Лятото дойде с магребинки на море - 18 път

  • 25 958
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Фарашкитееееее, ДобрЮтрУУУУУУ от Стамбулааааааа Hug
МИНЧЕЕЕ-благодаря за закуската Hug Hug Hug
Още ми е омотана главата и не сме излизали никаде, понейе 4акаме стая сас 2 легла. Наро4но 4акам такава стая, защото са малко по големи стаите WinkИма Winkимам опит Wink Wink

# 271
  • Мнения: 58
Делтичка,ти си сериозно зависима от форума Joy JoyКога пристигана,кога успя да се разпишеш от там ThinkingЯ кажи какво е това гръцко деколте,че незнам Embarassed

Лина, а ти кога тръгваш всъщност?

Аз изпратих малката със съседите на екскурзийка с лодка и в момента съм на тръни....Вече съжалих,че я пуснах...а бе знае да плува добре,ще носят и спасителни жилетки,обаче пак ми е свито сърчицето Cry

# 272
  • Мнения: 3
здравейте Hug
8 дни до заминаването на 04ти август едно влакче,второ вкаче,самолетче и хоп троп с двата крака в Шарм ел шейх.
Делтааа,браво бе душа ти по бързата процедура.Ама я вън от форума и отивай да разглеждаш,само вечер изтощена от ходене на отчет. Naughty Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Желая ти весело изкарване и много,много нви спомени,да незабравиш и снимки,много снимки

# 273
  • Egypt
  • Мнения: 132
Опаааа, ето ме и мене пак, ама за кратко, че ситуацията с нета е плачевна- нема и нема Sad Сега съм в едно кафене в Кайро, та успях да се вредя с малко нет. Иначе живеем за сега във Файед, малък град на Суецкия канал.
Лина, надявам се Цецито ти е дала номера ми тук, та ако имаш проблем да ми се обадиш, нищо не се знае, то не всички египетски (и други) истории са романтични и с щастлив край.
Деси, прочетох ти личното, и писах, писах от телефона, ама май не си получила нищо като гледам Confused Та добре сме, даже много, по цял ден нищо не правя, както си ми и беше мечтата. Излизам само с мъжа ми, един път седмично, иначе не дава и носа си да подам навън, не било това Кайро. Трябва да съм покрита цялата, до глезените, може и без забрадка, иначе ще предизвакам революция. Най- смешно ми стана като за пръв път влязох в къщата, дето живеем, и като се огледах и осъзнах обстановката, и се сетих за обувките ми в куфарите- та осъзнах с пълна сила безмислието на много неща, които преди това са били едва ли не смисъл на живота Laughing
Прегръщам ви всички и много поздрави от мен и пустинята-аааа, забравих да кажа- че то тука горещината се понася много по-лесно отколкото в България, и като казах на мъжа ми, че в Бг е 43 градуса, а в Тунис 56, той вика целувай ръка, аз ти казах, че само ползи ще имаш от тоя брак  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 3
Здравей Файма,Цеци ми дадетвоя номер,благодаря ти много.при всяко положение като пристигна ще ти се обадя хем да знаеш.че съм дошла,хем да те чуя какво правиш.Ами аз ще ида да видя,пък каквото бог е написал така ще стане. Hug Hug Hug

# 275
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Файма - и аз да кажа , че те мислех и очаквах новини. Много се радвам , че сте добре и дано все така да бъде!
 Heart Eyes  Hug  Бъди щастлива!
Когато можеш включвай се , постовете ти са ми истинска наслада!  Peace
 Heart Eyes и за малката сладурана!

# 276
  • Мнения: 59
За темата ако искате ще я пусна пак аз ,нямам нищо против и имам време .


Ра , големи красоти тез снимки ,снощи гледах и пак не можах всички да видя,тази вечер ще довършвам  Hug

Лина , не остана ,а?Една седмица само и заминаваш ,да направиш и снимки да ни покажеш после   bouquet

Мина, вие кога пристигате че нещо разбрах ,август ли беше?

На всички Дала,Делта,Марси,Шаки ,личи си че си изкарвате страхотна ваканция ,никакви ви няма  Simple Smile

Хайде по едно коктейлче си изберете който каквото предпочита че изгоряхме от тази жега Simple Smile





# 277
  • Мнения: 278
Радвам се, че Фаима се разписа!  Hug Пожелавам ти винаги да си така щастлива!

Белла, ох....какъв август, аз тази година лято няма да видя то се е видяло. Билетите са за октомври от 7 до 16.10. Дали ще дойдем или ще дойдА....още не се знае. Надявам се да е първия вариянт.  Praynig

Делтаааа, лудетино! До кога ще сте там? Пожелавам ти и на теб от сърце да си изкарате хубаво и после чакаме снимки естествено!  Hug

Лина, за Египет не ти трябва виза, нали? Само с международен паспорт ли ще пътуваш? Приготви ли вече багажа?

На всички други момичета много  Hug  smile3525

Аз преди малко участвах в едно запитване относно телевизията и рекламите. Бяхме само жени, към 30 сигурно. Пуснаха ни един филм, кратичък де, сериал и помеждудругото 3 реклами. След това отговаряхме на въпроси как намираме филма и рекламите и т.н. Отне ни каже речи час и половина и след това ни дадоха по 17 евро  newsm53 Искам по-често в такива запитвания да участвам. Не ми пречи да отговарям на въпроси хихи

Лека вечер!   bouquet

# 278
  • Мнения: 100

 за Египет не ти трябва виза, нали? Само с международен паспорт ли ще пътуваш? Приготви ли вече багажа?


Трябва виза, но тя се купува от летището, беше 15 долара, мисля и сега е толкова, максимум 17 да е.

Файма, радвам се много за теб, миличка, хубав човек си и само хубави неща да ти се случват, амин!!  Hug

Бела
, за миг да кажа, че мен си ме пропуснала в коктейлите...ама скивах мохитцето на горния ред. Мохито е, нали?

оооооооо, Делтаааааа... в Стамбуляяяяяяяяя  Mr. Green Могу поздрави да пратиш на Перлатаааааа  Joy
Като имаш време разгледай снимките, дааааааааа, много са добри... Ако нямаш време - гледай видеото!! То е със снимки от хотела.

Лина, успех в пътуването, не брой дните, те лесно ще се изнижат, ами стягай багажа и хубаво, че имаш номера на Файма. Предай и поздрави ако се чуете!! Каквото и да става - намери поне 10 минутки време да драснеш във форума... да не те мислим!!

 Hug

# 279
  • Мнения: 6
Ей,момичта! Как сте? Simple Smile

Аз тази вечер се върнах от морето. прекарах си много хубаво,макар че по цял ден моето момче беше заето,все работеше до много късно и си го кръстихме с новото име"бързам,бързам".   Joy

Почернях, доволна съм. такива депресии ме бяха хванали,че имах ужасна нужда да ми се случи нещо малко по-различно. Сега ще чакам с нетърпение следващото ми ходене до Златни пясъци, за да си видя момченцето. Simple Smile

видях,че Файма е писала. Много се радвам!!! Щом се чувства щастлива,това е най-важното.   bouquet

# 280
  • Мнения: 59
Бела, за миг да кажа, че мен си ме пропуснала в коктейлите...ама скивах мохитцето на горния ред. Мохито е, нали?


Ахам,така си и помислих аз че това ще фокусираш първо ти хиххии хитрушка,и аз бая се взирах ама мохито трябва да е с тая мента или джоджен  Mr. Green нищо че пише New York  Hug

Мина , дано да си пътувате двамата ,ще стискам палци  Praynig

Подсети ме за тези реклами ,едно време бягахме от училище с моята приятелка и все по центъра обикаляхме и на Витошка все ни спираха едни жени с папки и ни молеха да отидем да гледаме реклами и ние ходихме няколко пъти ,седнем в една стая с около 10 момичета и ни пускат реклами ,слагахме едни слушалки и след всяка имаше  тестове да отговаряме какво ни е впечатлението и попълвахме ,спомням си че имаше на Пантен ,все известни марки ,ама нищо не ни платиха ,само едно благодаря Simple Smile но се забавлявахме и после ако я пуснат по тивито много се кефехме че сме я видели първи .......детска му работа .

# 281
  • Мнения: 6
Добро утро!

Толкова рано съм станала,а не мога да ви направя закуска и кафе.

# 282
  • Мнения: 278
Добро утро и от мен, ами Паулинка, аз ще сложа тогава закуската Simple Smile Да ти кажа, точно вчера си мислех за тебе, че отдавна не си писала, ама после се сетих, че си на моренце. Успя ли да си починеш? И кога пак ще ходиш?




Отивам да уча....още 4 дни ми остават до изпита!  Crazy

Ox, милата ми майчица ми пратила колетче за рожденния ден. Аз имам през август, но той пристигнал по-рано. Нищо не ми каза, и така ме изненада....просълзих се. Написала ми едно писъмце, подаръци ми сложила вътре и за хабибито също една ризка взела и едно дървено герданче. Милата ми майка! Толкова си я обичам  Heart Eyes Жалко че няма да мога да съм на рожденния си ден в къщи....

