И на слънце, и на сянка все съм си Дюканка - 198

  • 24 831
  • 534
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30
Здравейте на всички Дюканки,аз съм една бивша дюканка(прекъснах тъй като забременях,и сега си имам една принцеска, която е на 7,5 месеца)и вече се замислям дали да се върна в редицата тъй като имам да свалям 15 кг,но проблема ми е,че все още я кърмя и незнам дали няма да и навредя.Не че я кърмя за наяждане,а суче само когато и се преспи.Моля дайте ми съвет,иначе съм се почти решила,а и утре ще ходя да си пазарувам Дюканските продукти.

# 46
  • Мнения: 63
welcome , ама в мойта фаза  Peace
Не е толкова страшно, все пак имаш и плод, и зеленчук, и мляко 2%, и гали и нишестени... какво ще ти липсва?!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 276
Калинчице, не бива да се пропуска ядене, тук се яде!3 или 4 яденета за деня трябва да имаш поне! Hug
Дидка, честита ти месечинка, миличко!да си все така красива! Hug newsm51

# 48
  • Мнения: 30
Знам,че е така,но аз се замислих дали да не започна от първи етап,а не в трети.Когато дюканствах яз прилагах вече четвърти етап,тъкмо бях във форма и хоп изненада,всички ме бъзикаха каква е тази моя диета,уж отслабнах и започнах да надумам коремчето,а аз им отвръщах че това е страничен ефект от диетата  Grinning

# 49
  • Мнения: 144
Petenci-cvetenci и повече имам дори  Embarassed вчера хапвах кексче от триците след това пилешко филе варено яйце 1 или 2 след това още 2 пилешки филета и за десерт мляко със степче  Simple Smile Днес мисля да ми е последния ударен ден и ще видим как ще се чувствам  Simple Smile днес ми се хапват само рибки приготвила съм си пъстърва скумрия и зарган  Party

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Знам,че е така,но аз се замислих дали да не започна от първи етап,а не в трети.Когато дюканствах яз прилагах вече четвърти етап,тъкмо бях във форма и хоп изненада,всички ме бъзикаха каква е тази моя диета,уж отслабнах и започнах да надумам коремчето,а аз им отвръщах че това е страничен ефект от диетата  Grinning

Ами прецени кое е по-важно - здравето на бебето или желанието ти по-бързо да имаш желаната фигура.

# 51
  • Мнения: 485

Я някой ме сменил в клюкарстването днес Нелсънчеее   Heart Eyes  , а утре да те клюкаря ли или ти ще си кажеш (за РД)

Ривелка - да ти е жива и здрава внучката, много да я гушкаш и да я слушаш    bouquet   

Мименсита, да ти прочета едно конско на теб - Дюканка грозна нема - а ти си много готина, и да се взимаш в ръце и да се фръцкаш, че ще си имаме разправии, нали така  Hug 

Мирка  Hug , Викито   Hug  Нелсънче с Моника действате ли по направление  Hug  , Люси - поне си режимна  Hug

# 52
  • Мнения: 30
Разбира се,че здравето на бебка.Точно затуй потърсих тук съвет,дали ще навредя на бебка ако започна от първи етап,или да започна трети етап.

# 53
  • София :(
  • Мнения: 215
  Я да ви умилостивя с едно следобедно кафенце         
   

               
                                                 

# 54
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте и от мен!  Hug
Викам да се запиша, пък то.... аз съм записана вече!
записвам и Сноучева,Кри,Михи69,CarmenQueasy,slancetoo и всички които име трудно с кантара напоследък,дано завалят минусите .
Mira  Hug благодаря ти много!!! Hug   bouquet Невероятно приятно ме изненада!   bouquet
mihi69  Hug благодаря ти, миличка! И ти си ме записала!   bouquet Няма начин дза не тръгната надолу килцата! Hug
Вещи, мерси за темичката!
Мернах много готини муцунки от срещата вчера! Страхотни сте!  Hug
Отивам назад да чета още!
Мименсита Hug мерси за кафенцето! Преди малко те мернах в онези две снимки... Разликата е страхотна! Браво!   bouquet Hug

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 15:18 от Snow4eva

# 55
  • Мнения: 32
Разбира се,че здравето на бебка.Точно затуй потърсих тук съвет,дали ще навредя на бебка ако започна от първи етап,или да започна трети етап.
Без да имам деца - мога да се изкажа твърдо по темата - не! Не почвай от първи етап, а от трети олекотен за кърмачки! И не мога да разбера - щом си пазиал диетата - значи всичко си изчела -защо сега трябва различни хора да ти обясняват, че по никой начин не може кърмачка да яде само месо и да не навреди на детето .... аз само първа страница съм си прочела като започвах режима, но съм я чела съвестно - и не мога да разбера защо и другите не го правят  newsm78 Още повече, когато не е замесено само тяхното здраве !

Аз съм щастлива след като се попекох и карах джет  Party А междувременно съм записана и на първа страница  Heart Eyes Михи -  Hug Hug Hug
Засега толуз ми идва на акъла  newsm78 МНого  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 663
Здравейте и от мен
след 2 дни във Враца ,....тъпкане и маскирана в ролята на пепеляшка.... сега се прибрах изядох ОРГОМНА купа с таратот + две парчета рулостефани ...и двете са режимни ноооооо огромно количество сега ме е страх даже да погледна кантара ..... утре ще съм сама с уреда на истината ....

# 57
  • Мнения: 3 066
Със златно,разбира се! Hug

# 58
  • Мнения: 3 202
Привет и от мен! Гласувахте ли вече?

# 59
  • Мнения: 850
Привет и от мен! Гласувахте ли вече?
 ооо ,ДА !!!

   Честита месечинка на Дидка , пожелавам ти лесно да си задържиш постигнатото миличка  Hug Heart Eyes

  Мимеситка много си постигнала , и освен кг си се разхубавила !    Hug  Heart Eyes

  Ривелкаа , да ви е жива и здрава внучката и само да ви радва !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт