гости, кой знае?

# 369
  • Мнения: 427
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИРЕЛА Джулс пожелавам ти сама такива седмици в които има поводи за радост и веселие да ти се случват.Пикасо къде си липсват ми нещо и други мами.Ана добре дошла.Извинявам се за късната реакция но нещо ме беше стегнала шапката.Пиги как ти е крачето искренно ти съчуствам нали минавам по същите тръни.Маме не се тормози моренцето и догодина ще си е там но по Нова година ще ни зарадваш и нас не толкова смелите като теб.Пикасо криеш се но ще избелее тена та няма грешки да се получават по улиците.Вечи къде се ....загуби моето зайче чака.Много ми се иска да ви бях открила още като паднах че многооооо се проточиха дните и часовете докато бях на легло.Крада си време да прочета и пиша някои ред но днес и тримата са болни и вече 42 часа не съм спала а само присядам лекичко на някои стол че и крачета сдава багажа .Бо има тем_ра и го боли гърло и ухо,Лъчо ме стресна с някакви болки в корема и се притеснявам да не е някаква късна реакция, а бебето ходи ли ходи  и пада все на глава и се удря вече няколко пъти сериозно.Незнам вече другите проходиха и след седмица се стабилизираха а той вече три седмици упорито се изтрелва и няма как да го спра защото иска да ходи но днес си охлузи цялата главичка и то до слепоочието,пък и зъбче третото тази седмица ни излиза.Мами в Карлово няма още детски как е при вас?

# 370
  • Мнения: 803
Мами в Карлово няма още детски как е при вас?
И моите закъсняха този месец, последно пробвах в петък, преди да тръгнем, беше 17 и нямаше нищо.А по принцип до 15 число ми украсяват дебитната карта, па макар и за часове. Mr. Green А пък си я забравих и сега не знам дали има нещо. Twisted Evil Май и МаминкаВаня сподели преди няколко дни също нещо подобно. newsm78


Като си спретна къщата може някой да ми дойде на гости, кой знае?
smile3521

Пепелче.... ами като натиснах там да разглеждам снимките -май бяха на Мозила,ми излезнаха снимки от перперико- а сега като се върнах пак да видя да не съм  гледала друго- излезнаха някакви огньове  newsm78 абе луда работа  Mr. Green Mr. Green- то май е от жегата  Joy Joy Joy
Вие двечките с Радето сте много съмнителни напоследък...ама много. newsm78 Кончета, вихрогончета, годишнини, романтики, влюбвате се отново в половинките си, а?Това е хубаво, за завист направо.И забравих да ти честитя 18 рожден ден, нали така беше? Mr. Green Усмихнато момиче си ти, ей!Дано да ни черпиш и за златната си сватба тук, ако успяваш да нацелиш копчетата на клавиатурата де. hahaha Сетих се за една реклама, дето едно симпатично бабе отваря прозореца. Mr. Green

Суит, ми тя и Лиляна(Пепел от рози) е на Влас....ама ти пък нямаш нет да узнаеш последните клюки, така че....плажувйте - много сте сладки!
Даже като гледах снимките със скалите на плажа, се подвизаваме на едно и също място.Срамота ще е да не се видим сега, моля който има тел. на Суитито да ми го даде на лични. PraynigПоемам отговорност ако ви се кара после. Mr. Green

Феичке, и твоето зеленко все по-рядко се появява тук.Моля те, бъди добра и не ни лишавай от него.Отдавна не си писала пост в твой стил-дълъг, чувствен и напоително зелен. Hug

Тъще, ще пусна снимка от моя милост, хем да си плашите децата с мен, ако не ви слушат.И Цоци дори ще я изкипри на първа страница, та да ви е  под ръка и по-лесно да я откривате при нужда. Twisted Evil

Радеее, ще ме умориш ти.Така съм се смяла от признанието ти, че чак сега си скивала първа страница.Сега ако ми кажеш защо си търсила предна тема...съвсем ще ме довършиш. Joy Всички ли от Пловдив сте толкова готини, а?