Току-що получих и отговор от посолството:

Zdraveite,
priateliat Vi ima nujda ot viza, tai kato Balgaria ne e shengenska strana.
Nujno e da nosi pasporta si, edna snimka, pokana-deklaracia ili rezervacia za hotel.
Pokanata deklaracia se izdava ot obstinite v Balgaria, ot otdel migracia. Ne znaia to4no kakvi dokumenti sa nujni za tova, tai kato razli4nite obstini v BG imat razli4ni iziskvania.Izdavaneto na vizata trae ot 3 do 5 dena.
S uvajenie
Konsulska slujba Bonn

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 11:48 от Minaaa

# 283
  • Мнения: 126
Привет момичета

Фаима-много се радвам че не си  ни забравила. зная че ти ще се адаптираш-когато сърцето е до друго туптящо със същия ритъм-всичко е поносимо.А Софи какво прави- ти си е гледаш,намери ли си приятелчета?Често си мисля за теб.Много приятелски целувки   bouquet

Лина-ако бях на твое място.....точно тока щях да постъпя.Като е гарга-да е рошава...Отивам-виждам на местто-срещам се с човека и....преценям.
Иначе няма как да знаеш кое е истина-кое лъжа.нещо ми дава надежда в твоята ситуация-може би постоянните ми опоненти пак ще се изсмеят и ще питат Какво-....ами и аз не знам,но мисля че ще ти е интересно и дори ще се почувстваш по-дорбе,а в личностен план-ще израстеш от това преживяване.
момчето ти е свободно-сто на сто...а е чисто божа работа дали ще се сближите и изградите не що повече от приятелство.стискам палци -бъди си такава ,каквато си-усмихната,приветлива,бърборанка.....не критикувай различното,макар и да не можеш да го възприемеш.Наслади се на престоя си там...и се опитай да усетиш Човека,заради когото си отишла.как се обличат,какво ядат,как се гордеят с вярата си ,какво говорят за европа...-не давай ухо на това за сега...Усети човека!


Момичета-в моя край вчера люшна земетресение.Попритеснихме се...тази вечер имаше лекивторични трусове,но ке усеща че затихва.
Аз бера леки нерви с моите наематели-младо семейство с едно детенце.Толкова надеждни ми изглеждаха-плащат си наема по банков път всеки месец-аз следя по интернет...ама  много мърливи.Просто не можах да си позная апартамента.Паркета е изкъртен на места.детето е шарило с нещо остро по вратителв банята теракото е покрит с черна плесен...вообще не го е почиствала.А се разбрахме че им взимам дори по-малко наем,за да поддържат жилището.но се оказа че мъжа си намерил любовница и почти не  се прибирал в жилището.Жена му и детето не могат нищо да отремонтират...а и самото дете често оставало само там...Охххх тъжна и тъпа история....Мама настоява да ги махам-то и договора им свършва през август.....да си отремонтирам каквото мога и да пусна пак обява ,но този път на по улегнало семейство....
А на мен душа не ми дава....да и кажа.Брат ми и той ми се изсмя-даже ме подигра ...аз  и моето дете къде сме все-още...Всичко ми е ясно-но ми стана ясно че тази женчка-извадя ли е от апартамента с детето.....направо и забивам ножа в гърба.не знам как да постъпя....така ми беше драго ...а сега този проблем не ми дава мира.

Другаря знае,но той казва че това аз сама трябва да си го реша-наистина той никога не се интерисувал какво имам аз,дори когато работих-колко пари вземама,колко имам в сметка....казва че моето си е мое.Така било по арабско му и трябва да слушам родата си в случая

Ех, оплаках ви се пак....
Жега е голяма тук и следобед отиваме на Чепеларе за една седмица...хем да избягаме от земетръса-сега пок люшна.бившия ми мъж беше така добър да ни предостави почивка там за една седмица
Иска ми се да покажа на децата Дяволското гърло,Ягодинската пещера....ама мама иска да е заведа в смолян да  видила новата църква-много хубава била

Пак промених цвета на косата-стана супер този път..точно пясъчно кафявото с кичури.определено виждам че лицето ми  светна и много се харесвам  Heart Eyes да видим сега как ще поддържам този цвят  newsm78 дано да успея

Много Hug Hug Hug на всички



# 284
  • Мнения: 3
Здравейте момичета
На мен пък ми се спи та две не виждам Confused , уж снощи си спах.
Дала,кой като теб сега с децата,на почивка и с нова прическа,браво мила много се радвам за теб Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.
За наемателите ами даи и на жената един месец срок да намери ново жилище или да приведе твоето в приличен вид.Така хем ти ще си с чиста съжест,чене я изхвърляш на улицата,хем ако тя реши да остане ще я научиш,че или поддържа или ти просто нямаш друг избор.
За земетресениетовчера,ами то добре,че само напукана мазилка има,както се казва и по-лошо можеше да е.
Ами аз уж почнах да приготвям разни работи за път ама се оказа,че половината ми дрехи са изчезнали някъде Shockedнемога да ги намеря никъде и незнам кАкжо става

Общи условия

Активация на акаунт