МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 82 285
  • 445
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 433
браво!!!!!
Да ни е честито бебчето!
Лени,много да вирадва!
Бързо въстановяване желая!!!

# 376
  • Мнения: 19
http://media.snimka.bg/3742/013739527-thumb.jpg

Момичета почерпете се моята Ребека днес става на 6 години. Как времето лети.

И понеже ние усилено правим ремонт, защото искаме по-бързо да се преместим преди започването на учебната година - затова нямам време да пиша.

Гледам хубави неща се случват, почивки, моренце ............а така.

Весел ден ви желая.


Не съм спец в качването на снимки, сори.

# 377
  • Мнения: 11 322
Джулс, наздраве!    bouquetНе е лесно с пуберитет, особено лъв. Да не казвам, че май идва и от името  Mr. Green
Лени, да ти е жива и здрава рожбата! Hug
Ние много метлосваме, направо не се спираме. Децата нали са големи и повече разбират, та им спретнах волно-задължителна програма "Опознай Родината на мама".
Снимки - това са само част. Който му се гледа, може да рефрешва, че не съм качила още всичко. Embarassed

# 378
  • Мнения: 7 161
Здравейте и от мен.
Много горещо е навън.И утре ще бъде така.С малкия изкарваме в Борисовата градина.Там поне се живее.
Честито бебче на мама Лени.Пфу,голяма радост е.Като си спомня каките колко бяха щастливи като се роди малкия...А пък таткото-да не говорим-при това след две момичета и син.

maimp,много сте хубави!!!

Елена,да ти е здрава,весела и много щастлива малката рожденичка.  party023 Gift

# 379
  • Мнения: 1 410
Ето ме!Я да видя какво е положението - дали да режа нещо или не... smile3553ааа добре е ,няма какво да се кръцка - ни крака ,ни ръце ,ни други работи.....

Цитат
Зълва ми и тя е там,злословила нещо по мой адрес
Опаааа,я дай да видим тази зълва какво ще я правим -  finger Какви ги е говорила ....ама ха,знае ли с кого  си има работа тя? Rage

Цитат
Бърборанке  , сигурно се чуваш с Пешеходова -ПОЗДРАВИ
Тц,почива си от нас и не иска да я безпокоим ,ама нали си я знаете к'ва е зла .....мЕта,мЕта онези ми ти торби ,га убие нЕкого...от нас  Mr. Green

Цитат
Ние сме на Влас и нямаме Интернет.
Ако ви трябва камериерка - намери Лилето .И закуски ще прави дори ....

Феичке ,моля те пусни някой пост такъв един такъв ......пролетен  ... babydust7

Ванчеее,ма аз се чудя що не отслабвам ,а то от кислорода било бе.... ooooh!

МНого се смях със снимките на Мозила ,или по-точно на номер а,който ни скрои ..... Joyаз погледанх и видях ,че няма албум ,а Радето и Каишка чак и разглеждали -   hahaha още се смея като се сетя ....какъв Перперикон,к'ви скалиии...... newsm62

Цитат
Утре продължавам, дано се справя по-добре. Като си спретна къщата може някой да ми дойде на гости, кой знае?
Лилибонбонче,много е опасно да пускаш подобни писания ...незнаеш кой може    да ти  дойде на гости  Laughing...рискуваш ,душа...историята какви работи помни.... ooooh!

При нас няма нищо интересно ....освен вентилатора .....  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 380
  • София
  • Мнения: 1 001
Лени, честито ти ново пискливо, топлобузесто попълнение от мъжки пол!!! Сега, като кралицата майка започвай да издаваш заповеди и да ти целуват ръка "всички твои мъже"  Laughing...Бързо да си възвърнеш силите, дълго и спокойно да кърмиш бебо и само смях да се чува от вашия дом!!!   bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

Вечернице, приятно ви метлосване...гледайте да е по сянка и до поточе  Laughing Сбирайте сега топлинка, че нещо е в изобилие тия дни  ooooh! Хубаво, че не ни забравяш и снимки ни пускаш!   bouquet

ЕlenaF, честито на дъщеричката ти порастване!!! Само радост да ти носи и да е здрава!!!  bouquet Hug
Успех с ремонтите!

Общо-взето, народа или е в ремонт, или е на море и почивки....само Татянка е на пост с брадвата  Mr. Green и аз - с китките!  bouquet

Раде, не знам по кое време ще съм в Бургас....ще се чуем допълнително и дано да не е такава жега, 'щото няма навън да се покажа...то почти се разтопих вече...ако нещо остане от мен пак ще се вясна Mr. Green Mr. Green.

# 381
  • Мнения: 2 022
Лени, честито и от мен. Да расте здраво и хубаво бебе, да ви радва и да се гордеете с него и батковците му. Ех, че си за завиждане - едно цвете с толкова много кавалери наоколо.  Grinning
Много е хубаво да имаш синове. От време на време ми се случва да излизам само с единия. И се чувствам наистина като дама с кавалер - говорим си като равни (е, нивата се различават, разбира се - с Гого е едно, с Коко - друго), смеем се, държим се за ръце, споделяме си някои неща, които са си само между нас, тайни между майка и син.... Усещането е прекрасно. Да не говорим, че все съм придружавана от млади мъже.  Mr. Green

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РЕБЕКА. Ели, да расте умна, хубава и добра и много да те радва.   bouquet

(Ох, пустата му Татянка! Сега не смея една снимка да пусна за Бебчо и за рожденичката. Ама айде от мен да мине, няма да й се сърдя, нали ми е слабост - и тя, и сладичката ми адашка.  Hug )