Пикасо, къде си?Знаеш, че липсваш на всички ни, в това число и на мен.Хайде де...стига си се спотайвала. Crossing Arms

# 371
  • Мнения: 723
http://picasaweb.google.bg/maria.mutafchieva/SofiaS1StBirthdayPa … 50145277634262658
това е нашето семейство,празнуващо рождения ден на София,
,благодаря задочно на ТЪЩИЧКА Heart Eyes-нейния подробен материал в предишна тема,относно престоя им в Каталуния ми помогна за оформяне на графика за нашата почивка
Лека вечер на всички

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 23:44 от maimp

# 372
  • София
  • Мнения: 1 001
maimap, много си хубава и засмяна!!! И децата са бонбони...за таткото не казвам нищо, да не ме биеш Mr. Green....ще се радваме на още снимки, особено като се заоблиш в близките месеци!
А как се казваш иначе, може с Тъщичката (и твоето име не го знам, Тъще Embarassed) да си спретнем една срещичка, защото така или иначе ще се вясна в Бургас...не може да не видя мама...и тя да не види мен...въпреки че всъщност всички искат да видят щерката, ама хайде от мен да мине - все пак тя е по-млада и хубава от мен! Mr. Green
Видяхте ли като казвам аз, че русалките сме друга работа - хубави, работни, засмени моми и мнооооого скромни!

Лилибон, това дето го казваш направо си е покана...хайде боядисай и другите врати и слагай кафето, пък аз покрай Бургас може да дойда и във Варна да ви видя прехваления град. Laughing

ana_ да те приветствам и теб с добре дошла и китки малко   bouquet (аз не съм като някои тука персони, дето размахват брадви и други сечива Mr. Green)....И вашите снимки видях!!! Много хубост, много нещо...пък и ти си една слабичка...направо се комплексирам вече Embarassed...Двете ти по-малки деца са набори на моите две по-малки, само че 9-годишното ми е баткото, пък 2-годишното ми е момиченцето.


И тъй, девойки, сега готвя. Не се пулете....утре се задава жега и не възнамерявам да се въртя около печката в южната си кухня. Къкрят ми сега едни зеленчуци на котлона и аз уплътнявам времето между разбъркванията и опитванията ...кой ли ще ми ги яде, ама друго не измислих...пък и материал за сандвичи имат, та все ще си харесат нещо за ядене...

Сега се сетих нещичко да ви спретна за закуска, да се повеселите малко като накацате утре сутрин тук:
http://www.youtube.com/watch?v=VM6uqj0_jQc

 Хубав и усмихнат да ви е деня...намерете си сенчесто място и добра компания!  Hug

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 02:38 от maminkavania

# 373
  • Мнения: 11 607
Момичета , по непотвърдени данни май си имаме бебе......

Лени май е родила бебе с размери - 3,400кг. и 52 см. Току-що получих СМС, но нищо повече не пише. Неуспешни са ми опитите да се свържа с нея.......

Току-що се свързах...Да, нашата Лени е. Малко уморена, но много щастлива...... - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=34.0

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 11:32 от Мама Цоцоланка

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Хайдееееее!!! Да и е честито на Лени! Мноого да я радва!!!
Лилибонче - по всичко личи, че ще сме на море във вашия град. Ще трябва да си организираме срещичка.
последните 2 год само не сме ходили във Варна - така че -  познаваме града - дали си стои промоцията в едно от заведенията на центъра - след 19 часа всички торти на промоция - за 2 лева парче торта + вода или фанта ( много я обичахме тази промоция  bowuu ) всяка година докато идвахме във варна тази оферта стоеше - познайте колко торти сме изяли  Joy
Щеше ми се и през Бургас да минем - маминкаваня - казвай кога ще си в Бургас - ще заформим една среща с тъщата и другите бургазлийки, ако сме по същото време на морето.
Това клипче много ме развесели!
maimap - много хубаво семейство! а голямото ти момче много прилича на моя малкия - тези очи... направо се разтапям!
sweetkids_mama - наистина са ти сладки дечицата!!!
Пролетна - искам зелено - по възможност повече!!!

А вчера прибрахме Пешко - и веднага го  заведох по магазините - нали ще е рожденник и лели и баби пратили пари за подаръци. А той само пъшка - "мразя шопинг терапии" Накрая се карахме - че ако не иска да пробва, ще трябва да премервам панталоните на мен или на племенницата - да види той дали ще му станат...
Но, знае си той как да ме разтапя... особено като не е бил до мен за почти седмица... Последно не искаме да ни  подстригват - ще ви пратя снимки -и ходим с дълга коса... Не зна какви аргументи да извадя за подстригване. Другото е че не сваляме маратонките - но като слушам и Пепелчето има подобен проблем...

Общи условия

Активация на акаунт