Много ви благодаря, момичета, че се сещате за мен. Аз наистина поизчезнах. Тези дни, покрай жегите, Поли е много кисела и непрекъснато пищи. Братята й не могат да се оправят с нея. А и на мен трудно ми се удава. Тя не обича горещините, а за капак й никне кътник. Много й е тежко. Опитвам се поне малко да облекча положението - кремче + хапченца за зъбките и корито за "плуване" в домаши условия. Пускам и климатика от време на време, но ме е страх да не я простудя, че тя вечно е потна.
А жегата наистина е нечовешка. Дори на мен, дето никога не ми е много топло, сега не ми понася - от три дни съм с жестоко главоболие, дето от нищо не се повлиява. Кръвното ми е под допустимите граници, което явно е причината за главоболието. Дано отмине утре-други ден, че ме чакат и 50 страници превод за понеделник. А утре и ние сме в ремонт. Единият водомер се скапа и протече и утре с мъжа ми ще го сменяме. Дано мине без проблеми, че мястото е много кофти, а инсталацията е стара и ако се счупи някой кран, ще стане страшно.

Айде стига толкова, че чамен ме е яд да пиша невесели неща.
Лято е, все пак. Ми горещо ще е, няма сняг да вали, я! Ами ако беше студено и дъждовно, а? Пак нямаше да сме доволни. При това по-гадно щеше да ни е.
Така че - горе главите, сипвайте нещо студено в чашите, направете по една салатка , приспете по-рано ндецата и .... отдайте се на въображението.
А утре тук на отчет.  Twisted Evil

Лека и прекрасна нощ на всички ви (няма да споменавам поименно, че със сигурностще пропусна някого).
  Hug Hug Hug

# 382
  • Мнения: 803
Лени, честито и от мен!Блазе ти, четирима мъже ще те носят на ръце, от личен опит го казвам. Mr. Green
Да е здраво бебчето, послушно и много радост да носи на цялото ви семейство!
А на теб бързо възстановане и най-прекрасните бебшки моменти.  bouquet  bouquet  bouquet

# 383
  • Мнения: 427
Лени да ти е честито бебенцето.Супер са трима братя.Ако не друго поне няма да са ти скучни постовете. Все нещо ще има да пишеш.Честит рожден ден на Ребека леле на 6г. са си вече почти укротени.Днес мили мами няма да пиша за разлика от предните седмици за Лъчко.Днес ще почерпя виртуално за прохождането на Крис защото е краино време след 3 седмично затъмнение да се отбележи факта че вече ходи.Блогодарение на вече споменатия Лъчо не успях да се зарадвам както подобава на първите му крачки и затова днес  направих питка(първата в моята кариера като хлебарка) и прощапалник.Ха познаите какво си избра така ли не му навирах нещо различно от батетата да вземе я лек. слушалка или тефтер и молив ама не и той за отверката се залови но внесе нав привкус че вместо чук и клещи нарами ЧЕРПАКА.Та мами очертава се много масло да попера ами добре че е Ариела инак съм загубена.

# 384
  • Мнения: 1 410
Цитат
Ох, пустата му Татянка! Сега не смея една снимка да пусна за Бебчо и за рожденичката. Ама айде от мен да мине, няма да й се сърдя, нали ми е слабост - и тя, и сладичката ми адашка.
Скъпа ми Феичке ,мама Цоци в дала линк към темата с поздравите за Лени - така ще остане приятно изненадана колко хора са й честитили....и можем да си пускаме картинки на воля.... Hug   http://www.bg-mamma.com/index.php?board=34.0

# 385
  • Мнения: 2 022

Ех, трима братя - това ми навява мисли за златни ябълки, лами и принцеси, за храброст, доблест и любов.... Много романтично.
Ама здрави нерви и много търпение да имат майките им (а те при нас са доста).  Wink

Таничке,
  Hug

# 386
  • Мнения: 803

Ех, трима братя - това ми навява мисли за златни ябълки, лами и принцеси, за храброст, доблест и любов.... Много романтично.
Ама здрави нерви и много търпение да имат майките им (а те при нас са доста).  Wink
Феичке,взе ми думите от устата/пръстите/.  bouquet

Тримата братя с ламята
Спаска
   Златната ябълка  Mr. Green Благословията от Бога  Неземното богатство  Щастието

# 387
  • Мнения: 7 161
пепел от рози,извинявай но не мога да се сдържа!!!

Толкова хубост на едно място отдавна не бях виждала.
И това е сериозно.

Имаше във форума една тема:"Покажи ми красота"

Ами точно за там сте! Hug

# 388
  • Мнения: 427
Пепелче прекрасни са,и ако бяха до златната ябълка тя  щеше да се загуби  в хубоста им.

# 389
  • Мнения: 1 744
Честит празник на порастналите дечица и честито бебче на Лени! Всички да са здрави и винаги щастливи! Hug Hug

А ето от мен обещаните снимки от почивката на село:
http://family.webshots.com/photo/2056989490102723333MgtmzW?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2986000880102723333wLHVAu?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2073525810102723333RfZCIb?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2537485810102723333ctDuBz?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2244882900102723333XOqbfn?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2613151490102723333ZejhDF?vhost=family
http://family.webshots.com/photo/2523388340102723333NFYhNT?vhost=family

Честито прохождане на Крис и да стане велик кулинар! Peace

Пепелче, страхотни са ти сладурите! Heart Eyes
Щях да пиша повече, ама майка ми пак ме нервира, с глупостите, как сама съм си разболявала децата, та така, ще спра дотук.
[/size]

Общи условия

Активация на акаунт